Under The Skin

Zwiastun filmu Under the Skin, w którym występuje Scarlett Johansson

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun Under the Skin, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii Jonathana Glazera, gdzie Scarlett Johansson wciela się w obcego pod ludzką postacią, przemierzającego Szkocję:

Zwiastun filmu Under The Skin


UNDER THE SKIN
Fabuła:
„Film opowiada o istocie pozaziemskiej, ukrytej pod postacią przepięknej kobiety. Przemierza nieuczęszczane autostrady i pustkowia szukając potencjalnych ofiar, na których mogłaby wypróbować swoją najsilniejszą broń — swą nieokiełznaną seksualność.
Jest zabójczo skuteczna, lecz z czasem złoność życia na Ziemi zaczyna ja zmieniać. Gdy obca świadomość powoli słabnie, okazuje się że musi stanąć twarzą w twarz z przedstawicielami swego gatunku. Film, opowiedziany z jej perspektywy, ukazuje niepowtarzalny obraz naszego świata widziany oczami kosmity.”

Film jest ekranizacją powieści z 2000 roku o tym samym tytule, którą napisał Michel Faber.

Czy Scarlett Johansson to najseksowniejsza kobieta na Ziemi?

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery.
:)

Under The Skin film

Aktorka Scarlett Johansson otrzymała główną rolę w Under The Skin, nowym filmie science-fiction w reżyserii Jonathana Glazera, opartym na powieści o tym samym tytule autorstwa Michela Fabera. Opowieść o kosmicie w ludzkiej postaci podróżującym przez Szkocję. Film ujrzy światło dzienne w lipcu 2012 roku.

Zwiastun filmu Under The Skin

Oto pierwsze oficjalne ujęcie Scarlett Johansson w filmie Under The Skin:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Scarlett Johansson w roli obcego na Ziemi, który przybrał postać przepięknej kobiety. Przemierza odległe autostrady i dziewicze krajobrazy, wykorzystując emanującą z niej seksualność jako swą największą broń przeciwko ludziom. Jest śmiertelnie skuteczna, lecz z czasem coraz bardziej interesuje się złożonością życia na Ziemi i ulega przemianie. Gdy odkrywa w sobie coraz więcej człowieczeństwa, staje naprzeciw osobników ze swego gatunku. Film stanowi obraz naszego świata z perspektywy istoty obcej.”

Scarlett Johansson jest prześliczna, na pewno z latwością znajduje mężczyzn, których może pożreć!

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej szczegółów dotyczących filmu Under Your Skin.
:)

Under The Skin

Under The Skin FilmUnder The Skin
Gatunek: Dramat/Science-Fiction
Reżyseria:Jonathan Glazer
Główne role: Scarlett Johansson
Data premiery: 2012

Więcej informacji –> Under The Skin Trailer

https://under-the-skin-movie-trailer.blogspot.com/