The lady

Zwiastun filmu The Lady z Michelle Yeoh w roli głównej

Pojawił się nowy, zagraniczny zwiastun filmu The Lady, nadchodzącego dramatu biograficznego w reżyserii francuskiego filmowca Luca Bessona:

Zwiastun filmu The Lady


THE LADY
Fabuła:
„Film opowiada o liderce ruchu na rzecz demokracji i laureatce Pokojowej Nagrody Nobla Aung San Suu Kyi, która poświęciła szczęście swoje i swojej rodziny dla wyższego dobra, walcząc przeciw wrogiemu i prześladującemu reżimowi, a za swe pokojowe działania na rzecz ochrony praw człowieka została umieszczona w areszcie domowym w Birmie na okres ponad dziesięciu lat. Jej mąż Michael Aris, u którego wykryto nieuleczalnego raka prostaty, nie mógł dostać się do kraju pomimo próśb ze strony sekretarza generalnego ONZ i papieża Jana Pawła II, a zanim Suu Kyi została uwolniona on zmarł, przez co małżonkom nie dane było zobaczyć się przez ostatnie trzy lata jego życia. Pomimo tej tragedii, Suu Kyi kontynuowała walkę o demokrację w kraju i czyni to do dnia dzisiejszego.”

To cudowna historia o miłości na tle zawirowań politycznych w Birmie, znanej wcześniej jako Myanmar.
:)

The Lady fragment

EuropaCorp sudostępniło te dwa fragmenty z The Lady, nadchodzącego filmu biograficznego z Michelle Yeoh w roli głównej:

Zwiastun filmu The Lady


The Lady – Sądzisz, że powinnam przyjść do Ciebie?


The Lady – Nie zastrzelisz nikogo.
Fabuła:
„Historia losów Aung San Suu Kyi (Michelle Yeoh), kobiety będącej rdzeniem ruchu demokratycznego w Birmie i jej męża Michaela Arisa (David Thewlis). Mimo odległości, długiej rozłąki i wrogo nastawionego reżimu, ich miłość trwa do samego końca.”

The Lady wejdzie do kin 2 grudnia 2011 roku.
:)

The Lady francuski plakat

Spójrzcie na ten francuski plakat z filmu The Lady:

Zwiastun filmu The Lady

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

The Lady film

Ten film biograficzny o birmańskiej polityk Aung Saan Suu Kyi reżyseruje Luc Besson.
:)

Aung Saan Suu Kyi film

Aung Saan Suu Kyi - The Lady filmOto najnowszy zwiastun filmu The Lady, nadchodzącego obrazu biograficznego o przywódczyni opozycji z Birmy, Aung Saan Suu Kyi:

Zwiastun filmu The Lady

Fabuła:
„Historia prodemokratycznej aktywistki Aung San Suu Kyi oraz uczonego i pisarza Michaela Arisa; historia prawdziwej miłości, na tle politycznego zamieszania.”

Film reżyseruje francuski filmowiec Luc Besson, w postać Aung Saan Suu Kyi wciela się chińsko-malezyjska aktorka Michelle Yeoh, a David Thewlis gra jej męża, Michaela Arisa.
:)

The Lady zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu The Lady, nadchodzącego obrazu biograficznego Aung San Suu Kyi, w reżyserii Luca Bessona, możecie obejrzeć go poniżej:

Zwiastun filmu The Lady


THE LADY

Fabuła:
„Historia Aung San Suu Kyi, kobiety w samym środku ruchu demokratycznego w Birmie, oraz jej męża Michaela Arisa. Pomimo odległości, długotrwałych rozłąk i niebezpiecznie wrogiego reżimu, ich miłość trwa aż do samego końca.”

Jest również pierwszy plakat:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

W tym filmie reżyserowanym przez Luca Besson grają Michelle Yeoh i David Thewlis.
:)

Michelle Yeoh The lady

Dotarliśmy do nowej serii zdjęć z filmu The Lady, nadchodzącego obrazu biograficznego w reżyserii Luca Bessona, opowiadającego o życiu birmańskiej liderki demokratycznej Aung San Suu Kyi:

Zwiastun filmu The Lady

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

W filmie wystepuje Michelle Yeoh jako Aung San Suu Kyi.

Nie da się zaprzeczyć, że Aung San Suu Kyi to wspaniała kobieta. Myślę jednak, że jest bardziej ciężarem niż darem dla demokracji w Birmie… Z powodu tego, że jej politycy nie są w stanie znieść embargo, a przez to Birma nie wyrwie się ze szponów biedy w najbliższym czasie. Rozwój gospodarczy to o wiele lepszy bodziec dla demokracji niż jakiekolwiek ideały.
:{