White House Down

3 nowe fragmenty z filmu Świat W Płomieniach

W sieci pojawiły się trzy nowe, pełne akcji fragmenty z filmu Świat W Płomieniach; niemiecki filmowiec Roland Emmerich próbuje wysadzić Biały Dom w powietrze, obejrzyjcie poniżej:


Świat W Płomieniach – Helikopter strącony przez rakietę


Świat W Płomieniach – Proszę nie strzelać, ja tu tylko zwiedzam!


Świat W Płomieniach – Zastrzelić go!
Fabuła:
„Stołeczny policjant (Channing Tatum) zwiedza Biały Dom ze swoją córeczką, lecz musi wkroczyć do akcji, aby uratować swoje dziecko i ochronić prezydenta (Jamie Foxx) przed grupą uzbrojonych napastników.”

Czy paramilitarna grupa atakująca Biały Dom jest sponsorowana przez NRA, skoro marnują tyle amunicji?

Data premiery: 28 czerwiec 2013.
:)

Świat W Płomieniach ścieżka dźwiękowa

Nie ma jeszcze oficjalnej listy utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Świat W Płomieniach, ale mamy dla was spis utworów wymienionych w napisach końcowych:

Ścieżka dźwiękowa z filmu Świat W Płomieniach
Różni wykonawcy.

1. Spanish Flea – Herb Alpert, Tijuana Brass
2. Chevy Knights – He Met Her
3. For He’s A Jolly Good Fellow
4. Symphony No. 5 in C minor Op. 67 – Richard Edlinger, Zagreb Philharmonic Orchestra
5. Symphony No. 7 in A major Op. 92 – Helmut Müller-Brühl, Cologne Philharmonic Orchestra
6. Piano Concerto No. 3 in C minor Op. 37 – Henri Sigfridsson, Helmut Müller-Brühl, Cologne Philharmonic Orchestra
7. Street Fighting Man – The Rolling Stones
Świat W Płomieniach piosenka - Świat W Płomieniach muzyka - Świat W Płomieniach ścieżka dźwiękowa - Świat W Płomieniach muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Stołeczny policjant (Channing Tatum), zwiedzający wraz z córką Biały Dom, musi wkroczyć do akcji aby ocalić dziecko i ochronić prezydenta (Jamie Foxx) przed grupą uzbrojonych napastników.”

Świat W Płomieniach to nadchodzący thriller pełen akcji w reżyserii niemieckiego filmowca Rolanda Emmericha, a w rolach głównych występują Channing Tatum i Jamie Foxx.
:)

Świat w Płomieniach fragment

Poniżej znajdziecie fragment zapowiadający film Świat w Płomieniach, nadchodzący thriller pełen akcji w reżyserii Rolanda Emmericha, gdzie w rolach głównych występują Channing Tatum i Jamie Foxx:


Świat w Płomieniach – Wyrzutnia rakiet
John Cale (Channing Tatum) i prezydent Sawyer (Jamie Foxx) uciekają opancerzoną limuzyną.
Fabuła:
„Stołeczny policjant (Channing Tatum) zwiedza wraz z córką Biały Dom; nieoczekiwanie musi zacząć działać, aby ocalić dziecko i ochronić prezydenta (Jamie Foxx) przed grupą ciężko uzbrojonych napastników.”

Czy waszym zdaniem prezydent Barack Obama poradziłby sobie z wyrzutnią rakiet, tak jak Jamie Foxx w tym fragmencie?

Data premiery: 28 czerwiec 2013.
:)

Nowy zwiastun filmu Świat w Płomieniach w którym reżyser Roland Emmerich wysadza Biały Dom w powietrze!

