Hercules film, w którym występuje Dwayne Johnson

Aktor Dwayne Johnson, znany też jako The Rock, zawodowy wrestler i aktor, otrzymał główną rolę w filmie akcji Hercules, opartym na powieści obrazkowej „Hercules: The Thracian Wars” autorstwa Steve’a Moore’a. Reżyserem jest Brett Ratner (nakręcił takie filmy jak Godziny Szczytu oraz X-Men Ostatni Bastion).

Zwiastun filmu Hercules

Dzięki Paramount Pictures możemy przedstawić wam oficjalny zarys fabuły:

Fabuła filmu Hercules:
„Film to nowa wersja klasycznego mitu, osadzona w świecie, gdzie nie istnieją zjawiska nadprzyrodzone. Scenariusz stworzyli Ryan Condal i Evan Spiliotopoulos.
Każdy zna legendę o Herkulesie i jego dwunastu pracach. Nasza historia rozpoczyna się po zakończeniu prac i po czasach legendy…
Herkules, dręczony grzechem z przeszłości, staje się najemnikiem. Wraz z piątką wiernych towarzyszy przemierza pradawną Grecję oferując swoje usługi w zamian za złoto i wykorzystując swoją legendarną reputację do zastraszania wrogów. Gdy władca Tracji i jego córka zwracają się do Herkulesa o pomoc w pokonaniu dzikiego i bezwgzlędnego lorda wojny, bohater zaczyna zdawać sobie sprawę, że jeżeli chce by zwyciężyły dobro i sprawiedliwość… musi ponownie stać się człowiekiem, którym był dawno temu… musi ponownie zrównać się ze swym mitem… musi stać się Herkulesem.”

Oprócz Dwayne’a Johnsona w obsadzie znaleźli się także: Ian McShane, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Peter Mullan, John Hurt, Rebecca Ferguson, Ingrid Bolso Berdal, Askel Hennie i Reece Ritchie.

Czy Dwayne Johnson powinien grać rolę Herkulesa? Chcecie zobaczyć jego perukę? Jakie są wasze odczucia?

Datę premiery filmu Hercules ustalono na 25 lipca 2014 roku.
:)