Texas Chainsaw Massacre 3D

Piła Mechaniczna 3D ścieżka dźwiękowa

Nie ma jeszcze oficjalnej informacji o ścieżce dźwiękowej z filmu Piła Mechaniczna 3D. Jednak poniżej znajdziecie pełną listę utworów granych w horrorze reżyserowanym przez Johna Luessenhopa, gdzie główną rolę gra Alexandra Daddario:

Ścieżka dźwiękowa z filmu Piła Mechaniczna 3D
Różni wykonawcy.

1. DOCTOR Z” – Think Original
2. MOVE – DR Period
3. HAND OF ALMIGHTY – John R. Butler (ASCAP)
4. A TRAMP – Dave Lowe
5. 2 REASONS – T.I.
6. I THOUGHT I WAS A STUD – Carey Moore
7. DANCING ON TOP OF THE WORLD – The PlaceMints feat. Kristen Mari, Shari J, Milad, Cho-Bayashi, BoogieMan & J. Sabin
8. GOT IT ON – G-Block
9. LONESOME – Rick Riso, Cathy Riso
10. NORMANDY – Brett Boyett
11. JIMMY CRACK CORN – Willa & The Buffalo Chips
12 CLOSER TO THE BONE – Tom Leonard and Logan Mader
Piła Mechaniczna 3D piosenka - Piła Mechaniczna 3D muzyka - Piła Mechaniczna 3D ścieżka dźwiękowa - Piła Mechaniczna 3D muzyka filmowa

Podobają się wam piosenki z filmu Piła Mechaniczna 3D czy byliście zbyt wystraszeni odgłosem tej piły, aby porządnie się wsłuchać?
:)

Piła Mechaniczna 3D tajski plakat

Spójrzcie na tajski plakat z filmu Piła Mechaniczna 3D, nowego horroru w reżyserii Johna Luessenhopa, gdzie główną rolę gra Alexandra Daddario:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Młoda kobieta udaje się do Texasu aby odebrać spadek; nie wie jednak, że częścią jej nagrody będzie spotkanie z wymachującym piłą mechaniczną zabójcą.”

Ten gość z piłą musi śmierdzieć jak cholera po tych wszystkich zabawach z obciętymi głowami…
:/

Piła Mechaniczna 3D – Szczęśliwego Nowego Roku!

Ta nowa telewizyjna zapowiedź Piły Mechanicznej 3D w straszny sposób życzy wam szczęśliwego nowego roku:


PIŁA MECHANICZNA 3D – Szczęśliwego Nowego Roku
Fabuła:
„PIŁA MECHANICZNA 3D ze studia Lionsgate kontynuuje legendarną opowieść o morderczej rodzinie Sawyerów, a akcja dzieje się w Newt w stanie Teksas, zaraz po wydarzeniach z horroru z 1974 roku w reżyserii Tobe Hoopera, gdzie ludzie od wielu lat znikają bez śladu.
Dziesiątki lat później i setki mil z dala od miejsca pierwszej masakry, młoda kobieta imieniem Heather dowiaduje się, że odziedziczyła po nieznanej jej nigdy babci nieruchomość w Teksasie. Wyrusza w podróż wspólnie z grupą przyjaciół i okazuje się, że w jej ręce trafiła wielka, stojąca na uboczu rezydencja w stylu wiktoriańskim. Jednak nowa własność ma swoją cenę, a to co Heather zobaczy w ciemnych piwnicach stanie się początkiem horroru…”

Jeżeli usłyszysz piekielny dźwięk piły mechanicznej, to jest już za późno – po prostu zacznij się modlić i przygotuj się na podróż w zaświaty!

W kinach od 4 stycznia 2013.
:)

Piła Mechaniczna 3D fragment filmu

Dotarliśmy do nowego fragmentu z Piła Mechaniczna 3D, kontynuacji kultowego horroru z 1974 roku zatytułowanego Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną:

Zwiastun filmu Piła Mechaniczna 3D – data premiery: 4 styczeń 2013


Piła Mechaniczna 3D – Zwolnij!
Fabuła:
„Młoda kobieta wyrusza do Teksasu, aby odebrać spadek; nie wie jednak, że częścią nagrody będzie spotkanie z szaleńcem wymachującym piłą mechaniczną.”

