The Master

Amy Adams The Master

The Master FilmPoniższy fragment z filmu The Master przedstawia scenę z aktorką Amy Adams w roli Mary Sue Dodd, żony Lancastera Dodda (Philip Seymour Hoffman), założyciela ruchu religijnego znanego jako Sprawa:

Zwiastun filmu The Master


The Master – Najniższy poziom

Religia i sekty najczęściej doprowadzają ludzi do szaleństwa…
:(

Zwiastun The Master, filmu o scjentologii, w którym główne role grają Seymour Hoffman i Joaquin Phoenix

The Master film - film o scjentologii w reżyserii Paula Thomasa AndersonaMamy dla was najnowszy kinowy zwiastun filmu The Master, nadchodzącego dramatu, w którym Seymour Hoffman i Joaquin Phoenix wcielają się w role charyzmatycznego szarlatana i jednego z wierzących:

Scientology Film


THE MASTER
Fabuła:
„Weteran wojenny wraca do domu, lecz jest niepewny swojej przyszłości – do czasu gdy zostaje zwerbowany przez organizację Sprawa i jej charyzmatycznego lidera.”

„Człowiek to nie zwierzę. Nie należymy do królestwa zwierząt.” Wow! Po takich słowach czuję się oświecony!
:)

Joaquin Phoenix The Master

The Master film, w którym grają Philip Seymour Hoffman i Joaquin Phoenix. - Scjentologia została wynaleziona przez charyzmatycznego szarlatana, oszusta i obsesyjnego kłamcę imieniem Lafayette Ron Hubbard.Obejrzyjcie nowy fragment zwiastujący The Master, najnowszy dramat w reżyserii Paula Thomasa Andersona:

Zwiastun filmu Scientology


The Master – Straciłem statek.

Aktor Joaquin Phoenix gra rolę niewiernego, który staje się prawą ręką charyzmatycznego intelektualisty (Philip Seymour Hoffman), założyciela organizacji religijnej (czyli oszustwa skierowanego na zagubione dusze).
:)

The Master – fragment z filmu o scjentologii

Film o scjentologii - Film The Master, w którym grają Philip Seymour Hoffman i Joaquin Phoenix - Scjentologia jest niebezpieczna, bądźcie ostrożni!Oto fragment z filmu The Master, nowego dramatu, którego scenariuszem i reżyserią zajmuje się Paul Thomas Anderson, obraz przedstawia scjentologię (zagorzały scjentolog Tom Cruise przyznał, że nie podoba mu się ten film) :

Zwiastun filmu The Master


The Master – Napisała do mnie list.

Dziwna scena! Zdecydowanie chciałbym obejrzeć ten film, gdy pojawi się już w kinach 14 września 2012 roku.
:)

The Master ścieżka dźwiękowa

Oto lista utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu The Master, najnowszego dramatu, którego reżyserią i scenariuszem zajmuje się Paul Thomas Anderson, a w rolach głównych występują Phillip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Amy Adams, Josh Close i Fiona Dourif:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu The Master
Muzyka autorstwa Jonny’ego Greenwood.

1. Overtones
2. Time Hole
3. Back Beyond
4. Get Thee Behind Me Satan – Ella Fitzgerald
5. Alethia
6. Don’t Sit Under the Apple Tree (With Anyone Else but Me) – Madisen Beaty
7. Atomic Healer
8. Able-Bodied Seamen
9. The Split Saber
10. Baton Sparks
11. No Other Love – Jo Stafford
12. His Master’s Voice
13. Application 45 Version 1
14. Changing Partners – Helen Forrest
15. Sweetness of Freddie
Scientology piosenka - Scientology ścieżka dźwiękowa - L. Ron Hubbard ścieżka dźwiękowa - L. Ron Hubbard piosenka - The Master piosenka - The Master muzyka - The Master ścieżka dźwiękowa - The Master muzyka filmowa

Ścieżka dźwiękowa z filmu The Master zadebiutuje 11 września 2012 roku.
:)
1

L. Ron Hubbard film

The Master film - Film o scjentologiiDotarliśmy do nowej serii zdjęć z filmu The Master, nowego dramatu, którego scenariuszem i reżyserią zajmuje się Paul Thomas Anderson, a całość można uznać za biografię L. Rona Hubbarda (kontrowersyjnego twórcy Scjenotlogii):

Film The Master

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Oto zwiastun filmu The Master, jeżeli jeszcze nie mieliście szansy go zobaczyć:


THE MASTER
Fabuła:
„Charyzmatyczny mężczyzna (Philip Seymour Hoffman) wraca po II Wojnie Światowej do domu w Ameryce i tworzy organizację opartą na wierze. Znany jest teraz jako 'Mistrz', a jego system zdobywa sobie coraz więcej zwolenników. W miarę jak grupa sie rozwija, w ich szeregach pojawia się młody buntownik (Joaquin Phoenix) i zostaje prawą ręką Mistrza.”

