The Tomb

Escape Plan ścieżka dźwiękowa

Dotarliśmy do oficjalnej listy utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Escape Plan, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Mikaela Håfströma, gdzie w rolach głównych zobaczymy dwóch kultowych aktorów: Arnolda Schwarzeneggera i Sylvestra Stallone:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Escape Plan
Muzykę skomponował Alex Heffes.

1. Bendwater High Security Prison
2. Escaping Bendwater
3. One Last Job
4. Enter The Tomb
5. Meeting Rottmeyer
6. The Favour Man
7. Where Is Here?
8. Breaking Out Of The Box
9. Breaking Breslin
10. Plan B: Introducing Javed
11. Striking A Deal With Hobbs
12. The Riot
13. Goodbye Javed
14. The Escape & Finale
15. Escape Plan Theme (Remix)
16. Escape Plan Theme (Amon Tobin Remix)
Escape Plan piosenka - Escape Plan muzyka - Escape Plan ścieżka dźwiękowa - Escape Plan muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Specjalista z dziedziny bezpieczeństwa strukturalnego (Sylvester Stallone) trafia do więzienia, które sam zaprojektował; musi wykorzystać swoje umiejętności by uciec i odnaleźć człowieka, który go wrobił.”

Ścieżka dźwiękowa z filmu Escape Plan zostanie wydana 15 października 2013.
:)

Escape Plan film w którym grają Stallone i Schwarzenegger!

Telewizyjna zapowiedź filmu Escape Plan, nadchodzącego thrillera akcji, w którym występują Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger:

Zwiastun filmu Escape Plan


Escape Plan – Zrównam to miejsce z ziemią!
Fabuła:
„ESCAPE PLAN to film, w którym jeden z najsłynniejszych specjalistów od bezpieczeństwa strukturalnego przyjmuje ostatnie zlecenie: ma wydostać się z ultra-tajnego, zaawansowanego technicznie więzienia zwanego „Grobowcem”. Ray Breslin (Sylvester Stallone), oszukany i niesłusznie skazany musi poprosić współwięźnia Emila Rottmayera (Arnold Schwarzenegger), aby ten pomógł mu zaplanować śmiałą, niemal niemożliwą ucieczkę z najlepiej strzeżonego i ufortyfikowanego więzienia jakie kiedykolwiek zbudowano.”

Na youtube znalazłem śmieszny tekst:

„A więc w końcu im się udało! Uciekli z domu spokojnej starości!”

MrHowyodoing

Lol, nie jestem pewien czy Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger polubiliby ten śmiały komentarz!

W kinach od 6 grudnia 2013 roku.
:)

2 fragmenty z filmu Escape Plan

W sieci pojawiły się dwa nowe fragmenty z filmu Escape Plan, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Mikaela Hafstroma:

Zwiastun filmu Escape Plan


Escape Plan – Trzy sposoby na ucieczkę ze zwykłego więzienia


Escape Plan – Mogę narysować Ci mapę
Fabuła:
„Gdy specjalista od bezpieczeństwa strukturalnego (Sylvester Stallone) trafia do więzienia, które sam zaprojektował, musi wykorzystać swoje umiejętności by uciec i odnaleźć tego, który go wrobił.”

Czy Twoim zdaniem Arnold Schwarzenegger ma talent do rysowania?

Data premiery: 6 grudzień 2013.
:)

Escape Plan – Sylvester Stallone kontra Jim Caviezel

Nowy fragment promujący Escape Plan, nadchodzący thriller akcji w reżyserii Mikaela Hafstroma, przedstawia scenę z Sylvestrem Stallone i Jimem Caviezelem:

Zwiastun filmu Escape Plan


Escape Plan – Kod ewakuacyjny ?
Myślisz, że podasz mi numer i stąd wyjdziesz? Nie wydaje mi się!
Fabuła:
„Gdy specjalista od bezpieczeństwa strukturalnego (Sylvester Stallone) zostaje wtrącony do więzienia, które sam zaprojektował, musi wykorzystać swoje umiejętności, aby uciec i odnaleźć tego, który go wrobił.”