To prawie śmieszne jak ten wariat biegnie za samochodem z tą swoją piłą. Jednak gdybym to ja prowadził to auto, z pewnością dostałbym już ataku serca!
:)

Piła Mechaniczna 3D zapowiedź TV

Piła Mechaniczna 3D to kontynuacja legendarnej historii morderczej rodziny Sawyerów, rozpoczyna się w Newt w Teksasie, miejscu gdzie przez dziesięciolecia ludzie ginęli bez śladu, w momencie zakończenia klasycznego horroru z 1974 roku w reżyserii Tobego Hoopera.Lionsgate udostępniło pierwszą telewizyjną zapowiedź filmu Piła Mechaniczna 3D, nowego horroru w reżyserii Johna Luessenhopa:

Zwiastun filmu Piła Mechaniczna 3D

W filmie występują Alexandra Daddario, Dan Yeager, Tremaine Neverson, Scott Eastwood, Tania Raymonde, Shaun Sipos, Keram Malicki-Sanchez, James MacDonald, Thom Barry, Paul Rae i Richard Riehle, a gościnnie pojawi się czwórka aktorów znanych z poprzednich części tej serii: Gunnar Hansen (pierwszy Leatherface), Marilyn Burns, John Dugan i Bill Moseley. W kinach od 4 stycznia 2013 roku.
:)

Texas Chainsaw fragment

Dzięki serwisowi Machinima mamy dla was pierwszy fragment zapowiadający Texas Chainsaw 3D, nadchodzącą kontynuację filmu Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną:

Film Texas Chainsaw – w kinach od 4 stycznia 2013 roku


Texas Chainsaw 3D – Kto to?

Co byś zrobił, gdyby ktoś w masce szedł w Twoim kierunku trzymając w rękach uruchomioną piłę łańcuchową? Uciekłbyś, czy zaprezentowałbyś swoje umiejętności w dziedzinie sztuk walki?
:)

Texas Chainsaw – Zło ma wiele twarzy

Oto nowy plakat z filmu Texas Chainsaw 3D, nowego horroru w reżyserii Johna Luessenhopa dla studia Lionsgate:

Zwiastun filmu Texas Chainsaw – w kinach od 4 stycznia 2013 roku

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Oto zwiastun filmu Texas Chainsaw 3D, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:

Fabuła:
„Młoda kobieta udaje się do Texasu po spadek; nie wie jednak, że czeka ją spotkanie z zabójcą wyposażonym w piłę łańcuchową.”

Film jest kontynuacją horroru Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową z 1974 roku.
:)

Texas Chainsaw 3D plakat

Dotarliśmy do nowego plakatu z filmu Texas Chainsaw 3D:

Zwiastun filmu Texas Chainsaw 3D w reżyserii Johna Luessenhopa

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

TEXAS CHAINSAW 3D

W 1974 roku jeden film zmienił oblicze horrorów. W 2013 rozpocznie się nowy, mroczny rozdział!
:)

Texas Chainsaw 3D zwiastun

Texas Chainsaw 3D filmW sieci pojawił się zwiastun filmu Texas Chainsaw 3D, kontynuacji kultowego horroru Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową:

Film Texas Chainsaw 3D


TEXAS CHAINSAW MASSACRE 3D

Stało się to w przeszłości. Teraz dzieje się ponownie!

Fabuła:
„Młoda kobieta wyrusza do Teksasu aby odebrać spadek; nie spodziewa się jednak, że czeka ją również spotkanie z szaleńcem machającym piłą mechaniczną.”

