The Seventh Son

Nowe plakaty z postaciami z filmu Stracharz, nadchodzącego widowiska science-fiction, w którym występują Jeff Bridges and Ben Barnes

Oto nowa seria plakatów z filmu Stracharz, nadchodzącej adaptacji serii powieści „The Last Apprentice” autorstwa Josepha Delaney’a:

Zwiastun filmu Stracharz

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)Fabuła:
„XVIII-wieczna opowieść przygodowa opowiadająca o młodym Thomasie, któru pobiera nauki z dziedziny walki ze złymi duchami pod okiem Spooka. Jego pierwsze wyzwanie pojawi się, gdy potężna Mother Malkin ucieka z więzienia pod nieobecność Spooka.”

Pewnie ich rozpoznajecie:
– Jeff Bridges jako John Gregory, lokalny Spook, osoba walcząca z siłami mroku
– Ben Barnes gra rolę Toma Warda, ucznia Johna Gregory’ego
– Julianne Moore jako Mother Malkin, wredna, potężna wiedźma
– Djimon Hounsou jako Radu (w pewnym sensie zabójca?)
– a także aktorka Antje Traue (jako potężna wiedźma?)

Film wejdzie na ekrany kin 17 stycznia 2014 roku.
:)

Stracharz plakaty z postaciami

Dwa nowe plakaty z postaciami z filmu Stracharz, nadchodzącego obrazu przygodowego w reżyserii Sergeia Bodrova (nakręcił film Czyngis-Chan”):

Oficjalny zwiastun filmu Stracharz

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„XVIII-wieczna opowieść o młodym Thomasie (Ben Barnes), który pod okiem miejscowego Spooka (Jeff Bridges) uczy się walki ze złymi duchami. Jego pierwszym testem będzie stawienie czoła potężnej Mother Malkin (Julianne Moore), która ucieka z niewoli pod nieobecność Spooka.”

Pewnie rozpoznajecie aktorkę Alicię Vikander w roli Alice, oraz aktora Kita Haringtona w roli Billy’ego Bradleya.

W kinach od 17 stycznia 2014.
:)

Zwiastun i plakat z filmu Stracharz

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu Stracharz, nadchodzącego przygodowego obrazu fantasy w reżyserii Sergey’a Bodrova, gdzie w rolach głównych występują Jeff Bridges i Ben Barnes:

Film Stracharz – wielkoekranowa adaptacja serii powieści autorstwa Josepha Delaneya.


STRACHARZ
Fabuła:
„Wkrótce ma dojść do przebudzenia się zła, które na nowo wznieci wojnę między siłami nadprzyrodzonymi i ludzkością. Master Gregory (Jeff Bridges), ostatni z zakonu Falcon Knights, uwięził przed laty potężną wiedźmę Mother Malkin (Julianne Moore). Jednak teraz zdołała uciec i pragnie zemsty. Mother Malkin przyzywa swoich pomocników i niedługo uwolni swój gniew na nieświadomy świat. Na jej drodze stoi tylko jedno: Master Gregory. Gregory stawi czoła złu, którego powrotu obawiał się już od dawna. Ma czas jedynie do kolejnej pełni księżyca, aby dokonać tego, co zwykle zajmuje całe lata: wyszkolić swojego nowego podopiecznego Toma Warda (Ben Barnes), aby ten mógł walczyć z czarną magią. Cała nadzieja ludzkości spoczywa w rękach siódmego syna siódmego syna.”

Sądząc po zwiastunie zapowiada się ciekawy film. Jednak mam wrażenie, że wszystko jest nieco zbyt łagodne… Ostrzejsze spojrzenie na historię byłoby lepszym rozwiązaniem!

Oto pierwszy plakat z postacią, widzimy na nim aktora Jeffa Bridgesa w roli Master Gregory’ego:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Oprócz Jeffa Bridgesa i Bena Barnesa, w obsadzie filmu Stracharz znaleźli się Julianne Moore, Alicia Vikander, Kit Harington, Olivia Williams, Antje Traue, oraz Djimon Hounsou.

Datę premiery filmu Stracharz wyznaczono na 17 stycznia 2014 roku.
:)

The Seventh Son film, w którym główne role grają Ben Barnes, Jeff Bridges i Julianne Moore

Dzięki USA Today możemy obejrzeć pierwsze ujęcia z The Seventh Son, nowego przygodowego filmu fantasy w reżyserii Sergeya Bodrova, gdzie główne role grają Jeff Bridges, Julianne Moore i Ben Barnes:

Zwiastun filmu The Seventh Son

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Czasy zamierzchłej przeszłości, uwolnione zostaje zło, które na nowo wznieci ogień wojny między siłami nadprzyrodzonymi i ludźmi. Mistrz Gregory (Jeff Bridges) to rycerz, który wiele wieków wcześniej uwięził potężną wiedźmę, Matkę Malkin (Julianne Moore). Jednak teraz wydostała się na wolność i pragnie zemsty. Malkin przywołuje swoich popleczników i przygotowuje się do zaatakowania niczego nie spodziewającego się świata. Tylko jedna osoba stoi na jej drodzie: Mistrz Gregory.
Gregory stanie twarzą w twarz ze złem, którego powrotu od zawsze się obawiał. Teraz ma czas jedynie do kolejnej pełni księżyca, aby osiągnąć to co zwykle zajmuje wiele lat: wyszkolić swego nowego pomocnika, Toma Warda (Ben Barnes) w sztuce walki z czarną magią. Los całej ludzkości spoczywa w rękach siódmego syna od siódmego syna.”

