White House Taken

10 fragmentów z filmu Olimp w Ogniu, w którym występują Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett i Rick Yune

Mamy dla was dziesięć fragmentów zapowiadających Olimp w Ogniu, nadchodzacy thriller akcji, w którym występują Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett i Rick Yune:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu


Olimp w Ogniu – Flaga


Olimp w Ogniu – Ja rządzę w Białym Domu!


Olimp w Ogniu – Możemy mu ufać?


Olimp w Ogniu – Wiem gdzie jesteś.
Fabuła:
„Zhańbiony były ochroniarz prezydenta Mike Banning zostaje uwięziony wewnątrz Białego Domu w czasie ataku terrorystycznego; wykorzystuje swe doświadczenie i wspólnie ze służbami bezpieczeństwa narodowego starają się ocalić prezydenta z rąk porywaczy.”

Więcej fragmentów z filmu Olimp w Ogniu znajdziecie poniżej:


Olimp w Ogniu – 15 minut


Olimp w Ogniu – Proszę się wylegitymować.


Olimp w Ogniu – Przynieść mi kawy!


Olimp w Ogniu – Mówimy tu o bezpieczeństwie prezydenta Stanów Zjednoczonych!


Olimp w Ogniu – Gdzie do cholery jest mój syn?


Olimp w Ogniu – Jesteś urzędującym prezydentem Stanów Zjednoczonych

Film reżyseruje Antoine Fuqua. W kinach pojawi się 17 maja 2013 roku.
:)

Olimp w Ogniu fragment

Spójrzcie na pierwszy dynamiczny fragment zapowiadający Olimp w Ogniu, nowy film akcji w reżyserii Antoine Fuqua, gdzie w rolach głównych występują Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett, Dylan McDermott, Ashley Judd, Melissa Leo i Rick Yune:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu


Olimp w Ogniu – Biały Dom jest celem ataku.
Fabuła:
„Zhańbiony były ochroniarz prezydenta Mike Banning zostaje uwięziony w Białym Domu podczas ataku terrorystycznego; wykorzystuje swą wiedzę, współpracuje z siłami bezpieczeństwa i wspólnie chcą ocalić prezydenta z rąk porywaczy.”

Mamy również dwa nowe plakaty:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Czy waszym zdaniem mogłoby dojść do ataku na Biały Dom takiego jak w tej scenie? Czy napastnikami byliby źli cudzoziemcy? A może lokalni terroryści?
:?

Telewizyjna zapowiedź filmu Olimp w Ogniu, nadchodzącego thrillera, w którym występuje Gerard Butler

Szkocki aktor Gerard Butler to jedyny człowiek mogący uratować amerykańskiego prezydenta z rąk północnokoreańskich terrorystów! Nie wierzycie? Obejrzyjcie zatem pierwszą telewizyjną zapowiedź filmu Olimp w Ogniu:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu – reżyseruje Antoine Fuqua


OILMP W OGNIU
Fabuła:
„Zniesławiony były ochroniarz prezydenta Mike Banning (Gerard Butler) zostaje uwięziony wewnątrz Białego Domu podczas ataku terrorystycznego; korzystając ze swej wiedzy współpracuje ze służbami bezpieczeństwa i wspólnie próbują odbić prezydenta z rąk porywaczy.”

Czy waszym zdaniem Korea Północna byłaby w stanie zrobić coś takiego?
:?

4 plakaty z postaciami z filmu Olimp w Ogniu

Dotarliśmy do czterech nowych plakatów z postaciami z filmu Olimp w Ogniu, nadchodzącego thrillera osadzonego w Białym Domu, w rezyserii Antoine Fuqua (nakręcił film Dzień Próby), z Gerardem Butlerem w roli głównej:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Zniesławiony były ochroniarz prezydenta, Mike Banning (Gerard Butler) zostaje uwięziony w Białym Domu w czasie ataku terrorystycznego; Banning wykorzystuje swą wiedzę i współpracuje z siłami specjalnymi chcąc uwolnić prezydenta z rą porywaczy.”

Pewnie rozpoznajecie Aarona Eckharta w roli prezydenta Benjamina Ashera, Dylan McDermott wciela się w postać agenta Forbesa, Angela Bassett gra dyrektor służb specjalnych Lynne Jacobs, a Rick Yune gra północnokoreańskiego łotra.

W kinach od 22 kwietnia 2013.
:)

Morgan Freeman Olimp w Ogniu

Oto nowy plakat z postacią z Olimp w Ogniu, nowego filmu akcji z Gerardem Butlerem w roli głównej; widzimy tu Morgana Freemana:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu – reżyseria Antoine Fuqua.