James Caviezel brzmi w tym fragmencie jak drań, ale aktor jest w rzeczywistości miłym gościem (i w dodatku przystojnym!), spójrzcie na poniższy wywiad:


Escape Plan – Wywiad na planie filmowym z aktorem Jimem Caviezelem

Mam nadzieję, że będziemy częściej oglądać go w filmach!

Data premiery: 6 grudzień 2013.
:)

Escape Plan plakat filmowy

Oto nowy plakat promujący Escape Plan, nowy film akcji, w którym grają kultowi aktorzy Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone:

Zwiastun filmu Escape Plan

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ESCAPE PLAN

Nikt nie ucieka samotnie.

Fabuła:
„Specjalista od bezpieczeństwa strukturalnego (Sylvester Stallone) zostaje wtrącony do więzienia, które sam zaprojektował; musi wykorzystać swoje umiejętności, aby uciec i odnaleźć osoby, które go wrobiły.”

Gdy Stallone i Schwarzenegger pracują razem, nikt nie jest w stanie ich powstrzymać! Naczelnik więzienia (w tej roli up Jim Caviezel) powinien poszukać nowej pracy!

W kinach od 18 października 2013.
:)

Escape Plan fragment – Sylvester Stallone vs Arnold Schwarzenegger

Zastanawiałeś się kiedyś jaki byłby wynik walki pomiędzy Arnoldem Schwarzeneggerem i Sylvestrem Stallone? Spójrz zatem na poniższy fragment z filmu Escape Plan:

Zwiastun filmu Escape Plan


Escape Plan – Arnold Schwarzenegger vs Sylvester Stallone
Fabuła:
„Jeden z najsłynniejszych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa budowlanego podejmuje ostatnie zadanie: ma wydostać się z tajnego, zaawansowanego technologicznie więzienia zwanego 'Grobowcem'. Ray Breslin (Sylvester Stallone) zostaje wrobiony i skazany, a w więzieniu uzyskuje pomoc od Emila Rottmayera (Arnold Schwarzenegger); razem zaplanują śmiały, niemal niemożliwy do zrealizowania plan ucieczki z najlepiej strzeżonego i ufortyfikowanego więzienia jakie kiedykolwiek zbudowano.”

Myślę, że Sylvester Stallone wygrałby tę walkę. A Ty? Jak sądzisz?

W kinach od 6 grudnia 2013 roku.
:)

2 nowe plakaty z filmu Escape Plan

Dotarliśmy do dwóch nowych plakatów z thrillera akcji Escape Plan w reżyserii Mikaela Håfströma :

Zwiastun filmu Escape Plan

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Jeden z najlepszych specjalistów od bezpieczeństwa strukturalnego przyjmuje ostatnie zadanie: ma wydostać się z ultra-tajnego, zaawansowanego technologicznie obiektu zwanego 'Grobowcem'. Ray Breslin (Sylvester Stallone) zostaje oszukany i niesłusznie skazany; musi teraz poprosić współwięźnia Emila Rottmayera (Arnold Schwarzenegger), aby ten pomógł mu ułożyć śmiały, niemal niemożliwy do wykonania, plan ucieczki z najlepiej strzeżonego więzienia jakie kiedykolwiek zbudowano.”

Nikt nie ucieka samotnie z najbezpieczniejszego więzienia pod słońcem. Ale Stallone i Schwarzenegger są gotowi połączyć siły i stworzyć niesamowity zespół: nawet Jezus (Jim Caviezel) nie będzie w stanie ich powstrzymać!

Data premiery: 18 październik 2013.
:)

Escape Plan niemiecki plakat

Spójrzcie na niemiecki plakat promujący Escape Plan, nadchodzący thriller akcji, w którym występują dwaj kultowi aktorzy: Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone:

Escape Plan

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ESCAPE PLAN

Ucieknij lub zgiń!

