Hercules 3D film, w którym występuje Kellan Lutz

W 2014 czekają nas dwa rózne filmy zatytułowane Hercules. Będzie Hercules The Thracian Wars z Dwayne’em Johnsonem, oraz Hercules 3D, w którym główną rolę gra Kellan Lutz. Hercules 3D reżyseruje Renny Harlin (nakręcił Szklaną Pułapkę 2 i Na Krawędzi), a całość będzie oczywiście zrealizowana w 3D.

Dla tych, którzy nie znają Kellana Lutza, grał on rolę wampira Emmetta Cullena w serii filmów Zmierzch; ponadto wcielił się w rolę Posejdona w filmie Immortals w reżyserii Tarsema Singha, a ostatnio dołączył również do obsady filmu Niezniszczalni 3 w reżyserii Sylvestra Stallone.

Poniżej kilka zdjęć promujących film Hercules 3D:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Według mitu, podczas nieobecności Amfitriona, Alkmena (matka Herkulesa, w tej roli Roxanne McKee) zaszła w ciążę z Zeusem, który przyszedł do niej pod postacią Amfitriona; następnie ponownie zaszła w ciążę, tym razem ze swym prawdziwym mężem po jego powrocie. Wskutek tych wydarzeń na świat przyszło dwóch chłopców-bliźniaków, jeden z nich Ifikles (Liam Garrigan) był synem Amfitriona, a Herkules (Kellan Lutz) synem Zeusa.
Istnieje wątek miłosny miedzy synem Zeusa i księżniczką Krety (Gaia Weiss), która była obiecana Ifiklesowi mimo tego, że kochała Herkulesa.”

A teraz dwa teaserowe plakaty:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Film powinien wejść na ekrany kin w marcu 2014 roku.

Czy Hercules w wykonaniu Kellana Lutza przyćmi tę postać graną przez Dwayne’a Johnsona (ma pojawić się w kinach w lipcu 2014 roku)?
:)