The Lifeguard

The Lifeguard zwiastun filmu

Dotarliśmy do pierwszego oficjalnego zwiastunu nadchodzącego dramatu komediowego The Lifeguard; scenariusz i reżyseria Liz W. Garcia, a w roli głównej występuje Kristen Bell:


THE LIFEGUARD
Fabuła:
„Reporterka porzuca swoją pracę w Nowym Jorku i powraca do miejsca, w którym po raz ostatni zaznała szczęście: swego rodzinnego domu w Connecticut. Dostaje posadę jako ratowniczka i rozpoczyna niebezpieczny związek z pewnym nastolatkiem.”

A więc 29-letnia postać grana przez Kristen Bell spotyka się ze znacznie młodszym mężczyzną w filmie? Właściwie to nastolatek… Czy to czyni z niej kocicę, a nawet seksualnego drapieżnika? A może ten młodzieniec, z którym sypia, jest po prostu szczęściarzem?

Data premiery: 30 sierpień 2013
:)

The Lifeguard

The Lifeguard FilmThe Lifeguard
Gatunek: Komedia/Dramat
Reżyseria:Liz W. Garcia
Główne role: Kristen Bell, Mamie Gummer, Martin Starr
Data premiery: 30. Sierpień 2013

Więcej informacji –> The Lifeguard Trailer

https://filmzwiastun.com/film/the-lifeguard

The Lifeguard film, w którym występuje Kristen Bell

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat z nadchodzącego dramatu The Lifeguard, scenariusz i reżyseria Liz W. Garcia, w rolach głównych występują Kristen Bell, Mamie Gummer, Martin Starr, Alex Shaffer, Amy Madigan, Joshua Harto i David Lambert:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


THE LIFEGUARD

Tego lata dorastanie nie jest konieczne.

Fabuła:
„Była wzorowa uczennia (Kristen Bell) porzuca pracę reporterki w Nowym Jorku i wraca do miejsca, w którym po raz ostatni czuła się szczęśliwa: do domu rodzinnego w Connecticut. PRzyjmuje posadę ratownika i rozpoczyna niebezpieczną znajomość z pewnym nastolatkiem.”

Kristen Bell to nie Pamela Anderson, ale nadal wygląda słodko w tym czerwonym kostiumie.

Datę premiery filmu The Lifeguard wyznaczono na 30 sierpnia 2013.
:)