Fabuła:
„Jeden z najsłynniejszych specjalistów od zabezpieczeń strukturalnych przyjmuje ostatnie zlecenie: ma uciec z ultra-tajnej, zaawansowanej placówki zwanej 'Grobowcem'. Ray Breslin (Sylvester Stallone) zostaje oszukany i niesłusznie uwięziony; musi teraz poprosić o pomoc współwięźnia Emila Rottmayera (Arnold Schwarzenegger), z którym wspólnie ułożą śmiały, niemal niemożliwy do zrealizowania plan ucieczki z najlepiej chronionego i ufortyfikowanego więzienia jakie kiedykolwiek zbudowano.”

Jest również nowe zdjęcie promujące film:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Natychmiastowe całkowite zamknięcie – Zaawansowane przepisy mające na celu udaremnienie każdej ucieczki.

Oto zwiastun filmu Escape Plan, jeżeli jeszcze go nie widziałeś:


ESCAPE PLAN

Zastanawiasz się kto wciela się w postać naczelnika więzienia? To Jezus Chrystus! Eee… chciałem powiedzieć – Jim Caviezel!

Data premiery: 18 październik 2013.
:)

Escape Plan zwiastun filmu – w rolach głównych Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger!

Dzięki Summit Entertainment możemy przedstawić wam pierwszy oficjalny zwiastun filmu Escape Plan, nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Michaela Hafstroma, gdzie w rolach głównych występują kultowi aktorzy kina akcji, Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone:

Film Escape Plan


ESCAPE PLAN
Fabuła:
„Jeden z największych autorytetów w dziedzinie bezpieczeństwa budynków zgadza się podjąć ostatnie zadanie: uciec z ultra-sekretnej, zaawansowanej technicznie placówki zwanej 'The Tomb'. Ray Breslin (Sylvester Stallone), oszukany i niesłusznie wtrącony do więzienia, musi poprosić o pomoc współwięźnia Emila Rottmayera (Arnold Schwarzenegger) przy opracowaniu śmiałego, niemalże nierealnego planu ucieczki z najbardziej chronionego więzienia, jakie kiedykolwiek zbudowano.”

Oprócz Stallone’a i Schwarzeneggera w obsadzie znaleźli się również Jim Caviezel, Curtis Jackson, Vinnie Jones, Vincent D’Onofrio i Amy Ryan.

Czy Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger starzeją się godnie? Co sądzicie o zwiastunie filmu Escape Plan? Wypowiedz się!

Datę premiert filmu Escape Plan wyznaczono na 27 września 2013 roku.
:)

Escape Plan film, w którym występują Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger

Pierwszy oficjalny plakat z Escape Plan (wcześniej nosił tytuł The Tomb), nadchodzącego thrillera akcji w reżyserii Mikaela Håfströma, gdzie w rolach głównych występują Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, oraz Jim Caviezel:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ESCAPE PLAN

Najbezpieczniejsze więzienie jakie zbudowano. Nikt nie zdoła uciec sam.

Fabuła:
„Gdy architekt więzienny zostaje zesłany na odsiadkę w placówce, którą sam zaprojektował, musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby się stamtąd wydostać i dowiedzieć się kto go wrobił.”

Mamy też mozaikę zdjęć z filmu:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Jeżeli Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger łączą się w zespół, to są nie do powstrzymania! Nawet sam Jezus Chrystus, mam tu na myśli Jima Caviezela, nie da rady!

Data premiery: 27 wrzesień 2013.
:)

Escape Plan film

Nowy film z Sylvestrem Stallone i Arnoldem Schwarzeneggerem, wcześniej noszący tytuł The Tomb, otrzymał nowy tytuł i jest to Escape Plan.

Zwiastun filmu Escape Plan

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Mężczyzna obracający się w architekturze więziennictwa (Sylvester Stallone) zostaje wtrącony do więzienia, które sam zaprojektował; musi wykorzystać swe umiejętności by stamtąd uciec i dowiedzieć się kto go wrobił. Breslinowi pomaga w tym współwięzień Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger).”

