Trance

Trans fragment

Obejrzyjmy pierwszy fragment zapowiadający Trans, nadchodzący thriller w reżyserii Danny’ego Boyle’a, gdzie w rolach głównych występują James McAvoy, Vincent Cassel i Rosario Dawson:

Zwiastun filmu Trans – w kinach od 6 czerwca 2013 roku


Trans – Najważniejsze to nie panikować.Fabuła:
„Simon (James McAvoy), aukcjoner dzieł sztuki oszukuje swego szefa ze świata przestępczego (Vincent Cassel) gdy wspólnie próbują ukraść pewne dzieło sztuki, po czym otrzymuje porządne lanie, wskutek którego zapomina gdzie ukrył łup. Reszta gangsterów podejrzewa go o spisek i zasięgają pomocy hipnotyzerki (Rosario Dawson), która ma wejść wgłąb jego umysłu i odnaleźć skradzione dzieło.”

Ten mały, różowy samochodzik wygląda zabawnie! Co sądzicie o piosenkach w tym fragmencie filmu Trans?
:)

3 plakaty z postaciami z filmu Trans

Trzy nowe plakaty z postaciami z filmu Trans, nowego thrillera kryminalnego w reżyserii Danny’ego Boyle’a:

Zwiastun filmu Trans

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Aukcjoner dzieł sztuki (James McAvoy) wplątał się w konszachty z grupą przestępczą, a teraz korzysta z pomocy hipnoterapeutki (Rosario Dawson) chcąc odzyskać utracony obraz. ”

Od lewej: Vincent Cassel, Rosario Dawson i James McAvoy.

W kinach od 6 czerwca 2013 roku.
:)

Trans ścieżka dźwiękowa

Dotarliśmy do oficjalnej listy utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Trans, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Danny’ego Boyle’a, gdzie w głównych rolach występują James McAvoy, Vincent Cassel i Rosario Dawson:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Trans
Muzykę skomponował Rick Smith.

1. Chanson D’Amour – Art & Dotty Todd
2. Bullet Cut
3. Solomon
4. Here It Comes – Emeli Sandé & Rick Smith
5. Cannon Fall
6. Sandman – Kirsty McGee
7. Raw Umber
8. The Day – Moby
9. Santiago (101 Greatest Goals)
10. Hold My Hand – UNKLE
11. Bring It To Me
12. Movin’ On Up – M People
13. Soho Dim Sum
14. You Knew
15. The Heist
16. Sandman (I’ll be There) – Rosario Dawson & Rick Smith
Trans piosenka - Trans muzyka - Trans ścieżka dźwiękowa - Trans muzyka filmowa

Ścieżka dźwiękowa z filmu Trans zostanie wydana 2 kwietnia 2013 roku.
:)

Trance zwiastun dla dorosłych

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Trance, to nadchodzący thriller w reżyserii Danny’ego Boyle’a, możecie zobaczyć go poniżej:

Film Trance – data premiery: 5 kwiecień 2013


TRANCE
Fabuła:
„Simon (James McAvoy), aukcjoner dzieł sztuki, współpracuje z gangiem kryminalistów chcąc ukraść obraz Goya war miliony dolarów, jednak po uderzeniu w głowę podczas akcji budzi się i nie pamięta gdzie ukrył łup. Fizyczne tortury i groźby nie przynoszą odpowiedzi, więc lider gangu Frank (Vincent Cassel) wynajmuje hipnoterapeutkę Elizabeth Lamb (Rosario Dawson), która ma przeniknąć do najmroczniejszych zakątków psychiki Simona. Elizabeth powoli odbudowuje złamaną podświadomość Simona, a linia między prawdą, sugestią i kłamstwą zaczyna się zacierać.”

Ostatnia scena tego zwiastunu wygląda jak prosto z jakiegoś horroru, to straszne! Tak czy inaczej, im więcej materiałów z filmu oglądam, tym bardziej nie mogę się go doczekać.
:)

Trance w reżyserii Danny’ego Boyle’a

Poniżej znajdziecie trzy nowe plakaty z Trance, nowego thrillera w reżyserii Danny’ego Boyle’a ( nakręcił takie hity jak Trainspotting, Slumdog: Milioner z Ulicy, oraz 127 godzin), w oparciu o scenariusz, który wspólnie napisali Joe Ahearne i John Hodge:

Film Trance

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Aukcjoner dzieł sztuki, który wplątał się w konszachty z kryminalistami, zwraca się o pomoc do hipnoterapeutki celem odzyskania utraconego obrazu.”

