That’s Awesome!

Paperman – To jest Cudne!

Walt Disney Animation udostępniło w serwisie youtube pełną werję Papermana, cudnego animowanego filmu wyświetlanego przed Ralphem Demolką w kinach:


PAPERMAN
Fabuła:
„Za pomocą minimalistycznego, czarno-białego stylu, przedstawiono historię samotnego młodego człowieka w Nowym Jorku w połowie ubiegłego wieku; jego życie ulega zmianie gdy pewnego poranka spotyka piękną kobietę. Przekonany jest, że piękna nieznajoma zniknęła na zawsze, jednak otrzymuje drugą szansę gdy spostrzega ją w oknie jednego z wieżowców naprzeciwko jego biura. Aby przykuć jej uwagę, ma do dyspozycji jedynie swe serce, wyobraźnię i stertę papierów; jego wysiłki jednak nijak mają się do tego, co przyszykował los.
Film łączy w cudowny sposób animację komputerową i ręczną. Całość zrealizował innowacyjny zespół pracujący w Walt Disney Animation Studios”

Co sądzicie o Papermanie? Cudny film krótkometrażowy, prawda?

„To jest Cudne!” jest naszą specjalną sekcją, w której staramy się przedstawić wam ciekawostki napotkane tu i tams.
:)

To jest Cudne – Simpsonowie z prawdziwymi aktorami!

Sekwencja otwierająca film Simpsonowie, kultowy serial telewizyjny, tym razem z prawdziwymi aktorami:


SIMPSONOWIE

Simpsonowie to animowany sitcom o dziwacznej rodzinie Simpsonów (a to niespodzianka). Homer to kochający niezdrowy tryb życia i piwo ojciec, Marge to ciężko pracująca matka, Bart to dziesięcioletni niedorajda (i jest z tego dumny), Lisa to niedoceniany ośmioletni geniusz, a Maggie to słodkie, kochające pokój, ciche niemowlę.

Video stworzyła brytyjska agencja reklamowa Devilfish, aby zareklamować show na kanale Sky One.

Co sądzicie o tej realistycznej wersji początkowej sceny z filmu Simpsonowie? Cudna, prawda?
Czytaj więcej »