Wanderlust

Wanderlust plakat

Najnowszy plakat z filmu Wanderlust:

Zwiastun filmu Wanderlust

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)


Zostawcie swoje bagaże!
:)

5 fragmentów z filmu Wanderlust, w którym grają Paul Rudd i Jennifer Aniston

Wanderlust film - Będzie dużo śmiechu!Poniżej możecie obejrzeć pięć nowych fragmentów z filmu Wanderlust, nadchodzącej komedii, w której grają Paul Rudd i Jennifer Aniston:

Zwiastun filmu Wanderlust


Wanderlust – Nowy Jork


Wanderlust – Witaj


Wanderlust – Bezbronny


Wanderlust – Wolna miłość


Wanderlust – Pieniądze nic nie dają

Wanderlust to rubaszna komedia reżysera Davida Waina (Wyrolowani) i producenta Judda Apatowa (Wpadka) opowiadająca o parze, która pozostawia przyjemności oferowane przez wielkie miasto i dołącza do wolnej społeczności, w której jedyną zasadą jest po prostu bycie sobą. W kinach od 24 lutego 2012 roku.
:)

Wanderlust fragment

Wanderlust filmW sieci pojawił się pierwszy fragment z nadchodzącej komedii zatytułowanej Wanderlust:

Zwiastun filmu Wanderlust


Wanderlust – Granie na gitarze
Fabuła:
„Pewna para z Manhattanu niespodziewanie traci pracę i zaczynają poszukiwanie innych sposobów na życie; ostatecznie postanawiają zamieszkać w wiejskiej społeczności gdzie rządzi wolna miłość.”

W filmie występują Paul Rudd i Jennifer Aniston. Zadebiutuje w kinach 24 lutego 2012 roku.
:)

Paul Rudd i Jennifer Aniston Wanderlust

Dotarliśmy do pierwszego, oficjalnego plakatu z filmu Wanderlust, nadchodzącej komedii z Paulem Ruddem i Jennifer Aniston w rolach głównych:

Zwiastun filmu Wanderlust

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Para mieszkająca na Manhattanie znajduje się nagle w sytuacji braku pracy i próbują rozważyć poszczególne opcje życiowe; w końcu decydują się spróbować życia w wiejskiej społeczności, w której rządzi wolna miłość.
:)

Wanderlust zwiastun

Wanderlust filmObejrzyjmy pierwszy, oficjalny zwiastun filmu Wanderlust, nadchodzącej komedii w reżyserii Davida Waina, gdzie główne grają Paul Rudd, Jennifer Aniston, Malin Akerman, Justin Theroux i Alan Alda:

Zwiastun filmu Wanderlust


WANDERLUST
Fabuła:
„George i Linda to napięta i zestresowana para z Manhattanu. Gdy George traci pracę mają tylko jedną możliwość: zamieszkać z okropnym bratem George’a w Atlancie.
Po drodze na miejsce, George i Linda trafiają do Elysium, niezmąconej społeczności pełnej kolorowych postaci, którzy inaczej patrzą na świat. Pieniądze? Nie mogą kupić szczęścia. Kariera? Kto jej potrzebuje? Ubrania? Tylko jeżeli naprawdę chcesz.
Czy Elysium jest nowym początkiem, jakiego potrzebują George i Linda need? A może zmiana poglądów stworzy jeszcze więcej problemów?”

Czy chcielibyście zamieszkać w Elysium?

Datę premiery filmu Wanderlust ustalono na 24 lutego 2012 roku.
:)