Footloose zwiastun

Footloose filmDzięki uprzejmości MTV możemy obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun filmu Footloose, nadchodzącego remake’u w reżyserii Craiga Brewera, gdzie główne role grają Kenny Wormald, Julianne Hough, Dennis Quaid, Andie MacDowell, oraz Miles Teller:

Zwiastun filmu Footloose


FOOTLOOSE
Fabuła:
„Ren MacCormack (w tej roli nowy aktor Kenny Wormald) przenosi się z Bostonu do małego miasteczka na południu o nazwie Bomont gdzie przeżywa silny szok kulturowy. Kilka lat wcześniej społeczeństwem wstrząsnał tragiczny wypadek, w którym zginęła piątka nastolatków wracających z imprezy, a lokalni radni Bomont wspólnie z ulubionym pastorem Shaw’em Morre (Dennis Quaid) wydali przepisy zakazujące głośnej muzyki i tańców. Ren nie chce się podporządkować tym zasadom i podważa zakazy, ponownie ożywia miasteczko i zakochuje się w trapionej problemami córce wielebnego – Ariel (Julianne Hough).”

Sądząc po pierwszym zwiastunie Footloose, będzie to świetny film. Fani mogą nadal woleć oryginalną wersję ale sądzę, że to nowe spojrzenie na Footloose ma większe szanse na sukces wśród przedstawicieli młodego pokolenia.

Jest już również pierwszy plakat z filmu:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Film Footloose wejdzie na ekrany kin 14 października 2011 roku.
:)