Unfinished Song

Unfinished Song zwiastun filmu

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun Unfinished Song (poprzedni tytuł to Song for Marion), nowego komediodramatu, scenariuszem i reżyserią którego zajął się Paul Andrew Williams, a główne role grają Terrence Stamp, Gemma Arterton, Vanessa Redgrave i Christopher Eccleston:


UNFINISHED SONG

Otwórz serce. Znajdź swój głos.

Fabuła:
„Unfinished Song to dramat komediowy osadzony w Londynie, opowiada o zrzędliwym emerycie Arthurze (Terence Stamp), który zostaje niechcący zainspirowany przez swą ukochaną żonę Marion (Vanessa Redgrave) do dołączenia do wielce niesztampowego miejscowego chóru. Arthur nie może porozumieć się z synem Jamesem (Christopher Eccleston), a liderka chóru Elizabeth (Gemma Arterton) spróbuje przekonać głównego bohatera, że może cieszyć się życiem. Stawi czoło przeciwnościom tworzonym przez swą zgryźliwą osobowość i uda się w zabawną, życiodajną podróż muzyczną.”

Oto wcześniejszy plakat z tego filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

A więc będzie to ciepła opowieść o zrzędliwym staruszku, który uczy się jak ma się wyluzować. No cóż, ten staruszek grany przez Terence’a Stampa jest pewnie bardziej normalny niż ci chórzyści. Chciałbym zobaczyć ten zabawny film.

Unfinished Song pojawi się w kinach 8 lutego 2013.
:)