Reżyserem filmu jest John Luessenhop, a w rolach głównych występują Alexandra Daddario, Dan Yeager, Tremaine „Trey Songz” Neverson, Scott Eastwood, Tania Raymonde, Shaun Sipos, Keram Malicki-Sanchez, James MacDonald, Thom Barry, Paul Rae, Richard Riehle, Bill Moseley, oraz Gunnar Hansen. W kinach od 4 stycznia 2013 roku.
:)

Texas Chainsaw Massacre 3D plakat

Nowy, straszny plakat z filmu The Texas Chainsaw Massacre 3D, nowego horroru 3D w reżyserii Johna Luessenhopa w oparciu o scenariusz autorstwa Adama Marcusa:

Zwiastun filmu Texas Chainsaw Massacre

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

THE TEXAS CHAINSAW MASSACRE 3D

Zło przybiera wiele postaci.

Fabuła:
„TEXAS CHAINSAW 3D ze studia Lionsgate kontynuuje słynną historię rodziny Sawyerów i rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyła się klasyczna wersja horroru z 1974 roku w rezyserii Tobe’a Hoopera; jesteśmy w Newt w stanie Texas, gdzie przez lata ludzie znikali bez śladu. Mieszkańcy miasteczka podejrzewali rodzinę Sawyerów, właścicieli tamtejszej smażalni. Wkrótce ich przypuszczenia potwierdziły się po tym jak jednego letniego dnia młoda kobieta uciekła z domu Sawyerów po tym, jak zamordowano w nim czwórkę jej przyjaciół. Nowina błyskawicznie się rozniosła i tłum rozwścieczonych ludzi otoczył posiadłość, spalił ją doszczętnie zabijając wszystkich członków tej rodziny – przynajmniej tak się wszystkim wydawało.
Wiele lat później, setki mil od miejsca tragedii, młoda kobieta Heather dowiaduje się, że odziedziczyła posiadłość w Texasie po babce, o której istnieniu nigdy nie wiedziała. Wybiera się wraz z przyjaciółmi w podróż i odkrywa, że jest jedyną właścicielką wielkiej, odosobnionej wiktoriańskiej posiadłości. Jednak okazuje się, że wszystko ma swoją cenę, gdy Heather trafia na straszliwe rzecze w ciemnych piwnicach posiadłości…”

Może lepiej trzymać się z dala od Texasu jeżeli nie chcesz, aby Twoja twarz znalazła się na tej ścianie?

Datę premiery filmu The Texas Chainsaw Massacre 3D wyznaczono na 4 stycznia 2013 roku.
:)

Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową 3D film

Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową 3D to nie jest remake, ale kontynuacja oryginalnego filmu z 1974 roku: rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyła się pierwsza część. Reżyserem jest John Luessenhop (stworzył film Chętni Na Kasę), a w rolach głównych grają Alexandra Daddario, Tania Raymonde, Sue Rock, Scott Eastwood, Bill Moseley, Gunnar Hansen, Trey Songz, Keram Malicki-Sanchez, Shaun Sipos, Thom Barry, Paul Rae i Richard Riehle.

Zwiastun filmu Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową 3D

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat z filmu Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową 3D:

(Kliknij na plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Młoda kobieta podróżuje do Texasu wraz z przyjaciółmi, aby odebrać swój spadek; nie spodziewa się jednak, że częścią nagrody będzie spotkanie z szaleńcem wymachującym piłą łańcuchową.”

Nie mamy jeszcze zwiastunu nowego filmu, ale możecie zobaczyć straszną zapowiedź oryginalnej wersji:

Datę premiery filmu Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową 3D wyznaczono na 4 stycznia 2013 roku.

Odwiedźcie nas wkrótce, a przekażemy więcej szczegółów na temat filmu Teksańska Masakra Piłą Łańcuchową 3D.
:)

Texas Chainsaw Massacre 3D

Texas Chainsaw Massacre 3D FilmTexas Chainsaw Massacre 3D
Gatunek: Horror/Thriller
Reżyseria:John Luessenhop
Główne role: Alexandra Daddario, Tania Raymonde, Sue Rock, Scott Eastwood, Bill Moseley, Gunnar Hansen, Trey Songz, Keram Malicki-Sanchez, Shaun Sipos, Thom Barry, Paul Rae, Richard Riehle
Data premiery: 04. Styczeń 2013

Więcej informacji –> Texas Chainsaw Massacre 3D Trailer

https://texas-chainsaw-massacre-3d-trailer.blogspot.com/