The Expendables 3

Arnold Schwarzenegger i Harrison Ford na planie filmu Niezniszczalni 3

Arnold Schwarzenegger na swoim profilu Instagram udostępnił zdjęcie z planu zdjęciowego Niezniszczalnych 3 w Bułgarii:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


To był fantastyczny pierwszy dzień kręcenia Niezniszczalnych 3. Świetna współpraca z Harrisonem Fordem i naszym reżyserem Patrickiem Hughesem.

Arnold Schwarzengger (poprzez Instagram)


Fabuła:
„Niezniszczalni do grupa najemników dowodzonych przez Barney’a Rossa (Sylvester Stallone); stają twarzą w twarz ze współzałożycielem grupy, Conradem Stonebanksem (Mel Gibson). Ross został zmuszony zabić Stonebanksa, gdy ten zmienił się w bezwzględnego handlarza bronią, jednak przetrwał atak i teraz postawił sobie za cel zniszczenie Niezniszczalnych. Ross musi zatrudnić nowe, młodsze pokolenie Niezniszczalnych, które pomoże w walce ze starym przeciwnikiem.”

Kto jest najlepszy: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, czy Harrison Ford?

W kinach od 15 sierpnia 2014 roku.
:)

Wesley Snipes Niezniszczalni 3

Aktor Wesley Snipes został zauważony na planie filmowym Niezniszczalnych 3 w Bułgarii:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)Fabuła:
„Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) i reszta zespołu staje twarzą w twarz z Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), który wiele lat wcześniej stworzył Niezniszczalnych razem z Barneyem.
Stonebanks zawzięcie pragnie położyć kres Niezniszczalnym – jednak Barney ma inne plany. Barney postanawia do walki ze starą gwardią wysłać nową gwardię i rozpoczyna nową erę członków Niezniszczalnych, zatrudnia osoby młodsze, szybsze i bardziej obeznane w świecie nowoczesnych technologii.”

Wesley Snipes może zabijać wampiry i somalijskich piratów, to dla niego żaden kłopot, ale jest jeden wróg, z którym jak do tej pory nie jest w stanie sobie poradzić: IRS, amerykański urząd podatkowy! LoL!

W kinach od 15 sierpnia 2014 roku.
:)

Niezniszczalni 3 zarys fabuły i szpiegowskie zdjęcia

The Expendables 3 MovieSylvester Stallone wraz z załogą kręcą teraz Niezniszczalni 3 w Bułgarii. Lionsgate ujawniło oficjalną fabułę filmu:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

Fabuła:
„W filmie NIEZNISZCZALNI 3 Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) i reszta drużyny zmierzy się z Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), który wiele lat wcześniej stworzył Niezniszczalnych razem z Barneyem. Stonebanks stał się od tego czasu bezwzględnym handlarzem broni i Barney był zmuszony go zabić… przynajmniej tak mu się wydawało. Stonebanks uniknął śmierci i teraz postanowił zniszczyć Niezniszczalnych – jednak Barney ma nieco inne plany. Postanawia, że do walki ze starą gwardią wykorzysta nową gwardię i daje początek nowej erze Niezniszczalnych, rekrutując żołnierzy młodszych, szybszych i bardziej uzdolnionych w dziedzinie technologii. Ich najnowsza misja będzie starciem oldskulowego stylu z technologicznym profesjonalizmem, a całość przerodzi się w najbardziej osobistą bitwę dla wszystkich Niezniszczalnych.”

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews i Arnold Schwarzenegger ponownie wcielą się w swoje role. W obsadzie znaleźli się Wesley Snipes, Antonio Banderas, Mel Gibson, Harrison Ford, Kellan Lutz, wojowniczka MMA Ronda Rousey, mistrz boksu w wadze lekkiej Victor Ortiz i Glen Powell.

Kilka szpiegowskich zdjęć z planu filmowego:


Mel Gibson jest w świetnej formie! Komu kibicujesz: Melowi Gibsonowi czy Sylvestrowi Stallone?

Data premiery: 15 sierpień 2014.
:)

Aktor ze Zmierzchu, Kellan Lutz dołącza do obsady filmu Niezniszczalni 3!

Aktor Kellan Lutz, który wcielał się w rolę wampira Emmetta Cullena w sadze Zmierzch, dołączył do obsady Niezniszczalnych 3.

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis The Wrap, Kellan Lutz zagra lidera grupy „młodych, uzdolnionych technicznie bohaterów akcji”. Jego grupa będzie miała na pieńku z grupą Stallone’a, jednak na końcu połączą siły, aby ocalić świat.

Ten aktor przypomina mi nieco Dolpha Lundgrena. Podoba się wam taki nowy dodatek do obsady?

Film reżyseruje australijczyk Patrick Hughes. Na ekranach kin pojawi się 15 sierpnia 2014 roku.
:)

The Expendables 3 film w reżyserii Patricka Hughesa

The Expendables 3 Movie Sylvester Stallone ogłosił, że film Niezniszczalni 3 nakręci australijski reżyser Patrick Hughes, młody filmowiec mający w swym dorobku jeden film:

Jedynym filmem, który nakręcił był thriller w klimacie westernu Red Hill, zwiastun znajdziecie poniżej:


RED HILL

Hughes ma w swym dorobku również krótkometrażowy film „Signs”, a Stallone poleca jego obejrzenie, ponieważ jest pozytywnie poruszający:

Jeżeli Włoski Ogier uważa, że Hughes nadaje się do tej roboty, to zapewne tak jest naprawdę!

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

Film Niezniszczalni 3 wejdzie do kin latem 2014 roku.
:)

Niezniszczalni 3 film – Nicolas Cage dołączy do Sylvestra Stallone’a w jego filmie akcji!

Niezniszczalni 3 filmSylvester Stallone zdradził na swoim profilu facebook, że aktor Nicolas Cage zagra rolę w filmie Niezniszczalni 3:

Zwiastun filmu Niezniszczalni 3

NIEZNISZCZALNI 3:
Przygotowujemy film z tą samą pasją i poświęceniem co dwa poprzedniem. Potwierdzamy, że zagra u nas Nicolas Cage, świetny aktor tworzący trzon grupy intelektualistów. Mamy również nadzieję na współpracę z Harrisonem Fordem, Wesleyem Snipesem i Mickey Rourke’iem. To wielka misja dla producenta. Będziemy trzymali się znanego schematu narracyjnego, tej samej wartkości akcji i napięcia, które są tak charakterystyczne dla tej serii. Czy będzie to już ostatnia część? Nie mogę tego zagwarantować. Pierwotnie mieliśmy nakręcić dwie, ale radość widzów zachęciła nas do stworzenia trzeciej. Wydaje mi się, że tak długo jak będzie nas bawić dostarczanie fanom rozrywki, tak długo będziemy kręcić Niezniszczalnych. Na chwilę obecną nie jesteśmy tak słabi jak się wydaje i jak sądzą niektórzy krytycy.

Sly Stallone

Czy Nicolas Cage powinien zagrać dobrą czy złą postać w zespole Niezniszczalnych? Co sądzicie? Podzielcie się przemyśleniami!
:)