X-Men First Class 2

X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie – Czy Magneto zamordował Johna Fitzgeralda Kennedy’ego?

Nowy materiał video promujący film X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie chce, abyście uwierzyli, że Erik Lehnsherr czyli Magneto był zamieszany w zabójstwo Johna Fitzgeralda Kennedy’ego, 35 prezydenta Stanó Zjednoczonych:

Zwiastun filmu X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie


X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie – JFK i spisek z mutantami.
Fabuła:
„Ostateczna drużyna X-Men toczy wojnę o przetrwanie gatunku w dwóch okresach czasu w filmie X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE. Ulubieni bohaterowie z pierwszej trylogii 'X-Men' połączą siły z młodszymi wersjami samych siebie znanych z 'X-Men: Pierwsza Klasa' w epickiej bitwie, która musi zmienić przeszłość – aby ocalić naszą przyszłość.”

Co sądzicie o teorii 'wygiętej kuli'? Dlaczego Magneto miałby wygiąć tę kulę by zabić JFK, gdy mógł po prostu zmiażdżyć samochód prezydenta? Moża za tym naciąganym spiskiem kryje się tajemnica związana z ruchem przeciwko mutantom?

Data premiery: 23 maja 2014.
:)

X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie zwiastun filmu

W sieci pojawiła się pełna wersja zwiastunu filmu X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie, nadchodzącego obrazu o superbohaterach w reżyserii Bryana Singera:


X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE
Fabuła:
„Ostateczna drużyna X-Men toczy wojnę o przetrwanie gatunku w dwóch różnych epokach w filmie X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE. Ulubione postacie z pierwotnej trylogii 'X-Men' łączą siły z młodszymi wersjami ich samych znanych z filmu 'X-Men: Pierwsza Klasa' w epickiej bitwie, która musi odmienić przeszłość — aby ocalić naszą przyszłość.”

Wygląda jak zwiastun jakiegoś wyciskacza łez, ale w najnowszym filmie o X-Men z pewnością nie zabraknie akcji! Nie mogę się już doczekać!

W obsadzie znaleźli się: Hugh Jackman, Ian McKellen, Patrick Stewart, Michael Fassbender, James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Halle Berry, Anna Paquin, Ellen Page, Shawn Ashmore, Peter Dinklage, Omar Sy i Evan Peters.

Jeżeli zastanawia was muzyka, to jest to utwór „Sunshine (Adagio In D Minor)”, którego autorem jest John Murphy.

Film X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie pojawi się w kinach 23 maja 2014 roku.
:-)

X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie – Gdy przeszłość zderza się z przyszłością!

Dzięki uprzejmości Empire Magazine możemy zaprezentować wam nową serię zdjęć promujących film X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie, będący kontynuacją X-Men: Pierwsza Klasa:

Zwiastun filmu X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni wysyłają Wolverine’a (Hugh Jackman) w przeszłość, gdzie będzie musiał zmienić pewne kluczowe wydarzenie mogące mieć globalny wpływ na rasy ludzi i mutantów.”

Magneto chce odzyskać swój hełm!

Oto teaserowy zwiastun, jeżeli jeszcze go nie widzieliście: Czytaj więcej »

X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie teaserowy zwiastun

Reżyser Bryan Singer udostępnił pierwszy oficjalny teaserowy zwiastun nadchodzącego filmu o superbohaterach X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie, który będzie stanowił połączenie między X-Men: Pierwsza Klasa, a poprzednią serią filmów o X-Men:


X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE
Fabuła:
„X-Meni wysyłają Wolverine’a (Hugh Jackman) w przeszłość, gdzie ma zmienić pewne kluczowe wydarzenie mogące mieć globalny wpływ na rasy ludzi i mutantów.”

Mój Boże, ten teaserowy zwiastun był krótki, ale niesamowicie ekscytujący! Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę coś więcej!

Pełna wersja zwiastunu filmu X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie pojawi się już we wtorek. Koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę!

Datę premiery filmu X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie zaplanowano na 23 maja 2014 roku.
:)

X-Men Days of Future Past zdjęcie

W siecie pojawiło się nowe oficjalne zdjęcie z X-Men Days of Future Past, nadchodzącego filmu o X-Men w reżyserii Bryana Singera:

Zwiastun filmu X-Men First Days of Future Past

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni wysyłają Wolverine’a (Hugh Jackman) w przeszłość, aby zmienił on ważne wydarzenie mogące mieć globalny wpływ na ludzi i mutantów.”

