Terra Nova

Terra Nova S01E11 Occupation i S01E12 Resistance

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 12 i Odcinek 13 - Terra Nova finał sezonuPrzed wami zwiastun dwugodzinnego, końcowego odcinka pierwszego sezonu serialu Terra Nova:


Terra Nova – Zakończenie sezonu

Terra Nova S01E12 Occupation
„W pierwszej części tego dwuczęściowego zakończenia przybywa 11 pielgrzymka. Z pomocą Lucasa i Miry Sixersi próbują zrabować zasoby kolonii Terra Nova.”

Terra Nova S01E13 Resistance
„W drugiej połowie tego dwuczęściowego zakończenia sezonu Jim i Taylor walczą z grupą Sixersów. W sprawie kolonii Terra Nova zostaje podjęta kluczowa decyzja, po tym jak jeden z kolonistów zmuszony jest oddać swe życie.”

W końcu jakaś prawdziwa akcja!
:)

Terra Nova S01E11 Within

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 11Zwiastun promujący „Within”, kolejny odcinek przygodowego serialu science-fiction pod tytułem Terra Nova:


Terra Nova – S1.11 – Within

Terra Nova S01E11 Within
„Lucas (Ashley Zuckerman) stara się dopasować ostatnie elementy swego tajemniczego urządzenia, zanim przybędzie 11 Pielgrzymka. Ponadto, Jim i Taylor stają oko w oko ze szpiegiem „Sixersów”, Skye spotyka znajomą twarz, a Terra Nova szykuje się na wojnę.”

Ten staruszek ma kilka asów w rękawie, on ocali kolonię Terra Nova!
:)

Terra Nova S01E10 Now you see me

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 10Dotarliśmy do zwiastunu „Now You See Mee”, kolejnego odcinka serialu Terra Nova:


Terra Nova – S01E10 – Now you see me

Terra Nova S01E10 Now you see me
„Taylor spotyka Mirę w dżungli i dowiaduje się więcej na temat jej planów i swego syna. Jednak nagle stają twarzą w twarz z prehistorycznym zagrożeniem, które muszą pokonać wspólnie. W międzyczasie szpieg Sixersów stara się zatrzeć za sobą ślady, podczas gdy w Terra Nova ogłoszony zostaje stan alarmowy, a Jim jest coraz bliżej. Ponadto, Zoe staje przed trudną decyzją, ponieważ hodowany przez nią Ankylozaur rośnie w gwałtownym tempie.”

Taylor i Mira tworzyliby śmieszną i niespodziewaną parę.
:)

Terra Nova S01E09 Vs.

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 9Poniżej możecie obejrzeć zwiastun promujący „Vs.”, kolejny odcinek serialu Terra Nova:


Terra Nova – S01E09 – Vs.

Terra Nova S01E09 Vs.
„Gdy Taylor szuka szpiega 'Sixersów' w obozie Terra Nova, Jim trafia na trop morderstwa z przeszłości, a głównym podejrzanym jest Taylor.”

Czy w końcu wyjaśnią się niektóre tajemnice?
:/

Terra Nova S01E08 Proof

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 8Przed wami zwiastun „Proof”, kolejnego odcinka przygodowego serialu science-fiction zatytułowanego Terra Nova:


Terra Nova – S01E08 – Proof

Terra Nova S01E08 Proof
„Życie Maddy jest w niebezpieczeństwie po tym jak odkrywa ona pewien sekret dotyczący jednego z najważniejszych naukowców w Terra Novie. Josh zawiera umowę, dzięki której sprowadzi Kirę z roku 2149, lecz może to oznaczać kłopoty.”

Na miłość boską, ja chcę zobaczyć więcej dinozaurów!
:)

Terra Nova S01E07

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 7Dotarliśmy do zwiastunu „Nightfall”, kolejnego odcinka telewizyjnego serialu przygodowego science-fiction Terra Nova:


Terra Nova – S01E07 – Nightfall

Terra Nova S01E07 NightFall
„Meteoryt niszczy całą technologię i sieje spustoszenie w kolonii. W międzyczasie Maddy (Naomi Scott) i Reynolds (gościnny występ Deana Geyera) są uwięzieni w dziczy. W kolonii Terra Nova, Elisabeth i Skye muszą współpracować aby ocalić życie, Taylor próbuje powstrzymać inwazję Miry (Christine Adams) i jej grupy 'Sixerów', a tajemniczy mężczyzna zaznacza swoją obecność.”