Film jest adaptacją powieści Josepha Delaney’a zatytułowanej „The Spook’s Apprentice”.

Na ekrany kin wejdzie 18 października 2013 roku.
:)

The Seventh Son nowe zdjęcie

Dotarliśmy do nowego oficjalnego szkicu z The Seventh Son, nadchodzącego przygodowego filmu fantasy w reżyserii Sergeya Bodrova:

Zwiastun filmu The Seventh Son

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Zamierzchłe czasy, zło ma zostać uwolnione co ponownie wywoła wojnę między istotami nadprzyrodzonymi i ludzkością. Mistrz Gregory (Jeff Bridges) to rycerz, który wiele stuleci wcześniej uwięził złowieszczą, potężną wiedźmę, Matkę Malkin (Julianne Moore). Jednak teraz udało się jej zbiec i szuka zemsty. Przywołuje swoich różnorodnych poddanych i zamierza uwolnić swój gniew na niczego niespodziewający się świat. Tylko jedna rzecz stoi na jej drodze: Mistrz Gregory.
W tym śmiertelnym pojedynku Gregory staje twarzą w twarz ze złem, którego powrotu zawsze się obawiał. Ma czas jedynie do kolejnej pełni księżyca, aby osiągnąć to, co zwykle trwa całe lata: wyszkolić swego ucznia, Toma Warda (Ben Barnes) aby był w stanie walczyć z ciemnymi mocami magicznymi. Jedyna nadzieja ludzi w siódmym synie siódmego syna.”

Datę premiery filmu The Seventh Son zaplanowano na 15 stycznia 2013 roku.
:)

The Seventh Son film

The Seventh Son (poprzedni tytuł to The Last Apprentice) to nadchodzący film fantasy w reżyserii Sergeia Bodrova (który stworzył obraz zatytułowany Czyngis-Chan) dla studia Legendary Pictures. Będzie to adaptacja The Last Apprentice, serii powieści autorstwa Josepha Delaney. Historia opowiada o siódmym synu siódmego syna, który dowiaduje się w jaki sposób przeprowadzać egzorcyzmy, ujarzmiać wiedźmy, i więzić zjawy na początku XVIII wieku. W obsadzie znaleźli się Jeff Bridges, Ben Barnes, Alicia Vikander oraz Julianne Moore. Datę premiery filmu The Seventh Son ustalono na 15 lutego 2013 roku.

Zwiastun filmu The Seventh Son

Poniżej znajduje się materiał wideo z panelu filmu The Seventh Son podczas targów Comic Con w 2011 roku:


Lepsza wersja szkiców artystycznych zaprezentowanych podczas panelu:
(Kliknij na zdjecie aby powiększyć.)
Fabuła:
„Przez lata, miejscowy czarodziej (Jeff Bridges) chronił hrabstwo przed złem. Jego czas dobiega już końca, lecz kto przejmie schedę po nim? Wielu uczniów próbowało… Jedni miotali się w miejscu, niektórzy uciekli, inni nie przeżyli. Został tylko jeden chłopiec. Thomas Ward (Ben Barnes). On jest ostatnią nadzieją. Ale czy ma szanse w starciu z Mother Malkin (Julianne Moore), najniebezpieczniejszą wiedźmą w całym hrabstwie?”

Historia jest tak naprawdę po części oparta na ludowym przekonaniu, że siódmy syn siódmego syna będzie obdarzony specjalnymi mocami (magii, uleczania i innymi) jeżeli pochodzi z nieprzerwanej linii, gdzie nie rodziły się żadne córki między kolejnymi synami, oraz jeżeli powyższa zasada odnosi się także do jego ojca.

Jeff Bridges i Ben Barnes jako mistrz magii i jego uczeń w mrocznym filmie fantasy, osadzonym na początku XVIII wieku? Dla mnie brzmi to wyśmienicie! Piszę się na film The Seventh Son!

Tak czy inaczej zostańcie z nami, a ujawnimy więcej szczegółów na temat filmu The Seventh Son.
:)

The Seventh Son

The Seventh Son FilmThe Seventh Son
Gatunek: Eventyr/Fantasy
Reżyseria:Sergey Bodrov
Główne role: Ben Barnes, Jeff Bridges, Alicia Vikander, Julianne Moore
Data premiery: 15. Luty 2013

Więcej informacji –> The Seventh Son Trailer

https://seventh-son-movie-trailer.blogspot.com/