VHS 2

VHS 2 nicenzurowany zwiastun

Dotarliśmy do niecenzurowanego zwiastunu VHS 2, nadchodzącego horroru, którego poszczególne fragmenty wyreżyserowali: Jason Eisener, Gareth Evans, Timo Tjahjanto, Eduardo Sánchez, Gregg Hale,Simon Barrett i Adam Wingard:


VHS 2
Fabuła:
„Dwójka prywatnych detektywów szukających zaginionego studenta dostaje się do jego domu gdzie znajdują kolekcję kaset VHS. Oglądając ich przerażającą zawartość zaczynają uświadamiać sobie motywy stojące za zaginięciem studenta.”

Z przyjemnością obejrzę segment „Safe Haven” w reżyserii Timo Tjahjanto i Garetha Huw Evansa: nagranie opowiada o grupie dziennikarzy, którzy przenikają do indonezyjskiego kultu, by zdać sprawozdanie z wydarzeń. Słyszałem, że to najlepsza część z całego filmu.

Data premiery: 12 lipiec 2013.
:)

Zwiastun i plakat z filmu VHS 2

Pierwszy oficjalny plakat z filmu VHS 2 (pierwotnie nosił tytuł S-VHS), kontynuacji horroru z 2012 roku zatytułowanego V/H/S:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Dwójka prywatnych detektywów poszukuje zaginionego studenta, włamują się do jego domu i odnajdują tam kolekcję kaset KVH. Oglądając ich przerażającą zawartość uświadamiają sobie, że za zniknięciem studenta kryją się pewne mroczne siły.”

Oto zwiastun filmu VHS 2 jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


VHS 2

Data premiery: 12 lipiec 2013.

Czy nowa część będzie równie szalona jak pierwsza?
:?

VHS 2

VHS 2 FilmVHS 2
Gatunek: Horror/Thriller
Reżyseria:
Główne role:
Data premiery: 12. Lipiec 2013

Więcej informacji –> VHS 2 Trailer

https://filmzwiastun.com/film/vhs-2