Frozen film ze studia Disneya

Reżyser Chris Buck pracuje nad Frozen, nowym animowanym filmem 3D, opartym na baśni Hansa Christiana Andersena zatytułowanej Królowa Śniegu. Aktorka Kristen Bell użyczy głosu głównej bohaterce, Annie, a Idina Menzel podłoży głos jej siostry, Królowej Śniegu. Datę premiery filmu Frozen studio Walta Disneya wyznaczyło na 27 listopada 2013 roku.

Zwiastun filmu Frozen

Spójrzcie na pierwsze oficjalne logo z filmu Frozen:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Mamy dla was kilka szkiców:

Fabuła:
„Gdy Anna (głos Kristen Bell) zostaje przeklęta przez swoją siostrę, Królową Śniegu o lodowym sercu imieniem Elsa (głosu użyczyła Idina Menzel), jedyną nadzieją na odwrócenie klątwy jest trudna i niebezpieczna podróż przez lodową, bezwzględną krainę. Do Anny dołącza Kristoff, włóczący się po górach w poszukiwaniu przygód, jego renifer z połową poroża i smutny bałwan śniegowy, wspólnie muszą wygrać wyścig z czasem, podbić siły żywiołów i stoczyć bitwę z armią złowieszczyg ludzi śniegu w nadziei na stopienie zmrożonego serca dziewczyny.”

Słyszałem, że Robert Lopez (The Book of Mormon) i Kristen Anderson-Lopez nagrają muzykę do tego filmu. Biorąc pod uwagę ich doświadczenie na Broadwayu możemy spodziewać się chwytliwych, inspirujących piosenek.

Odwiedzajcie nas częściej, a uzyskacie więcej informacji o nadchodzącym filmie Frozen ze studia Disneya!
:)