Frozen Ground film, w którym występują Nicolas Cage i John Cusack

Ujawniono pierwszy oficjalny plakat z nadchodzącego thrillera The Frozen Ground; scenariusz i reżyseria Scott Walker:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


THE FROZEN GROUND

Łowca staje się zwierzyną.

Fabuła:
„The Frozen Ground został oparty na prawdziwej historii detektywa z Alaski, Glenna Flothe’a (w filmie nazywa się on sierżantem Jackiem Halcombe). Halcombe postanawia zakończyć serię morderstw popełnianych przez Roberta Hanserna, zabójcę terroryzującego ulice Anchorage od ponad 13 lat. Pojawia się coraz więcej ciał kobiet z Anchorage, a sierżant Halcombe postanawia na własną rękę odnaleźć zabójcę. Gdy 17-letnia Cindy Paulson jakimś cudem wydostaje się z rąk Hansena, jest przekonana, że wpadnie on w sidła stróżów prawa. Zamiast tego będzie musiała ponownie stoczyć walkę o swoje życie. Sierżant Halcombe i jego jedyny sprzymierzeniec, Cindy Paulson, są zdeterminowani, by doprowadzić seryjnego mordercę przez oblicze sprawiedliwości.”

Kilka zdjęć z filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Nicolas Cage gra rolę detektywa, a John Cusack wciela się w postać seryjnego zabójcy. Oprócz Nicolasa Cage’a i Johna Cusacka w obsadzie znaleźli się również: Vanessa Hudgens, Curtis Jackson, oraz Radha Mitchell.

Dla tych co nie wiedzą: w rzeczywistości Robert Hansen prześladował i zamordował od 17 do 21 młodych kobiet; najpierw porywał je, a następnie wywoził wgłąb pustkowia Alaski, gdzie strzelał do nich i zakopywał w ziemi! Straszny człowiek!

Kogo wolisz: Johna Cusacka czy Nicolasa Cage’a?
:)