The Purge 2

Noc Oczyszczenia 2 data premiery

NOC OCZYSZCZENIA 2

Przypominamy: Wszystkie służby bezpieczeństwa zostaną zawieszone na czas 12 godzin!

Universal Pictures ogłosiło datę premiery horroru Noc Oczyszczenia 2, w którym występuje Ethan Hawke: Noc Oczyszczenia 2 wejdzie na ekrany kin 20 czerwca 2014 roku.

Oto zwiastun pierwszej części dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie widzieli jeszcze filmu:


NOC OCZYSZCZENIA

Reżyser James DeMonaco, który napisał scenariusz i wyreżyserował pierwszą część, powróci przy okazji kontynuacji. Niestety nie znamy jeszcze bosady, a fabuła jest nadal owiana tajemnicą.

Ja osobiście chciałbym zobaczyć prequel pierwszej części. A wy: chcielibyście kontynuacji czy prequela?

Data premiery: 20 czerwiec 2014.
:)

The Purge 2

The Purge 2 FilmThe Purge 2
Gatunek: Horror/Thriller
Reżyseria:
Główne role:
Data premiery: 2015

Więcej informacji –> The Purge 2 Trailer

https://filmzwiastun.com/film/the-purge-2

Noc Oczyszczenia 2 film – kontynuacja Nocy Oczyszczenia

Noc Oczyszczenia 2 to horror, w którym występują Ethan Hawke i Lena Headey; wszedł do amerykańskich kin i świetnie sobie poradził. Nic dziwnego, że planowana jest kontynuacja. Zgadza się, powstanie film Noc Oczyszczenia 2.

Pierwszą część wyprodukowali ludzie z Blumhouse, firmy odpowiedzialnej za filmy z serii „Paranormal Activity”, są znani z tego, że niskobudżetowe produkcje zamieniają w maszynki do robienia pieniędzy. Zwrócili się już o ulgę podatkową w Kaliforni i potwierdzili, za pośrednictwem swego konta na Twitterze, że Noc Oczyszczenia 2 powstaje.

Zakończenie pierwszego filmu i cała koncepcja z pewnością skłaniały do stworzenia kontynuacji. Niestety aktor Ethan Hawke najprawdopodobniej nie pojawi się ponownie, gdyż grana przez niego postać została śmiertelnie raniona maczetą w pierwszej części. Jednak tym razem akcja skupi się na jego żonie, która ocalała. A może Noc Oczyszczenia 2 przeniesie nas w inne miejsce i poznamy nowych bohaterów.

Macie jakieś sugestie odnośnie fabuły filmu Noc Oczyszczenia 2? Co byłoby najlepsze dla kontynuacji? Wyraźcie swoją opinię!

Odwiedzajcie naszą stronę, a uzyskacie więcej informacji na temat filmu Noc Oczyszczenia 2!
:)