W sieci pojawił się nowy, czterominutowy zwiastun filmu Świat w Płomieniach w reżyserii Rolanda Emmericha, który na swój sposób wysadza Biały Dom w powietrze:


ŚWIAT W PŁOMIENIACH
Fabuła:
„Stołeczny policjant John Cale (Channing Tatum) nie zdołał uzyskać wymarzonej posady jako Tajny Agent przypisany do ochrony prezydenta Jamesa Sawyera (Jamie Foxx). Nie chce zawieść tym swojej córeczki, więc zabiera ją na wycieczkę do Białego Domu; w tym czasie dochodzi do ataku na prezydencką siedzibę, zorganizowanego przez uzbrojoną po zęby grupę paramilitarną. Rząd pogrąża się w chaosie , czas ucieka, a Cale musi ocalić prezydenta, swoją córkę i cały kraj.”

Wygląda na to, że członkowie paramilitarnej grupy atakującej Biały Dom nigdy nie korzystali z Google, Facebooka czy też Yahoo. Gdyby tak było, to NSA by ich złapało (pobożne życzenie?) dzięki PRISM, elektronicznemu programowi monitorującemu, który był na ustach wszystkich przez kilka ostatnich dni.

W filmie występują Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, Richard Jenkins i James Woods.

W kinach od 28 czerwca 2013.
:)

Świat w Płomieniach – Limuzyna amerykańskiego prezydenta

Poniższy materiał video, promujący thriller Świat w Płomieniach w reżyserii Rolanda Emmericha oparty na scenariuszu autorstwa Jamesa Vanderbilta, przedstawia limuzynę amerykańskiego prezydenta znaną pod nazwą The Beast:


ŚWIAT W PŁOMIENIACH
Fabuła:
„Stołeczny policjant udaje się wraz z córeczką na wycieczkę po Białym Domu, jednak będzie musiał stanąć do walki o życie swego dziecka i prezydenta, którym zagraża grupa ciężko uzbrojonych, paramilitarnych napastników.”

Limuzyna prezydenta jest wysoce zaaawansowaną technicznie ruchomą fortecą! Wątpię czy jest to pojazd elektryczny. Ale może przynajmniej hybrydowy?

Data premiery: 28 czerwiec 2013.
:)

Zakulisami filmu Świat w Płomieniach, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Rolanda Emmericha

Świat w Płomieniach zwiastun filmuNowy materiał video z filmu Świat w Płomieniach pozwala nam spojrzeć za kulisy tego nowego thrillera akcji w reżyserii niemieckiego filmowca Rolanda Emmericha:


Świat w Płomieniach – za kulisami z Rolandem Emmerichem.
Nikt nie kręci scen chaosu lepiej niż Roland Emmerich! Reżyser 'Dnia Niepodległości' opowiada nam o pracy nad akcją z Channingiem Tatum i Jamie Foxxem.
Fabuła:
„Podczas wycieczki po Białym Domu ze swoją córką, stołeczny policjant musi zacząć działać, aby ocalić swe dziecko i ochronić prezydenta przed silnie uzbrojoną grupą napastników.”

A więc tym razem Roland Emmerich nie zamierza wysadzić Białego Domu w powietrze, rozwali go po kawałku! LoL! To będzie z pewnością prawdziwy spektakl!

W kinach od 28 czerwca 2013 roku.
:)

Świat w Płomieniach zwiastun filmu

Dotarliśmy do nowego plakatu z filmu Świat w Płomieniach, nadchodzącego thrillera akcji, w którym występują Channing Tatum i Jamie Foxx:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Stołeczny policjant (Channing Tatum) udaje się wraz z córką na wycieczkę do Białego Domu; nieoczekiwanie zostaje zmuszony do obrony dziecka i prezydenta (Jamie Foxx) przed paramilitarną grupą ciężko uzbrojonych terrorystów.”

Oto nowy, pełen akcji, zwiastun filmu:


ŚWIAT W PŁOMIENIACH

Czy Duke z oddziału GI Joe ocali amerykańskiego prezydenta?

