The Big Wedding

Wielkie Wesele fragment

Oto fragment zapowiadający Wielkie Wesele, nową komedię, w której występują: Robert De Niro, Katherine Heigl, Diane Keaton, Amanda Seyfried, Topher Grace, Susan Sarandon, oraz Robin Williams:


Wielkie Wesele – Ona pierwsza Cię zdradziła.
Fabuła:
„Dawno rozwiedziona para udaje małżeństwo podczas rodzinnego ślubu.”

Czy zdradziłabyś De Niro, gdybyś była jego żoną?

Reżyserem filmu jest Justin Zackham.
Data premiery: 12 lipiec 2013.
:)

Zwiastun filmu Wielkie Wesele, w którym występują Robert De Niro, Katherine Heigl, Diane Keaton, Amanda Seyfried, Topher Grace, Susan Sarandon i Robin Williams

Dzięki Lionsgate możemy zaprezentować nowy zwiastun filmu Wielkie Wesele, nadchodzącej komedii, w której występują Robert De Niro, Katherine Heigl, Diane Keaton, Amanda Seyfried, Topher Grace, Susan Sarandon, oraz Robin Williams:


WIELKIE WESELE

Nakryto do stołu. Goście już przybyli.
Lecz zanim rozlegnie się dźwięk dzwonka… rękawice z rąk!

Fabuła:
„Ten film to komedia romantyczna o czarującej współczesnej rodzinie próbującej przetrwać weselny weekend, który może przerodzić się w totalną rodzinną klapę. Dawno rozwiedziona para, Don i Ellie Griffin (De Niro i Keaton) udają, ku uciesze swoich dzieci i przyjaciół, że są szczęśliwą parą na czas ślubu i wesela swego adoptowanego syna, po tym jak jego prawicowa biologiczna matka niespodziewanie pojawia się na miejscu. Wszyscy goście weselni przyglądają się sytucaji, a Griffinowie muszą stawić czoła swej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości – być może nie pozabijają się przy tym nawzajem.”

„Dzieciaki, oto rada weselna: nie bierzcie ślubu tak długo jak to możliwe!” Robert De Niro i jego postać są świetni! Tak przy okazji – to świetna rada!

Scenariuszem i reżyserią filmu zajmuje się Justin Zackham. Data premiery: 26 kwietnia 2013.
:)

Wielkie Wesele bannerowy plakat

Spójrzcie na międzynarodowy bannerowy plakat z filmu Wielkie Wesele, nadchodzącej komedii, w której występują Diane Keaton, Robert De Niro, Susan Sarandon, Robin Williams, Katherine Heigl, Amanda Seyfried, oraz Topher Grace:

Zwiastun filmu Wielkie Wesele – W kinach od 26 kwietnia 2013 roku

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


WIELKIE WESELE

Wielkie rodziny. Wielkie ego. Wielkie kłopoty!

Fabuła:
„Dawno rozwiedziona para udaje małżeństwo podczas ślubu w rodzinie.”

Czy wyszłabyś za Roberta De Niro?
:?

Wielkie Wesele plakat

Nowy plakat z filmu Wielkie Wesele, nadchodzącej komedii w reżyserii Justina Zackhama::

Film Wielkie Wesele

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Od dawna rozwiedziona para udaje małżeństwo podczas ślubu jednego z członków rodziny. ”

Cały ten róż kłuje mnie w oczy!

Oto zwiastun filmu Wielkie Wesele, jeżeli nie mieliście jeszcze okazji go zobaczyć:

W filmie występują Diane Keaton, Robert De Niro, Susan Sarandon, Robin Williams, Katherine Heigl, Amanda Seyfried, i Topher Grace. Datę premiery filmu Wielkie Wesele zaplanowano na 26 kwietnia 2013.
:)

Wielkie Wesele zwiastun

Film Wielkie WeselePojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Wielkie Wesele, najnowszej komedii, w której występują Diane Keaton, Robert De Niro, Susan Sarandon, Robin Williams, Katherine Heigl, Amanda Seyfried i Topher Grace:

Zwiastun filmu Wielkie Wesele

Fabuła:
„WIELKIE WESELE to przezabawna komedia romantyczna opowiadająca o współczesnej rodzinie próbującej przetrwać weekend weselny, który zanosi się na potężną katastrofę rodzinną. Dawno rozwiedzeni Don i Ellie Griffin (Robert De Niro i Diane Keaton), ku uciesze swoich dorosłych dzieci i przyjaciół, muszą grać szczęśliwą parę na weselu ich adoptowanego syna, po tym jak jego skrajnie konserwatywna biologiczna matka niespodziewanie pojawia się na miejscu. Wszyscy goście weselni bacznie obserwują sytuację, a Griffinowie muszą w zabawny sposób stawić czoła swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości – i jakimś cudem nie pozabijać się nawzajem.”

Mamy również oficjalny plakat kinowy:

(Kliknij plakat, aby powięszyć.)

WIELKIE WESELE

Nigdy nie jest za późno, aby zacząć zachowywać się jak rodzina!

Reżyserem filmu jest Justin Zackham. W kinach od 26 października 2012 roku.
:)

Big Wedding plakat

Robert De Niro i Diane Keaton grają rozwiedzioną parę w Big Wedding, najnowszej komedii, której scenariuszem i reżyserią zajął się Justin Zackham (napisał scenariusz do filmu „Choć goni nas czas”). Spójrzcie na nowy, teaserowy plakat:

Zwiastun filmu Big Wedding

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


THE BIG WEDDING

Muszą wytrzymać sobie tylko przez jeden, wyjątkowy dzień.

Fabuła:
„Dawno rozwiedziona para nadal udaje małżeństwo, gdy cała rodzina zbiera się na ślubie.”

Oprócz Roberta De Niro i Diane Keaton, w filmie zobaczymy takie gwiazdy ekranu jak Katherine Heigl, Amanda Seyfried, Robin Williams, Topher Grace, Susan Sarandon, oraz Ben Barnes. W kinach od 26 października 2012 roku.
:)

Big Wedding film

Robert De Niro i Diane Keaton razem w filmie The Big Wedding, nowej komedii, za scenariusz i reżyserię której odpowiada Justin Zackham (napisał również scenariusz filmu „Choć goni nas czas”). To opowieść o dawno rozwiedzionej dwójce ludzi, którzy udają małżeństwo gdy cała rodzina zbiera się na kolejny ślub. W obsadzie znaleźli się również Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Robin Williams, Topher Grace, Susan Sarandon, oraz Ben Barnes. Datę premiery filmu The Big Wedding wyznaczono na 26 października 2012 roku.

Zwiastun filmu Big Wedding

Pierwszy oficjalny plakat zapowiadający film The Big Wedding:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Film The Big Wedding

Plot:
„Film opowiada o Donie (Robert De Niro) i Ellie (Diane Keaton), dawno rozwiedzionej parze udającej szczęśliwe małżeństwo na ślubie ich syna. Wśród rodziny i przyjaciół to oszustwo przybiera na sile z każdą chwilą i prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, przedstawia nam więzi, które łączą ludzi ze sobą.”

Obsada filmu jest imponująca! Jednak czy cały ten talent jest w stanie dostarczyć nam zabawny film? Wkrótce powinniśmy zobaczyć zwiastun, a wtedy będziemy wiedzieli czego się spodziewać.

Już wkrótce podamy kolejne informacje odnośnie filmu The Big Wedding!
:)

The Big Wedding

The Big Wedding FilmThe Big Wedding
Gatunek: Komedia
Reżyseria:Justin Zackham
Główne role: Amanda Seyfried, Robert De Niro, Katherine Heigl, Robin Williams, Topher Grace, Susan Sarandon, Ben Barnes, Diane Keaton
Data premiery: 26. Październik 2012

Więcej informacji –> The Big Wedding Trailer

https://big-wedding-movie-trailer.blogspot.com/