Film reżyseruje Mikael Håfström. Datę premiery filmu Escape Plan ustalono na 13 września 2013 roku.
:)

Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger w filmie The Tomb

Pierwsze oficjalne zdjęcie Sylvestra Stallone i Arnolda Schwarzeneggera w filmie The Tomb, nadchodzącym thrillerze science-fiction:

Zwiastun filmu The Tomb

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Ray Breslin (Sylvester Stallone) to inżynier niesłusznie skazany na więzienie. Breslin zaprojektował wiele nowoczesnych budynków i był najlepszy w swoim fachu. Po skazaniu odbywa swój wyrok w więzieniu o zaostrzonym rygorze, które sam zaprojektował. Podczas odsiadki analizował każde z najsłynniejszych więzień i nabywał umiejętności potrzebne mu do przetrwania, jednak teraz musi zmierzyć się ze swoim dziełem, z więzieniem, które zaprojektował tak, aby ucieczka z niego była niemożliwa.
To nie jest jego jedyne wyzwanie, Breslin musi również stawić czoła bezwzględnemu naczelnikowi Hobbsowi (Jim Caviezel) i jego skorumpowanemu strażnikowi (Jones). Breslinowi pomaga jeden ze współwięźniów, Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger). Rottmayer to mądry, uduchowiony i skomplikowany więzień, który walczy z innymi, aby zachować ich człowieczeństwo, podczas gdy oni usiłują pozostać przy życiu. Do Breslina i Rottmayera dołączy podczas ucieczki trzeci więzień, który jest specjalistą od komputerów (50 Cent).”

Reżyserem filmu jest Mikael Hafstrom (nakręcił film Rytuał).
:)

The Tomb film

The Tomb MovieGwiazdorzy kina akcji Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger wystąpią w The Tomb, nowym thrillerze science-fiction w reżyserii Mikaela Hafstroma, w oparciu o scenariusz autorstwa Milesa Chapmana i Jasona Kellera. To opowieść o człowieku próbującym uciec z więzienia o zaostrzonym rygorze, które pomagał projektować. Film powinien zadebiutować w roku 2013.

Zwiastun filmu The Tomb

Entertainment Tonight udało się na plan filmu, dzięki ich filmowi możemy zajrzeć za kulisy filmu The Tomb:


The Tomb – Wizyta na planie
Fabuła:
„Ray Breslin (Sylvester Stallone) to inżynier niesłusznie skazany na karę pozbawienia wolności. Zaprojektował wiele zaawansowanych technologicznie budynków i był najlepszy w swoim fachu. Odsiaduje wyrok w więzieniu o maksymalnym poziomie bezpieczeństwa, które sam projektował. W czasie pobytu Breslin przeanalizował każde więzienie i nabył umiejętności niezbędnych do przetrwania, lecz największym wyzwaniem będzie dla niego ucieczka z najpilniej strzeżonego więzienia, które sam zaprojektował tak, aby ucieczka z niego była niemożliwa.
Jest też bezwzględny strażnik Hobbs (Jim Caviezel), którego należy brać pod uwagę. Na szczęście Church (Arnold Schwarzenegger), inny więzień, chętnie pomoże Breslinowi w ucieczce.”

Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger być może się starzeją, ale nadal mają w sobie mnóstwo werwy: The Tomb będzie na pewno świetnym filmem, nie mogę się już doczekać!

Odwiedzajcie nasz serwis, aby uzyskać więcej informacji na temat The Tomb.
:)

The Tomb

The Tomb FilmThe Tomb
Gatunek: Akcji/Science-Fiction/Thriller
Reżyseria: Mikael Hafstrom
Główne role: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Vinnie Jones, Curtis Jackson, Amy Ryan, Sam Neil
Data premiery: 2013

Więcej informacji –> The Tomb Trailer

https://the-tomb-movie-trailer.blogspot.com