Upside Down

Odwróceni Zakochani ścieżka dźwiękowa

Spójrzcie na listę utworów ze ściezki dźwiękowej do filmu Odwróceni Zakochani, romantycznego obrazu science-fiction w reżyserii Juana Diego Solanasa, gdzie w rolach głównych występują Jim Sturgess i Kirsten Dunst:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Odwróceni Zakochani
Różni wykonawcy.

1. El Ultimo Café – Roberto Goyeneche
2. Svefn-g-englar – Sigur Rós
3. Bium Bium Bambalo – Sigur Rós
4. River Sister – Syd Matters
5. Obstacles – Syd Matters
6. Dos Mundos – Martin Pavlovsky (sadaic)
Odwróceni Zakochani piosenka - Odwróceni Zakochani muzyka - Odwróceni Zakochani ścieżka dźwiękowa - Odwróceni Zakochani muzyka filmowa

Fabuła filmu:
„Adam (Jim Sturgess) i Eden (Kirsten Dunst) zakochali się jako nastolatkowie mimo tego, że żyją na bliźniaczych światach z odwrotną grawitacją. Dziesięć lat po wymuszonej rozłące Adam wyrusza w podróż chcąc ponownie połączyć się ze swoją miłością.”

Który utwór z filmu Odwróceni Zakochani podoba wam się najbardziej?
:)

Odwróceni Zakochani zwiastun filmu

Oto najnowszy zwiastun filmu Odwróceni Zakochani, nadchodzącego romansu science-fiction w reżyserii Juana Diego Solanasa, gdzie główne role grają Jim Sturgess i Kirsten Dunst:


ODWRÓCENI ZAKOCHANI
Fabuła:
„Adam to z pozoru zwyczajny facet żyjący w bardzo niezwykłym świecie. Jest skromny i stara się wiązać koniec z końcem, lecz jego romantyczna dusza cały czas wspomina dziewczynę, którą kiedyś kochał; pochodzi ona z innego świata, odwróconego świata z własną grawitacją, znajdującego się tuż nad nami, lecz będącego poza zasięgiem… dziewczyna ma na imię Eden. Ich młodzieńczy flirt przeradza się w wielką miłość. Jednak gdy pewnego dnia Adam spostrzega ją w telewizji, nic nie będzie w stanie stanąć mu na drodze do jej odzyskania… Ani prawo, ani nauka!”

Mamy również nowy plakat z tego filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ODWRÓCENI ZAKOCHANI

Dwa światy. Jedna przyszłość.

Film wejdzie na ekrany kin 15 marca 2013 roku.
:)

Upside Down plakat

Oto nowy, zagraniczny plakat z Upside Down, nadchodzącego romantycznego filmu science-fiction, którego reżyserem jest Juan Diego Solanas:

Zwiastun filmu Upside Down

(Kliknij na plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Mężczyzna przeczesuje alternatywny wszechświat w poszukiwaniu utraconej miłości z dawnych czasów.”

W filmie występują Jim Sturgess i Kirsten Dunst.
:)

Upside Down zwiastun

Upside Down filmPoniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun filmu Upside Down, nadchodzącego romansu w realiach science-fiction w reżyserii Juana Diego Solanasa, gdzie główne role grają Jim Sturgess i Kirsten Dunst:

Zwiastun filmu Upside Down


UPSIDE DOWN
Fabuła:
„Adam (Jim Sturgess) to zwykły facet w niezwykłym świecie. Żyje skromnie starając się związać koniec z końcem, lecz w myślach ciągle wraca do pewnej dziewczyny poznanej w innym świecie, odwróconym pogmatwanym świecie ze swoją własną grawitacją, bezpośrednio ponad, lecz jednocześnie poza zasięgiem… dziewczyna ma na imię Eve (Kirsten Dunst). Ich młodzieńczy flirt przerodził się w miłość niemożliwą. Lecz gdy przed oczami pojawia mu się dorosła Eve, nic nie stanie na jego drodze do odzyskania jej serca… nawet prawa nauki.”

Miejmy nadzieję, że film będzie miał swoją premierę jeszcze w 2012 roku.
:)