Oto zwiastun filmu Trance, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:

Film pojawi się w brytyjskich kinach już 27 marca 2013 roku.
:)

Trance – James McAvoy i Rosario Dawson

Oto dwa nowe plakaty z postaciami z filmu Trance, widzimy na nich Jamesa McAvoy’a i Rosario Dawson:

Zwiastun filmu Trance

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Aukcjoner dzieł sztuki, który wplątuje się w konszachty z grupą kryminalistów, korzysta z pomocy hipnoterapeutki chcąc odzyskać utracony obraz.”

James McAvoy gra rolę miłośnika sztuki, a Rosaerio Dawson wcieliła się w postać hipnoterapeutki.

Nie zgrywaj bohatera, pokaż jej coś!
:)
1

Trance film w reżyserii Danny’ego Boyle’a gdzie główne role grają James McAvoy, Vincent Cassel i Rosario Dawson

Oto pierwsze oficjalne ujęcie z Trance, nadchodzącego dramatu kryminalnego w reżyserii Danny’ego Boyle’a (nakręcił Slumdog: Milioner z Ulicy i był dyrektorem artystycznym podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012); w rolach głównych grają James McAvoy, Vincent Cassel i Rosario Dawson:

Zwiastun filmu Trance

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Fabuła:
„Kolekcjoner dzieł sztuki Simon (James McAvoy), wraz z grupą dowodzoną przez kryminalnego bossa Francka (Vincent Cassel), planują odważną kradzież dzieła Goya w czasie publicznej licytacji. Gdy Simon oszukuje pozostałych, Franck nokautuje go i pozostawia nieprzytomnym.
Po skoku Simon uparcie – a może i trochę szczerze – twierdzi, że uraz w głowę spowodował u niego zanik pamięci i nie wie gdzie ukrył łup.
Franck nie jest w stanie wydusić od Simona gdzie ukrył malowidło, więc wraz ze wspólnikami postanawiają skorzystać z pomocy hipnoterapeutki (Rosario Dawson). W miarę jak zagłębiają się w pokręconą psychikę Simona, granice między rzeczywistością, a hipnotyczną sugestią zaczynają się zacierać, a stawka rośnie ponad wszystko co ktokolwiek z nich wcześniej sobie wyobrażał.”

Czy hipnoterapeutka, grana przez Rosario Dawson, ukradnie obraz dla siebie?

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej informacji na temat filmu Trance w reżyserii Danny’ego Boyle’a.
:)

Trance film

Trance filmDanny Boyle (twórca filmów 127 godzin i Slumdgo. Milioner z Ulicy) nakręci Trance w oparciu o scenariusz własnego autorstwa. Będzie to thriller o nieudanym arcy-napadzie. Nie ustalono jeszcze oficjalnej daty premiery, ale IMDb umiesciło film na liście debiutów na rok 2013.

Zwiastun filmu Trance

Fabuła:
„Asystent z domu aukcyjnego obmyśla skok i zatrudnia do niego grupę złodziei, jednak doznaje urazu głowy i budzi się nie pamiętając niczego. Jest jedyną osobą, która zna dokładne położenie malowidła. Gdy, po wielu próbach, nie udaje mu się odzyskać pamięci, gang zaczyna podejrzewać kłamstwo i zatrudniają hipnotyzerkę, która ma dostać się do środka jego umysłu.”

Z tego co słyszałem, to aktor James McAvoy najprawdopodobniej zagra rolę Simona, przywódcy gangu sprzymierzonego z asystentem. Nie ogłoszono jeszcze całej obsady.

Danny Boyle to cholernie utalentowany filmowiec. Nie mogę się doczekać kiedy obejrzę film Trance!

Tak czy inaczej, już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących filmu Trance!
:)

Trance

Trance FilmTrance
Gatunek: Krymina?/Dramat/Thriller
Reżyseria:Danny Boyle
Główne role: James McAvoy
Data premiery: 2013

Więcej informacji –> Trance Trailer

https://trance-movie-trailer.blogspot.com/