World of Warcraft

Warcraft film data premiery i zdjęcia

Szkice z nadchodzącej adaptacji gry Warcraft pojawiły się w sieci, spójrzcie poniżej:

Zwiastun filmu Warcraft – reżyseria Duncan Jones

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Film oparty jest na historii znanej z serii gier strategicznych. Toczy się wojna pomiędzy ludźmi i orkami, w której kluczowe role odgrywa dwóch bohaterów: człowiek Anduin Lothar oraz ork Durotan.”

Co sądzicie o tych zdjęciach? Czy film wiernie odda klimat znanej serii gier?

Datę premiery filmu Warcraft ustalono na 18 grudnia 2015 roku. To ten sam okres, w którym zadebiutują Gwiezdne Wojny 7. Czy studio przesunie tę datę premiery? A może czeka nas starcie tytanów w box office’ie?
:)

Warcraft film w reżyserii Duncana Jonesa

Wygląda na to, że wyczekiwany przez rzesze fanów film na podstawie gry World of Warcraft trafi do fazy produkcji. Zgodnie z doniesieniami Hollywood Reporter, reżyser Duncan Jones (nakręcił film Księżyc i Kod Nieśmiertelności, a ponadto jest synem Davida Bowie) stanie na czele projektu (swego czasu zainteresowany był również Sam Raimi), a całość zostanie zrealizowana dla Legendary i Blizzard.

Zwiastun filmu Warcraft

Moim zdaniem Duncan Jones to świetny wybór. Udowodnił już że ma talent. Oprócz tego jest zapalonym graczem i na pewno uszanuje grę, na podstawie której powstanie ten film.

Scenariusz napisał Charles Leavitt. Nie ujawniono jeszcze szczegółów dotyczących fabuły. Rok 2015 to prawdopodobna, przybliżona data premiery.

Zostańcie z nami, a dostarczymy więcej szczegółów dotyczących filmowej adaptacji gry World of Warcraft!
:)