The Monuments Men

Cate Blanchett Obrońcy Skarbów

Aktorka Cate Blanchett pokazuje się na nowym plakacie promującym przygodowy dramat komediowy Obrońcy Skarbów w reżyserii George’a Clooney’a:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


OBROŃCY SKARBÓW

Naziści dokonali największej kradzieży dzieł sztuki w historii.

Ci ludzie próbują wykraść je od nich.

Fabuła:
„Niezwykły pluton z dziejów II Wojny Światowej otrzymuje zadanie odzyskania dzieł sztuki z rąk nazistowskich złodziei, a następnie zwrócenia ich im prawowitym właścicielom.”

Ona gra rolę Rose Valland, francuskiej historyczki z dziedziny sztuki, która dołączyła do francuskiego ruchu oporu podczas II Wojny Światowej.

W obsadzie znaleźli się: George Clooney, Matt Damon, John Goodman, Cate Blanchett, Bill Murray, Jean Dujardin, Hugh Bonneville, oraz Bob Balaban.

Data premiery: 31 styczeń 2014.
:)

Zwiastun filmu The Monuments Men, w którym grają George Clooney, Matt Damon, John Goodman, Cate Blanchett, Bill Murray i Jean Dujardin

Dotarliśmy do nowego, oficjalnego zwiastunu The Monuments Men, nadchodzącego dramatu, w którym występują George Clooney, Matt Damon, John Goodman, Cate Blanchett, Bill Murray, Jean Dujardin, Hugh Bonneville i Bob Balaban:

Fabuła:
„Zespół historyków i kuratorów muzeum ściga się z czasem chcąc odzyskać słynne dzieła sztuki skradzione przez Nazistów zanim Hitler zdoła je zniszczyć.”

Lubisz sztukę? Zaryzykowałbyś życie, aby ocalić obrazy i rzeźby? Ja na pewno nie, ale jestem po prostu zwykłym człowiekiem…

Film reżyseruje George Clooney. Na ekranach kin pojawi się 18 grudnia 2013 roku.
:)

Plakat z filmu The Monuments Men w reżyserii George’a Clooney’a

Oto pierwszy oficjalny plakat z filmu The Monuments Men, nadchodzącego dramatu przygodowego w reżyserii George’a Clooney’a:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


THE MONUMENTS MEN

To była największa kradzież dzieł sztuki w historii!

Fabuła:
„Grupa historyków sztuki i pracowników muzeum ściga się z czasem chcąc odzyskać światowej sławy dzieła sztuki skradzione przez Nazistów, zanim Hitler zdoła je zniszczyć.”

Matt Damon nie powinien być na pierwszym planie tego plakatu, zamiast niego powinien znaleźć się tam George Clooney: jest przecież najprzystojniejszy z całej grupy!

Oto zwiastun filmu The Monuments Men, jeżeli jeszcze go nie widzieliście: Czytaj więcej »

The Monuments Men

The Monuments Men FilmThe Monuments Men
Gatunek: Eventyr/Komedia/Dramat
Reżyseria:George Clooney
Główne role: George Clooney, Matt Damon, John Goodman, Cate Blanchett, Bill Murray, Jean Dujardin, Hugh Bonneville, Bob Balaban
Data premiery: 18. Grudzień 2013

Więcej informacji –> The Monuments Men Trailer

https://filmzwiastun.com/film/the-monuments-men

The Monuments Men zwiastun filmu

Poniżej możecie obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun The Monuments Men, nadchodzącego dramatu w reżyserii George’a Clooney’a; w rolach głównych występują George Clooney, Matt Damon, John Goodman, Cate Blanchett, Bill Murray, Jean Dujardin, Hugh Bonneville i Bob Balaban:


THE MONUMENTS MEN

8 niespodziewanych bohaterów ocali historię!

Oparty na prawdziwej historii.

Fabuła:
„The Monuments Men to film oparty na prawdziwej historii największego poszukiwania skarbów w dziejach; to thriller koncentrujący się na niezwykłym plutonie z czasów II Wojny Światowej, który otrzymuje od FDR zadanie udania się do Niemiec i przejęcia arcydzieł z rąk nazistowskich złodziei, a następnie zwrócenia ich prawowitym właścicielom. Misja wygląda na niemożliwą do wykonania: dzieła sztuki utknęły za linią sił wroga, niemiecka armia otrzymała rozkaz zniszczenia wszystkiego po upadku Rzeszy; jak Ci mężczyźni – siódemka złożona z dyrektorów muzeów, kuratorów sztuki i historyków sztuki, bardziej znających się na Michale Aniele niż na M-1 – mają odnieść sukces? Jednak nazywano ich The Monuments Men i stanęli do wyścigu z czasem chcąc zapobiec zniszczeniu 1000 lat kultury, zaryzykowali życie by chronić największe osiągnięcia ludzkości.”

Inspirujący film o grupie zabawnych facetów gotowych zaryzykować życie dla dobra ludzkości: ja piszę się na The Monuments Men! Poza tym nie sposób oprzeć się narracji George’a Clooney’a!

Co sądzicie o zwiastunie filmu The Monuments Men? Podzielcie się wrażeniami!

Data premiery: 18 grudzień 2013.
:)

Monuments Men film

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmowego The Monuments Men, nadchodzącego dramatu w reżyserii George’a Clooneya, opartego na książce o tym samym tytule, autorstwa Roberta M. Edsela:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Grupa historyków sztuki i kuratorów muzeum współpracuje nad odzyskaniem dzieł sztuki skradzionych przez Nazistów, zanim Hitler zdąży je zniszczyć.”

Podobają wam się wąsy George’a Clooneya?

W obsadzie znaleźli się: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, Jean Dujardin, Bob Balaban, Hugh Bonneville, oraz John Goodman.

Datę premiery filmu The Monuments Men ustalono na 18 grudnia 2013 roku.
:)