Od lewej: Nicholas Hoult jako Hank McCoy czyli Beast, James McAvoy jako Charles Xavier, oraz Hugh Jackman jako Logan czyli Wolverine.

Data premiery: 18 lipiec 2014.
:)

X-Men Days of Future Past – Obroża dla mutanta i projekt Sentinelów

Trask Industries, firma zdeterminowana do walki z zagrożeniem ze strony mutantów w filmie X-Men Days of Future Past, udostępniła dwa zdjęcia! Oto projekt głowy sentinela:

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni wysyłają Wolverine’a (Hugh Jackman) w przeszłość, aby zmienił on bieg wydarzeń, które mogą mieć globalny wpływ na ludzi i mutanty.”

Zdjęcie z obroży dla mutanta:

Czy popierasz propagandę przeciwko mutantom, którą zorganizowała firma Trask Industries?

W kinach od 18 lipca 2014 roku.
:)

X-Men Days of Future Past zwiastun

Kilka dni temu zaprezentowano zwiastun filmu X-Men Days of Future Past podczas konferencji zorganizowanej przez reżysera Bryana Singera na festiwalu filmowym Fantasia International Film Festival w Montrealu w Kanadzie. Część zwiastunu wyciekła do sieci w nielegalnej wersji. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past


X-MEN DAYS OF FUTURE PAST
Fabuła:
„X-Men wysyłają Wolverine’a (Hugh Jackman) w przeszłość, aby zmienił znaczące wydarzenie mogące mieć globalny wpływ na gatunki ludzi i mutantów.”

Wygląda na to, że X-Men Days of Future Past łączy poprzednie filmy z serii X-Men i X-Men First Class. Miejmy nadzieję, że oficjalna, pełna wersja zwiastunu zostanie wkrótce wypuszczona w jakości HD, bo chciałbym zobaczyć coś więcej!

Film wejdzie na ekrany kin 18 lipca 2014 roku.
:)

X-Men Days of Future Past – Bolivar Trask oraz jego Sentinels

Nowy materiał video promujący X-Men Days of Future Past pojawił się w sieci. Jest stylizowany na reklamę świętującą 50-lecie istnienia Trask Industries – korporacji, która stworzyła Sentinels, roboty polujące na mutanty, które pojawią się w kontynuacji filmu X-Men Pierwsza Klasa w reżyserii Bryana Singera:

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past – data premiery: 18 lipiec 2014.


X-men Days of Future Past – Trask Industries

Dołącz do Trask Industries – świętujemy 50-lecie programu Sentinel i spodziewamy się jeszcze bardziej świetlanej przyszłości.

Oto bliższe spojrzenie na sentinels:


Trask Industries została założona w 1967 roku przez Bolivara Traska (w tej roli karłowaty Peter Dinklage). Oto materiał video pokazujący tego człowieka podczas pracy w swoim laboratorium:

Ten koleś ma obsesję na punkcie mutantów i genu X – uważa, że stanowią zagrożenie dla zwykłych ludzi:

„Zagrożenie ze stronych mutantów jest charakterysstyczne dla naszych czasów. Możemy walczyć z nadchodzącą falą, albo bezczynnie czekać aż zmyje wszelkie pozostałości po naszym gatunku.”

Bolivar Trask

Czy podzielasz poglądy Bolivara odnośnie mutantów i genu X? A może jesteś za mutantami? Może nawet fantazjujesz o tym, aby mieć gen X w swoim DNA? Podziel się przemyśleniami!
:)

X-Men Days of Future Past- Charles Xavier i Magneto

Dwa oficjalne plakaty z postaciami z filmu X-Men Days of Future Past (czyli X-Men Pierwsza Klasa 2), nadchodzącego filmu o X-Menach w reżyserii Bryana Singera:

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni muszą udać się w podróż w czasie, aby zmienić jedno ważne wydarzenie, mogące mieć globalny wpływ na ludzi i mutantów.”

Plakaty łączą ze sobą stare i młode wersje Erika Lehnsherra, czyli Magneto, oraz Charlesa Xaviera, czyli Profesora X.

Wolisz Charlesa Xaviera z włosami (James McAvoy) czy łysego (Patrick Stewart)?

Data premiery: 18 lipiec 2014.
:)

X-Men Days of Future Past nowe zdjęcia

Dotarliśmy do nowej serii zdjęć z planu filmowego X-Men Days of Future Past, nadchodzącej kontynuacji filmu X-Men Pierwsza Klasa:

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni muszą odbyć podróż w przeszłość i zmienić pewne wydarzenie mogące mieć globalny wpływ na rasy ludzi i mutantów.”