Życie w kolonii Terra Nova jest pełne napięć!
:)

Terra Nova S01E06

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 6Poniżej obejrzycie zwiastun „Bylaw”, nowego odcinka serialu Terra Nova:


Terra Nova – S01E06 – Bylaw

Terra Nova S01E06 Bylaw
„W kolonii dochodzi do pierwszego morderstwa, Jim i Taylor muszą odnaleźć winnego. Ponadto, Skye pomaga Joshowi odnaleźć sposób na sprowadzenie Kiry, jego dziewczyny z roku 2149, do przeszłości, a Elizabeth wraz z Zoe próbują ocalić jeszcze nienarodzonego Ankylozaura.”

Ten nowy świat wcale nie jest lepszy od tego, który znamy, mordercy nadal czają się wokół…
:(

Terra Nova S01E05

Terra Nova serial TV - Terra Nova Sezon 1 Odcinek 5Mamy ju\z zwiastun do „The Runaway”, kolejnego odcinka serialu Terra Nova:


Terra Nova – S01E05 – The Runaway

Terra Nova S01E05 The Runaway
„Osierocona dziewczynka 'Sixerów' przybywa do obozu Terra Nova w poszukiwaniu schronienia, jednak Jim i Shannon nie są pewni czy można jej ufać; Taylor zaczyna podejrzewać, że w jego otoczeniu kryje się zdrajca, a Reynolds przyznaje się do swoich uczuć w stosunku do Maddy.”

Przestańcie wałęsać się po tym lesie i przejdźcie do sedna sprawy: skoncentrujcie się na tych tajemniczych oznaczeniach!
:)

Terra Nova S01E04

Terra Nova serial TVObejrzyjmy zwiastun „What Remains”, kolejnego odcinka telewizyjnego serialu science-fiction Terra Nova:


Terra Nova – S01E04 – What Remains

Kilka fragmentów zapowiadających:


Terra Nova S01E04 – Zachować czujność!


Terra Nova S01E04 – Czy nie sądzisz, że powinniśmy komuś powiedzieć?


Terra Nova S01E04 – Co to jest, do diabła?


Terra Nova S01E04 – Ta placówka poddawana jest całkowitej kwarantannie.

Terra Nova S01E04 What Remains
„Kolonii zagraża epidemia tajemniczej choroby, która niszczy pamięć.”

W końcu powiedzą co nieco o tym kamiennych znakach!
:)

Terra Nova reklama TV

Dwa nowe fragmenty TV, promujące nowy serial science-fiction Terra Nova:

Zwiastun filmu Terra Nova


Jest też plakat:

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)


Nie przegap 2-godzinnej premiery Terra Nova w stacji Fox, w poniedzialek 26 września.
:)

Terra Nova zwiastun

Terra Nova TV SeriesTen nowy zwiastun filmu Terra Nova sprawia wrażenie, że będzie to letni hit kinowy:

Zwiastun film uTerra Nova


TERRA NOVA
Fabuła:
„Akcja rozpoczyna się w roku 2149, wszystkim formom życia na Ziemi grozi wyginięcie z powodu spadającej jakości powietrza na świecie. Naukowcy próbują ocalić ludzką rasę i opracowują portal pozwalający na odbycie podróży w czasie 85 milionów lat wstecz, do czasów prehistorycznych. Rodzina Shannonów (ojciec Jim, jego żona Elizabeth i troje ich dzieci Josh, Maddy i Zoe) dołączają do dziesiątej pielgrzymki na Terra Nova, pierwszej ludzkiej kolonii po drugiej stronie portalu czasowego. Nie są jednak świadomi tego, że kolonia znajduje się w samym środku obszaru opanowanego przez mięsożerne dinozaury.”

Nie jest to jednak film: Terra Nova jest tak naprawdę nowym telewizyjnym serialem science-fiction, który pojawi się nadchodzącej jesieni w telewizji Fox.
:)