Flamingo Thief film

Flamingo Thief filmAktor Will Ferrell otrzymał główną rolę we Flamingo Thief, najnowszej komedii realizowanej na podstawie powieści z 2010 roku o tym samym tytule, którą napisała Susan Trott. Reżyser Craig Gillespie (nakręcił ostatni remakr Postrachu Nocy) stanie za kamerą, a za scenariusz odpowiada Michael LeSieur. Nie mamy jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zwiastun filmu Flamingo Thief

Oto oficjalne streszczenie książki:

Fabuła:
„Każdy radzi sobie z żalem inaczej, lecz nikt nie przypomina w tym Tima Forestera, multimilionera Juice Kinga, który rok temu stracił syna. Zaczyna się od tego, że po kryjomu zabiera chińskiego flaminga należącego do jego trzyletniej siostrzenicy, Joy, a gdy przywłaszcza sobie już dziesiątego flaminga okazuje się, że zostaje to sklasyfikowane jako kradzież. Zostaje postrzelony przez jedną osobę, a inne strzelają w jego kierunku. Traci swój interes, żonę, ale zaczyna czuć się lepiej. Kradzież flamingów sprawia, że krew krąży mu szybciej. Wraca do życia. W pewnym sensie świetnie się bawi. Lecz jak zakończy się ta historia? Prawdopodobnie w więzieniu. Flamingo Thief to zabawna, słodko-gorzka opowieść o miłości, stracie, rodzinie, owocach i flamingach. Czytelnik nigdy nie zapomni Tima Forestera, jego dziwacznego sposobu radzenia sobie z żalem, ani też serca przepełnionego miłością.”

A więc jest to opowieść o kleptomaniaku mającego obsesję na punkcie kradzieży figurek flamingów? Aktor Will Ferrell z pewnością pasuje do takiej roli! Nie zamierzam kupić tej książki, ale możliwe, że obejrzę ten film: w końcu gra tam Will Ferrell, więc śmiechu nie powinno zabraknąć.

Odwiedźcie nas ponownie, a będziemy mieć więcej szczegółów dotyczących filmu Flamingo Thief!
:)