Halloween 3 film

Halloween 3 film - Halloween III - Halloween 3DWygląda na to, że studia filmowe chcą koniecznie wyprodukować jeszcze jeden film z serii Halloween, Ogłoszono już nawet oficjalną datę premiery filmu Halloween 3: ma wejść na ekrany kin 26 października 2011 roku. Halloween 2 Roba Zombie nieco zawiódł oczekiwania fanów, ale zarobił ogólnie 39 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym 15 milionów. Projekt był zatem rentowny i zrozumiałe jest to, że studia chcą zrobić kolejną kontynuację Halloween.

Zwiastun Halloween 3

Z tego co wiem, to reżyserią Halloween 3 zajmie się Patrick Lussier (który stworzył Krwawe Walentynki 3D). Nie potwierdzono jeszcze obsady.

Patrick Lussier i Todd Farmer napisali wspólnie scenariusz. Fabuła najprawdopodobniej opowie o wydarzeniach, które miały miejsce po zakończeniu Halloween II Roba Zombie i przedstawi losy Laurie Strode w szpitalu psychiatrycznym.

Film najprawdopobodniej nakręcony zostanie w wersji 3D, zespół od reklamy musiał chyba bardzo tego chcieć: w końcu łatwiej jest wypromować Halloween 3D niż po prostu Halloween 3.

Tak cyz inaczej, zostańcie z nami po więcej szczegółów na temat filmu Halloween 3.
:)