Superman Man of Steel 2

Ben Affleck będzie nowym Batmanem! – Batman vs Superman – Człowiek Ze Stali 2

Warner Bros oficjalnie potwierdziło, że Ben Affleck wcieli się w postać Bruce’a Wayne’a, czyli Batmana, w nadchodzącym filmie o superbohaterach, w którym Superman zmierzy się z Batmanem! Reżyser Zack Snyder stoi na czele tego projektu, a scenariuszem zajmuje się David S. Goyer, bazując na historii stworzonej wspólnie z Zackiem Snyderem. Film będzie kontynuacją Człowieka Ze Stali. Nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, być może będzie to po prostu „Batman vs Superman”.

Ben Affleck zagra u boku Henry’ego Cavilla, który po raz drugi wcieli się w rolę Clarka Kenta, czyli Supermana.

Kilka słów of reżysera Zacka Snydera na temat Bena Afflecka:

„Ben zapewnia interesującą przeciwwagę dla Supermana w wykonaniu Henry’ego Cavilla. Jego doświadczenie aktorskie pozwoli mu stworzyć złożoną postać człowieka starszego i bardziej doświadczonego niż Clark Kent; człowieka mającego za sobą wieloletnią batalię z przestępczością, a jednocześnie kogoś z urokiem miliardera Bruce’a Wayne’a. Nie mogę się już doczekać naszej współpracy.”

Reżyser Zack Snyder

Skoro zdecydowali się na „dojrzałego” aktora, film zapewne będzie inspirowany częścią 2 animacji „The Dark Knight Returns”, poniżej możecie obejrzeć zwiastun:

Czy cieszysz się na myśl o tym, że Ben Affleck zagra Batmana? Wypowiedz się!

Produkcja powinna rozpocząć się w 2014 roku, a latem 2015 możemy spodziewać się premiery filmu.
:)

Superman Man of Steel 2

Superman Man of Steel 2 FilmSuperman Man of Steel 2
Gatunek: Akcji/Superbohater
Reżyseria:Zack Snyder
Główne role: Henry Cavill
Data premiery: 2015

Człowiek ze Stali 2 film

Człowiek ze Stali w reżyserii Zacka Snydera nie wszedł jeszcze do kin, a Warner Bros planuje już drugą część! Scenarzysta David S. Goyer, który stworzył fabułę pierwszej części, zajmie się scenariuszem filmu Człowiek ze Stali 2. Reżyser Zack Snyder najprawdopodobniej stanie ponownie za kamerą, a Christopher Nolan będzie producentem, jednak jego wkład zostanie znacznie ograniczony (jest zajęty pracą nad innymi projektami). Naturalnie Henry Cavill ponownie wcieli się w postać Supermana.

Zwiastun filmu Człowiek ze Stali 2

Film zapewne rozwinie historię Supermana w świecie znanym z komiksów DC. Możemy spodziewać się udziału innych superbohaterów, lub wzmianek o nich ponieważ będzie to stanowiło zapowiedź filmu Justice League.

Macie jakieś pomysły na fabułę filmu Superman Człowiek ze Stali 2? Kto powinien być kolejnym czarnym charakterem? Wypowiedzcie się!
:)