Harold i Kumar 3 film

Harold i Kumar 3 film - A Very Harold & Kumar ChristmasPrzed nami nowy film o Haroldzie i Kumarze. Tak, przygotujcie się na Harolda i Kumara 3! Nowa część nosi podtytuł A Very Harold & Kumar Christmas. Akcja dzieje się sześć lat po ich przygodzie w Guantanamo, Harold Lee i Kumar Patel wywołują świąteczne zamieszanie kiedy udaje im się spalić choinkę, którą teść Harolda otrzymał jako prezent. John Cho i Kal Penn zagrają oczywiście ponownie główne role, również Neil Patrick Harris pojawi się po raz kolejny. Reżyserią zajmuje się Todd Strauss-Schulson. Datę premiery wyznaczono na 4 listopada 2011 roku.

Zwiastun filmu Harold i Kumar 3

Fabuła
„Historia rozpoczyna się sześć lat po ostatniej przygodzie naszego duetu. Po latach rozłąki okazuje się, że Harold Lee John Cho) i Kumar Patel (Kal Penn) mają już nowych przyjaciół i obaj oddzielnie przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Lecz kiedy tajemnicza paczka ląduje pod drzwiami Kumara, to próbuje on dostarczyć ją do domu Harolda, a to kończy się niefortunnym spaleniem choinki teścia Harolda, którą dostał jako nagrodę. Teściowie nie wrócą do domu jeszcze przez jeden dzień, a zatem Harold postanawia zatrzeć ślady i rozpoczyna się jego kolejna szalona i przezabawna przygoda z Kumarem, w której przemierzą Nowy Jork w Wigilię w poszukiwaniu choinki idealnej.”

Mogę sobie wyobrazić tych dwóch wariatów przemierzających Nowy Jork w poszukiwaniu gigantycznej choinki. Założę się, że będziemy śmiać się jak cholera! I nie mogę się doczekać aby zobaczyć występ Neila Patricka Harrisa. A tak w ogóle to czy ktoś ma pomysł w jaki sposób uda im się spalić tą choinkę teścia?

Tak czy inaczej, już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących filmu Harold i Kumar 3!
:)