Założę swój własny biznes… mam na myśli religię. Chcecie się nawrócić i przejść do mego kościoła? Honorujemy waluty z całego świata!
:)

The Master plakat

Przed wami najnowszy plakat z filmu The Master:

Zwiastun filmu The Master

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Scenariuszem i reżyserią filmu zajmuje się Paul Thomas Anderson. W kinach pojawi się 21 września 2012 roku.
:)

Zwiastun i plakat filmu The Master

The Master filmW sieci pojawił się nowy zwiastun filmu The Master, nadchodzącego dramatu, którego scenariusz napisał Paul Thomas Anderson i stanął również za kamerą:

Film The Master


THE MASTER
Fabuła:
Charyzmatyczny mężczyzna (Philip Seymour Hoffman) wraca do Ameryki po Drugiej Wojnie Światowej i zakłada organizację opartą na wierze. Znany jest jako 'the Master', a jego system zdobywa sobie popularność. W miarę rozwoju grupy pojawia się młody błądzący człowiek (Joaquin Phoenix), który szybko staje się prawą ręką Mastera.”

Mamy również poniższy, przesiąknięty alkoholem, plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Datę premiery filmu The Master ustalono na 12 października 2012 roku.
:)

The Master zwiastun

The Master filmObejrzyjmy najnowszy zwiastun filmu The Master, nadchodzącego dramatu, którego scenarzystą i reżyserem jest Paul Thomas Anderson:

Zwiastun filmu The Master

Fabuła:
„Charyzmatyczny intelektualista (Philip Seymour Hoffman) zakłada organizację religijną po II Wojnie Światowej. Jego prawą ręką zostaje pewien zbir (Joaquin Phoenix), lecz gdy kult gromadzi coraz szersze rzesze, zaczyna on kwestionować całą wiarę i swego mentora.”

W filmie występują Philip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Jesse Plemons, David Warshofsky, Amy Adams, Rami Malek.

Założyciel kościoła scjentologicznego, L. Ron Hubbard służył w siłach marynarki Stanów Zjednoczonych podczas II Wojny Światowej, a w 1952 roku założył swoją kontrowersyjną sektę, w tym samym roku, w którym scenariusz umiejscawia powstanie filmowej religii. Ponadto Hoffman jest z wyglądu podobny do Hubbarda. A zatem, czy film The Master opowiada tak naprawdę o Hubbardzie i Scjentologii?
:)

The Master film

The Master filmThe Master to nowy dramat w reżyserii Paula Thomasa Andersona, który napisał również scenariusz. Główne role w filmie grają Philip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Jesse Plemons, David Warshofsky, Amy Adams, oraz Rami Malek. Film wejdzie na ekrany kin 12 października 2012 roku.

Zwiastun filmu The Master

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun filmu The Master:


THE MASTER
Fabuła:
„Ameryka bezpośrednio po II Wojnie Światowej, charyzmatyczny intelektualista (Philip Seymour Hoffman) tworzy organizację opartą na wierze i wyznacza młodego hulakę (Joaquin Phoenix) na swoją prawą rękę. Jednak gdy jego wiara zaczyna się umacniać, były rozrabiaka zaczyna kwestionować system i swojego mentora.”

The Master nie jest oficjalną opowieścią o kościele Scjentologów, jednak trudno nie skojarzyć tego filmu z kontrowersyjnym kultem i jego załyżycielem, L. Ronem Hubbardem. Miejmy nadzieję, że lobby scjentologiczne.

Zostańcie z nami, a przekażemy więcej szczegółów na temat filmu The Master.
:)

The Master

The Master FilmThe Master
Gatunek: Dramat
Reżyseria:Paul Thomas Anderson
Główne role: Philip Seymour Hoffman, Joaquin Phoenix, Jesse Plemons, David Warshofsky, Amy Adams, Rami Malek
Data premiery: 12. Październik 2012

Więcej informacji –> The Master Trailer

https://the-master-movie-trailer.blogspot.com/