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Aktor Morgan Freeman gra rolę kongresmena Martina Trumbulla, wieloletniego Mówcy Izby. Nie ma problemu z objęciem władzy po tym jak prezydent (Aaron Eckhart) zostaje uprowadzony i bez wahania podejmie najtrudniejsze decyzje jeżeli w grę wchodzi obrona kraju.

W kinach od 22 marca 2013.
:)

Olimp w Ogniu – Gdy upadnie nasza flaga, nasz naród powstanie!

Oto kolejny ognisty plakat z filmu Olimp w Ogniu, nowego thrillera, w którym gra Gerard Butler:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Olimp w Ogniu

Gdy upadnie nasza flaga, nasz naród powstanie!

Fabuła:
„Były agent sił specjalnych próbuje ocalić Prezydenta schwytanego podczas terrorystycznego ataku na Biały Dom.”

Czy jesteś na tyle patriotą, aby bronić swego kraju? Czy stanąłbyć do walki z ludźmi grożącymi Twojej ojczyźnie? A może wolałbyś odsunąć się w bezpieczne miejsce?
:?
1

2 nowe plakaty z filmu Olimp w Ogniu

Dwa nowe, międzynarodowe, plakaty z filmu Olimp w Ogniu; to nadchodzący thriller pełen akcji, w którym występują Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett, oraz Rick Yune:

Zwiastun filmu Olimp w Ogniu

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Były tajny agent pracuje nad ocaleniem Prezydenta po tym jak został on porwany w czasie ataku terrorystycznego na Biały Dom.”

Film reżyseruje Antoine Fuqua. W kinach od 22 marca 2013 roku.
:)

Zwiastun i plakat z filmu Olympus Has Fallen, w którym główną rolę gra Gerard Butler

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun filmu Oympus Has Fallen, znanego również pod tytułem White House Taken, nadchodzącego thrillera pełnego akcji w reżyserii Antoine’a Fuqua, z Gerardem Butlerem w roli głównej:

Film Olympus Has Fallen Movie


OLYMPUS HAS FALLEN
Streszczenie fabuły:
„Biały Dom (Nazwa kodowa Służb Specjalnych: „Olympus”) przejmują terroryści, którzy porywają też prezydenta; zhańbiony były ochroniarze prezydenta Mike Banning przypadkowo zostaje uwięziony w budynku. Podczas gdy narodowa gwardia próbuje znaleźć wyjście z sytuacji, muszą oni polegać na informacjach dostarczanych przez Banninga, które pozwolą odbić Biały Dom, ocalić prezydenta i zapobiec jeszcze większej katastrofie.”

Nie spodziewałem się, że Olympus Has Fallen będzie zapowiadał się aż tak dobrze. Nie mogę się już doczekać! Jest tylko jedno 'ale': Rick Yune jest zbyt przystojny, aby grać czarny charakter. Tak czy owak, Gerard Butler rządzi!

Oto plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Oprócz Gerarda Butlera w obsadzie znaleźli się także Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett, Dylan McDermott, Ashley Judd, Melissa Leo, oraz Rick Yune. Datę premiery filmu Olympus Has Fallen zaplanowano na 22 marca 2013 roku.
:)

White House Taken film

White House Taken, znany również pod tytułem Olympus Has Fallen, to nadchodzący thriller akcji, w którym zobaczymy Gerarda Butlera w roli byłego agenta Secret Service, który próbuje zapobiec atakowi terrorystycznemu na Biały Dom. Reżyserem filmu jest Antoine Fuqua (nakręcił film Gliniarze z Brooklynu), a całość opiera się na scenariuszu autorstwa Creightona Rothenbergera i Katrin Benedikt. White House Taken zadebiutuje w roku 2014 według serwisu IMDb.

Zwiastun filmu White House Taken

Poniżej mamy dwa plakaty zapowiadające White House Taken, pokazano je w czasie tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Gerard Butler wciela się w zhańbionego agenta Secret Service, który postanawia podjąć walkę gdy bandyci z Korei Północnej zajmują Biały Dom.”

Czy Gerard Butler ponownie użyje swego słynnego karabinu aby rozgłosić Słowo wśród złoczyńców? Ja z pewnością obejrzę White House Taken: Gerard Butler zawsze rządzi!

Odwiedzajcie nasz serwis, a znajdziecie tu więcej szczegółów dotyczących filmu White House Taken.
:)

White House Taken

White House Taken FilmWhite House Taken
Gatunek: Akcji/Thriller
Reżyseria:Antoine Fuqua
Główne role: Gerard Butler
Data premiery: 2014

Więcej informacji –> White House Taken Trailer

https://white-house-taken-movie-trailer.blogspot.com/