Godziny Szczytu 4 film – Aktualizacja

Godziny Szczytu 4 filmProducent Arthur Sarkissian ujawnił serwisowi Crave Online nowe wieści na temat filmu Godziny Szczytu 4:

Zwiastun filmu Godziny Szczytu 4

„Staram się zrealizować ten film w podobny do pierwszej części Godziny Szczytu. W sposób bardziej przyziemny. Bardziej bezpośredni. Chcę przedstawić dwie nowe postacie i sprawić by były autentyczne tak jak w pierwszej części. Osobiście nie byłem zadowolony z części trzeciej. Wydawało mi się, że 1 i 2 były dobre. Część 3 wymknęła się nieco spod kontroli. Nie chodzi o to, żeby zebrać ich ponownie i nakręcić kolejny taki film, lub zwyczajną kontynuację, w której wystarczyłoby rzucić ich do innego miasta, żeby tam się tłukli. Nie chcę tego. Pragnę czegoś nowego,
[…]
Szybcy i Wściekli 5 zatrzymało swoje postacie. Umieszczono je w całkowicie innym świecie. Stworzono świat kręcący się wokół napadu i to podziałało… Być może Chris jest już żonaty. Być może Jackie ożenił się z Octavią Spencer. Nie wiem. Ożenił się z kuzynką Chrisa. Mieszkają w Szanghaju. Chris przyjeżdża ich odwiedzić… Pragnę czegoś energetycznego!”

Producent Arthur Sarkissian

Jackie Chan i Chris Tucker wyrazili zainteresowanie dla pomysłu ponownego wcielenia się w swoje role, więc jest spora nadzieja, że film zostanie wkrótce zrealizowany.
:)