Data premiery: 28 czerwiec 2013.
:)

Świat w Płomieniach 2 nowe plakaty

Spójrzcie na dwa nowe plakaty z nadchodzącego thrillera akcji Świat w Płomieniach, w rolach głównych występują Channing Tattum i Jamie Foxx:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Grupa paramilitarna pod wodzą Stenza (Jason Clarke) przejmuje kontrolę w Białym Domu, waszyngtoński policjant John Cale (Channing Tatum), który nie został przyjęty do Tajnych Służb, musi uratować prezydenta Stanów Zjednoczonych Jamesa Sawyera (Jamie Foxx) jednocześnie próbując utrzymać swoją córkę Emily (Joey King) z dala od niebezpieczeństwa.”

Oto zwiastun filmu Świat w Płomieniach, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


ŚWIAT W PŁOMIENIACH

Film reżyseruje niemiecki filmowiec Roland Emmerich (nakręcił takie hity jak Dzień Niepodległości, Pojutrze oraz 2012).

W kinach od 28 czerwca 2013 roku.
:)

Zwiastun i plakat z filmu Świat W Płomieniach, w którym występują Channing Tatum i Jamie Foxx

Oto pierwszy oficjalny zwiastun filmu Świat W Płomieniach, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Rolanda Emmericha (zniszczył też Biały Dom w filmie Dzień Niepodległości), gdzie w rolach głównych występują Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, James Woods, Jason Clarke, Richard Jenkins, Lance Reddick and Joey King:


ŚWIAT W PŁOMIENIACH
Fabuła:
„Stołeczny policjant John Cale (Channing Tatum) otrzymał właśnie odmowę w sprawie wymarzonej pracy w Służbach Specjalnych chroniących prezydenta Jamesa Sawyera (Jamie Foxx). Nie chce rozczarować tym swej córki i postanawia zabrać ją na wycieczkę do Białego Domu, gdy nagle budynek zostaje opanowany przez uzbrojonych po zęby członków grupy paramilitarnej. Rząd pogrąża się w chaosie, a czas ucieka nieubłaganie, Cale musi ocalić prezydenta, swoją córkę i cały kraj.”

Reżyser Roland Emmerich wie jak robić imponujące filmy! Nie mogę doczekać się Świata W Płomieniach!

Oto seria plakatów zapowiadających film:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Datę premiery filmu Świat W Płomieniach ustalono na 28 czerwca 2013 roku.
:)

Biały Dom w Ogniu film w reżyserii Rolanda Emmerich

Biały Dom w Ogniu zwiastun filmuPoniżej kilka oficjalnych ujęć z filmu Biały Dom w Ogniu, nadchodzącego thrillera w reżyserii Rolanda Emmericha, opartego na scenariuszu autorstwa Jamesa Vanderbilta; w rolach głównych występują Channing Tatum, Jamie Foxx, oraz Maggie Gyllenhaal:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Agent służb specjalnych (Channing Tatum) ma za zadanie ocalić życie prezydenta USA (Jamie Foxx) po tym jak Biały Dom zostaje zaatakowany przez grupę paramilitarną.”

Fabuła przypomina nieco tę z filmu Olimp w Ogniu. Jednak w tym przypadku mamy do czynienia z lokalnym terroryzmem, a nie z najazdem ze strony Korei Północnej. A skoro za kamerą stanął Roland Emmerich, możemy spodziewać się więcej akcji i apokaliptycznych efektów specjalnych! Dodatkowo, film stara się być na bieżąco – prezydent jest tu przecież czarnoskóry.

Datę premiery filmu Biały Dom w Ogniu zaplanowano na 28 czerwca 2013 roku.
:)

White House Down

White House Down FilmWhite House Down
Gatunek: Akcji/Thriller
Reżyseria:Roland Emmerich
Główne role: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal
Data premiery: 28. Czerwiec 2013

Więcej informacji –> White House Down Trailer

https://filmzwiastun.com/film/white-house-down