Mamy również całą nową serię zdjęć profilowych:

Jeżeli zastanawiacie się kim jest ten czarnoskóry facet, to jest to Bishop (w tej roli francuski aktor Omar Sy), członek Służb Bezpieczeństwa Xaviera, policji mutantów z dystopijnej przyszłości.

Na koniec zdjęcia sentinelów (roboty polujące na mutanty, stworzone przez Bolivara Traska), oraz inne plakaty zauważone podczas targów Comic Con:

Mutanci są wrogami!

Sentinele walczą z zagrożeniem ze strony mutantów!

Dołącz do nas, aby świętować 50 lat postępu ludzkości!

Reżyserem filmu jest Bryan Singer. W kinach pojawi się 18 lipca 2014 roku.
:)

X-men Days of Future Past – szpiegowskie zdjęcia – Beast kontra Magneto!

Spójrzcie na nowe, szpiegowskie zdjęcia (podziękowania dla Fan Girl) z planu filmowego X-Men Days of Future Past, widzimy na nich Beast (Nicholas Hoult) i Magneto (Michael Fassbender) walczących wręcz w fontannie:

Zwiastun filmu X-Men Pierwsza Klasa 2, czyli X-men Days of Future Past

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni muszą udać się w podróż w czasie, aby zmienić wydarzenie z przeszłości, które może globalnie wpłynąć na rasy ludzi i mutantów.”

Czy Beast i Magneto biją się o Mystique (Jennifer Lawrence)?

Czy ten niebieski futrzany mutant wygląda dobrze? Podoba wam się taka wersja Beasta?

Film reżyseruje Bryan Singer.
W kinach od 18 lipca 2014 roku.
:)

Michael Fassbender X-Men Days of Future Past

Nowe zdjęcie z planu X-Men Days of Future Past przedstawia aktora Michaela Fassbendera jako Erika Lehnsherra, czyli Magneto:

Zwiastu filmu X-Men Pierwsz Klasa 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni muszą cofnąć się w czasie, aby zmienić jedno z wydarzeń w przyszłości, które może wpłynąć na ludzi i mutantów na całym świecie.”

A więc to tak sprawiają, że lewituje na ekranie.

W kinach od 18 lipca 2014 roku.
:)

Peter Dinklage X-Men Days of Future Past

Aktor Peter Dinklage został zauważony na planie filmowym X-Men Days of Future Past, będzie to kontynuacji filmu X-Men Pierwsza Klasa:

Zwiastun filmu X-Men Pierwsza Klasa 2 – w kinach od 18 lipca 2014 roku.

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni muszą odbyć podróż w czasie by zmienić bieg historii, co przyczyni się do nowej globalnej sytuacji ludzi i mutantów.”

Plotka głosi, że Peter Dinklage wcieli się w czarny charakter: zagra Bolivara Traska, twórcę robotów polujących na mutanty zwanych Sentinels.

Łotr czy też nie, wszyscy będą pod wrażeniem wąsów Petera Dinklage: wyglądają jak prosto z lat 70-ych ubiegłego stulecia!
:)

X-Men Days of Future Past – Jennifer Lawrence jako Mystique

Reżyser Bryan Singer udostępnił nowe zdjęcie zza kulis filmu X-Men Days of Future Past (czyli X-Men Pierwsza Klasa 2):

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Men muszą odbyć podróż w czasie i zmienić jedno z wydarzeń w przeszłości, które będzie miało wpływ zarówno na rasę ludzi jak i mutantów.”

Pewnie rozpoznajecie aktorkę Jennifer Lawrence w roli Mystique. W końcówce filmu X-Men Pierwsza Klasa przeszła na złą stronę i dołączyła do Magneto.

Mystique to wściekły mutant, ale jest za to cholernie seksowna!

W kinach od 18 lipca 2014 roku.
:)

X-Men Days of Future Past – Hugh Jackman i Nicholas Hoult

Dwa nowe zdjęcia z X-Men Days of Future Past, nadchodzącego filmu o superbohaterach w reżyserii Bryana Singera:

Zwiastun filmu X-Men Days of Future Past – data premiery: 18 lipiec 2014

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„X-Meni muszą odbyć podróż w czasie, aby zmienić bieg historii w kluczowym momencie, co będzie miało globalny wpływ na rasy ludzi i mutantów.”

Pewnie rozpoznajecie Hugh Jackmana w roli Logana, czyli Wolverine’a, a także Nicholasa Houlta w roli Hanka McCoya, czli Beast.

Film stanowi kontynuację X-Men pierwsza klasa.
:)