Terminator 5

Terminator 5 data premiery – Pierwsza część nowej trylogii!

Pewnie słyszeliście już o planowanym filmie Terminator 5, w którym ma zagrać Arnold Schwarzenegger. Mamy już oficjalną datę premiery kinowej: 26 czerwiec 2015.

Zwiastun filmu Terminator 5

Laeta Kalorgridis (’Avatar', 'Wyspa Tajemnic') i Patrick Lussier (’Piekielna Zemsta') są odpowiedzialni za scenariusz.

Terminator 5 powinien stanowić pierwszą część nowej trylogii. Niestety niewiadomo czy akcja filmu rozgrywać się będzie w tym samym czasie co poprzednie części, ani też czy będzie to po prostu odnowiona wersja .

Plotka głosi, że nowy Terminator rozegra się w latach 50-ych XX wieku, gdzie Skynet i jego roboty próbują zabić rodziców Sary Connor. Arnold Schwarzenegger zagra człowieka, który próbuje ochronić rodzinę przed atakiem Terminatorów.

Nie ma co spekulować, lepiej poczekajmy na oficjalny zarys fabuły.
:)

Arnold Schwarzenegger Terminator 5

Terminator VArnold Schwarzenegger potwierdził właśnie, że zaangażuje się w nadchodzący film Terminator 5, ujawnił też, że prace powinny rozpocząć się w styczniu 2014 roku:

Zwiastun filmu Terminator 5

„Bardzo się cieszę, że studia chcą widzieć mnie w filmie Terminator 5, chcą żebym wystąpił w roli Terminatora, zdjęcia powinny rozpocząć się w styczniu; pracuję również nad filmem King Conan – zagram tam rolę, a ponadto wystąpię w kontynuacji filmu Bliźniacy. Jestem bardzo szczęśliwy i chcę zacząć już pracę nad tymi filmami.”

Arnold Schwarzenegger

W styczniu 2013 ogłoszono, że Laeta Kalogridis (napisał scenariusz do filmu Wyspa Tajemnic i współtworzył scenariusz Avatara) oraz Patrick Lussier (scenarzysta znany z filmów Krwawe Walentynki i Piekielna Zemsta) zostali zatrudnieni przez Annapurna Pictures i Skydance Production do napisania scenariusza filmu Terminator 5.

Wygląda na to, że film Terminator 5 z pewnością powstanie.

Jakieś sugestie odnośnie fabuły filmu Terminator 5?
:)