The East

The East ścieżka dźwiękowa

Nie istnieje żadna oficjalna ścieżka dźwiękowa z filmu The East, nadchodzącego thrillera szpiegowskiego w reżyserii Zala Batmanglija, gdzie w rolach głównych grają Brit Marling, Alexander Skarsgard, Ellen Page i Patricia Clarkson. Niemniej jednak poniżej znajdziecie listę utworów wykorzystanych w filmie:

Ścieżka dźwiękowa z filmu The East
Różni wykonawcy.

1. Four Songs from the Fountain of Youth, Op. 44 – Johannes Brahms
2. Doc’s Song – Rostam Batmanglij
3. Spiegel Im Spiegel – Arvo Part
4. About Today – The National
5. Bad Dr. Blues – Sedef Seren
6. Divertimento No. 1 – Wolfgang Amadeus Mozart
7. Buffalo Gals
The East piosenka - The East muzyka - The East ścieżka dźwiękowa - The East muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Agentka elitarnej firmy wywiadowczej (Brit Marling) musi zmienić swoje priorytety po tym jak otrzymuje zadanie przeniknięcia do anarchistycznej grupy znanej z ataków na największe korporacje.”

Który utwór z filmu The East podoba Ci się najbardziej?
:)

The East fragment zwiastujący

Dzięki Fox Searchlight możemy przedstawić wam nowy fragment zapowiadający The East, nadchodzący thriller szpiegowski, w którym występuje Brit Marling:


The East – Precz z mojego pociągu!
Fabuła:
„Brit Marling gra rolę Sarah Moss, tajnej agentki, która tworzy niestabilny sojusz z Lucą (Shiloh Fernandez), członkiem nieuchwytnej eko-organizacji o nazwie The East.”

Film reżyseruje Zal Batmanglij.

Data premiery: 31 maj 2013.
:)

2 fragmenty z filmu The East

Dwa nowe, porywające fragmenty z The East, nadchodzącego thrillera szpiegowskiego w reżyserii Zala Batmanglija, gdzie w rolach głównych występują Brit Marling, Alexander Skarsgard, Ellen Page i Patricia Clarkson.


The East – Masz naprzeciw siebie muchę, komara czy czarną wdowę?


The East – Taka arogancja jest niebezpieczna.
Fabuła:
„Była agentka FBI Sarah Moss (Brit Marling) podjęła pracę dla prywatnej firmy wywiadowczej, która bezwzględnie broni interesów swoich korporacyjnych klientów. Pewnego dnia otrzymuje zadanie przeniknięcia The East, nieuchwytną organizację anarchistyczną, szukającą zemsty na wielkich korporacjach odpowiedzialnych za przestępstwa; Sarah znajdzie się między młotem a kowadłem… ”

Nie jestem fanem Brit Marling… Mam wrażenie, że nie gra tylko nieustannie jęczy… A Ty? Lubisz tą aktorkę?

Premiera kinowa: 31 maj 2013.
:)

Zwiastun i plakat z filmu The East, w którym występują Brit Marling i Alexander Skarsgard

Spójrzcie na dwa nowe plakaty z The East, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Zala Batmanglija:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Agentka (Brit Marling) pracująca dla jednej z prywatnych film wywiadowczych musi ponownie ustalić swoje priorytety po tym jak otrzymuje zadanie przeniknięcia do anarchistycznej grupy znanej z ataków na wielkie korporacje.”

Jest również nowy zwiastun:

Ci cholerni anarchiści są jak terooryści, dzięki Bogu na koniec spłoną w piekle!

W obsadzie znaleźli się: Brit Marling, Alexander Skarsgård, Ellen Page, Julia Ormond, oraz Patricia Clarkson. Datę premiery filmu The East wyznaczono na 31 maja 2013 roku.
:)

The East

The East FilmThe East
Gatunek: Dramat/Akcji/Thriller
Reżyseria:Zal Batmanglij
Główne role: Brit Marling, Alexander Skarsgard, Ellen Page, Julia Ormond, Patricia Clarkson
Data premiery: 31. Maj 2013

Więcej informacji –> The East Trailer

https://filmzwiastun.com/film/the-east

The East zwiastun filmu

Obejrzyjmy pierwszy, oficjalny zwiastun filmu The East, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Zala Batmanglija, gdzie główne role grają Brit Marling, Alexander Skarsgård, Ellen Page, Julia Ormond i Patricia Clarkson:


THE EAST
Fabuła:
„W filmie THE EAST, Sarah Moss (Marling) to genialna agentka elitarnej prywatnej firmy wywiadowczej, której głównym zadaniem jest ochrona interesów najważniejszych klientów. Zostaje wyznaczona do przeniknięcia w szeregi anarchistycznej grupy znanej z przeprowadzania ataków na największe korporacje. Przebywając wśród nich z zamiarem zbliżenia się do członków grupy, Sarah niespodziewanie staje się rozdarta między dwoma światami i powoli zakochuje się w charyzmatycznym liderze grupy, co nieodwracalnie zmienia jej życie i jej priorytety.”

A oto plakat z filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Historia w tym filmie to nie tylko fikcja. Została zainspirowana przez prawdziwe wydarzenia, które miały miejsce na świecie. Źli anarchiści i komuniści zwrócili się w stronę terroryzmu i zabójstw w nadziei na zadanie ciosu kapitalizmowi. Ci czciciele Szatana nie uciekną przed gniewem sprawiedliwości, a Bóg w końcu ich ukarze!
:)