Gwiezdne Wojny 7 film

Gwiezdne Wojny 7 filmStudio Disney kupiło właśnie LucasFilm za około 4,05 miliarda dolarów w akcjach i gotówce. Mając więc teraz prawa do serii Gwiezdne Wojny i z pewnością planują przywrócenie gwiezdnej sagi do życia: ogłoszono nową trylogię!

Zwiastun filmu Gwiezdne Wojny 7

Zgadza się, możecie się szykować na co najmniej trzy kolejne filmy z serii Gwiezdne Wojny. Gwiezdne Wojny część 7 ma wejść do kin w 2015 roku, a wkrótce potem pojawią się kolejne części. Nie znamy jeszcze reżysera. Oczywiście nie ujawniono też żadnych szczegółów dotyczących fabuły.

Kilka słów od George’a Lucasa:

Przez ostatnie 35 lat z ogromną przyjemnością obserwowałem jak 'Gwiezdne Wojny' przekazywane są w ręce następnego pokolenia. Nadszedł czas, abym przekazał 'Gwiezdne Wojny' w ręce kolejnego pokolenia filmowców. Doświadczenie Disney’a daje studiu Lucasfilm szansę na przetarcie nowych szlaków w filmie, telewizji, mediach interaktywnych, parkach rozrywki, rozrywce na żywo i produktach konsumenckich.

George Lucas

Jesteś fanem serii Gwiezdne Wojny? Cieszysz się na wieść o nowej trylogii? Jakieś sugestie odnośnie fabuły 7 części Gwiezdnych Wojen? Podziel się przemyśleniami!

Może masz nadzieję, że pojawią się zombie?

A może w jednej z ról pojawi się Myszka Miki?


:)