The Company You Keep

6 fragmentów z filmu The Company You Keep

Dotarliśmy do sześciu fragmentów zapowiadających The Company You Keep – dramat, w którym występują Shia LaBeouf i Robert Redford:


The Company You Keep – Kawa i kolacja


The Company You Keep – Nie bywam zakręcony


The Company You Keep – Uczciwy i wyważony
Fabuła:
„Thriller opowiadający o byłym radykalnym działaczu lewicowym uciekającym przed dziennikarzem. który odkrył jego tożsamość.”

Więcej fragmentów z filmu The Company You Keep znajdziecie poniżej:


The Company You Keep – Gazeta


The Company You Keep – Niewinni ludzie


The Company You Keep – Najlepsi przyjaciele

Prędzej czy później Bóg ujawni i ukarze komunistów oraz socjalistów, bez względu na to gdzie się chowają! Shia LaBeouf będzie wykonawcą wyroku! Jego tajna broń to jego ohydna fryzura!

Data premiery: 5 kwiecień 2013.
:)

The Company You Keep ścieżka dźwiękowa

Oto oficjalna lista utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu The Company You Keep, nadchodzącego thrillera w reżyserii Roberta Redforda, opartego na powieści o tym samym tytule autorstwaNeila Gordona:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu The Company You Keep
Muzykę skomponował Cliff Martinez.

1. You Have a Full Green Light
2. We Could Have Made a Difference
3. Who is Your Best Reporter?
4. Somewhere Someone Knows Something
5. Diversion
6. Weathermen
7. Still Got the Juice
8. Nothing But a Dream You Once Had
9. On the 10 Yard Line
10. The Cabin
11. Put the Pieces Together
12. Real Estate Records and Plot Maps
13. I Met Your Daughter
14. Father and Daughter Reunion
15. Can’t Say I’m Happy to See You
The Company You Keep piosenka - The Company You Keep muzyka - The Company You Keep ścieżka dźwiękowa - The Company You Keep muzyka filmowa

Streszczenie fabuły:
„Thriller opowiadający o byłym aktywiście Weather Underground, uciekającym przed dziennikarzem, który odkrył jego tożsamość. (W rolach głównych występują Shia LaBeouf, Robert Redford, Julie Christie, Richard Jenkins, Susan Sarandon, Stephen Root, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick i Jackie Evancho)”

Ścieżka dźwiękowa z filmu The Company You Keep zostanie wydana 9 kwietnia 2013.
:)

The COmpany You Keep

The COmpany You Keep FilmThe COmpany You Keep
Gatunek: Thriller
Reżyseria:Robert Redford
Główne role: Shia LaBeouf, Robert Redford, Julie Christie, Richard Jenkins, Susan Sarandon, Stephen Root, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick, Jackie Evancho
Data premiery: 05. Kwiecień 2013

Więcej informacji –> The COmpany You Keep Trailer

https://filmzwiastun.com/film/the-company-you-keep

The Company You Keep zwiastun filmu – w rolach głównych Robert Redford i Shia Labeouf

Mamy dla was nowy zwiastun filmu The Company You Keep, nadchodzącego thrillera w reżyserii Robert Redford, opartego na powieści o tym samym tytule, napisane przez Neila Gordona:


THE COMPANY YOU KEEP
Fabuła:
„Życie nowojorskiego prawnika i samotnego ojca obraca się w ruinę po tym jak ujawniono jego działalność radykała w przeszłości, pracę dla organizacji Weather Underground i zostaje oskarżony o to, że wiele lat wstecz popełnił morderstwo podczas napadu na bank. Musi uciekać, unikając stróżów prawa i spotykając na swej drodze narkotykowych dilerów, podkładających bomby radykałów, weteranów wojny w Wietnamie, agentów FBI i Republikanów, którzy wspólnie niszczą spuściznę lat 60-ych; jego niewinności może dowieść wyłącznie jedna kobieta.”

Poniżej znajdziecie oficjalne plakaty:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Shia Labeouf wygląda w tej fryzurze jak owca! Powinien ogolić głowę… Tak czy inaczej, zapowiada się świetny film; z pewnością go obejrzę!

W obsadzie znaleźli się Shia LaBeouf, Robert Redford, Julie Christie, Richard Jenkins, Susan Sarandon, Stephen Root, Sam Elliott, Brendan Gleeson, Terrence Howard, Anna Kendrick i Jackie Evancho. Datę premiery filmu The Company You Keep wyznaczono na 5 kwietnia 2013 roku.
:)