Gangster Squad zwiastun

Gangster Squad filmPierwszy oficjalny zwiastun filmu Gangster Squad, nadchodzącego dramatu w reżyserii Rubena Fleishera pojawił się w sieci, możecie zobaczyć go u nas:

Zwiastun filmu Gangster Squad


Gangster Squad
Fabuła:
„Los Angeles, rok 1949. Bezwzględny, urodzony w Brooklynie król mafii Mickey Cohen (Sean Penn) rządzi w tym mieście czerpiąc zyski z narkotyków, broni, prostytucji, oraz–przy odrobinie szczęścia–z każdego zakładu w grach hazardowych na zachód od Chicago. Chronią go nie tylko wynajęci do tego goryle, ale również policja i politycy będący pod jego kontrolą. Udaje mu się zastraszyć nawet najdzielniejszych, zatwardziałych gliniarzy… poza niewielkim, tajnym zespołem policyjnych wyrzutków dowodzonych przez sierżanta Johna O’Marę (Josh Brolin) i Jerry’ego Wootersa (Ryan Gosling), którzy razem próbują obalić królestwo Cohena. „Gangster Squad” to barwna opowieść o wydarzeniach otaczających wysiłki policji mające na celu wyrwanie ich cenngo miasta ze szponów jednego z najniebezpieczniejszych bossów mafijnych wszechczasów.”

Być może Sean Penn się starzeje, ale ma w sobie jeszcze wiele życia! Gangster Squad będzie świetnym filmem, nie przegapcie go!

W obsadzie znaleźli się Josh Brolin, Ryan Gosling, Nick Nolte, Robert Patrick, Michael Peña, Giovanni Ribisi, Anthony Mackie, Emma Stone i Sean Penn. Nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery.
:)