Therese

Therese fragment filmu

Poniżej znajdziecie pierwszy fragment z filmu Therese, nadchodzącego dramatu historycznego w reżyserii Charliego Strattona, gdzie w rolach głównych występują Elizabeth Olsen, Tom Felton i Oscar Isaac:


Therese – Wybacz mojej żonie, nigdy wcześniej nie widziała mężczyzny.
Fabuła:
„Niższe sfery Paryża z lat 60-ych XIX wieku. Thérèse Raquin (Elizabeth Olsen), seksualnie represjonowana piękna młoda kobieta, uwięziona w beznamiętnym małżeństwie ze swoim kuzynem Camillem (Tom Felton) przez swą dominującą ciotkę Madame Raquin (Jessica Lange). Therese spędza dni zamknięta w niewielkim sklepie, a wieczorami obserwuje jak Madame gra w domino z grupą znajomych. Gdy spotyka czarującego przyjaciela swojego męża, Laurenta (Oscar Isaac), wplątuje się w romans, który doprowadzi do tragicznych konsekwencji.”

Nic dziwnego, że Therese nie kocha Camille’a, to palant! Całkowicie popieram jej romans z Laurentem!

W kinach od 27 września 2013.
:)

Oscar Isaac i Elizabeth Olsen – Therese

Nowe zdjęcie z filmu Therese, nadchodzacego dramatu w reżyserii Charliego Strattona, przedstawia Oscara Isaaca i Elizabeth Olsen:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Biedniejsza część Paryża z lat 60-ych XIX wieku. Thérèse Raquin (Elizabeth Olsen), seksualnie represjonowana piękna młoda kobieta, uwięziona w pozbawionym miłości małżeństwie ze swoim niezrównoważonym kuzynem Camille (Tom Felton), zorganizowanym przez jej ciotkę Madame Raquin (Jessica Lange). Therese spędza swe dni za ladą małego sklepu, a wieczorami obserwuje jak Madame gra w domino z grupą znajomych. Gdy spotyka przyjaciela swojego męża, Laurenta (Oscar Isaac), wplątuje się w romans, który przyniesie ze sobą tragiczne konsekwencje.”

Film jest adaptacją powieści z 1867 roku, zatytułowanej „Therese Raquin”, której autorem jest francuski pisarz Emile Zola.

Czytaliście powieść na podstawie której powstał film? Jest dobra?

Data premiery: 27 wrzesień 2013.
:)

Therese

Therese FilmTherese
Gatunek: Dramat
Reżyseria:Charlie Stratton
Główne role: Elizabeth Olsen, Tom Felton, Jessica Lange, Oscar Isaac, Shirley Henderson, John Kavanagh, Mackenzie Crook, Matt Lucas
Data premiery: 2013

Więcej informacji –> Therese Trailer

https://filmzwiastun.com/film/therese

Therese film, w którym występują Elizabeth Olsen, Oscar Isaac i Tom Felton

Oto pierwsze ujęcie aktorki Elizabeth Olsen i aktora Oscara Isaaca w filmie Therese, nadchodzącym dramacie historycznym w reżyserii Charliego Strattona, opartego na powieści z 1867 pod tytułem Therese Raquin autorstwa francuskiego pisarza Emile’a Zoli:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Uboga część Paryża, lata 80-e XIX wieku; Thérèse Raquin (Elizabeth Olsen), seksualnie represjonowana piękna, młoda kobieta, tkwi w beznamiętnym małżeństwie ze swoim kuzynem Camillem (Tom Felton), zaaranżowanym przez jej ciotkę Madame Raquin (Jessica Lange). Therese całe dnie spędza za ladą swego niewielkiego sklepu, a wieczorami patrzy jak Madame gra w domino z grupą znajomych. Gdy spotyka czarującego Laurenta (Oscar Isaac), przyjaciela swego męża, wciąga się w romans, który sprowadzi tragiczne konsekwencje.”

Pewnie pamiętacie aktora Toma Feltona z jego roli Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze. Zapewne rzuci klątwę na swoją niewierną żonę Therese i zdrajcę Laurenta… LoL!
:)