Star Wars 7

Gwiezdne Wojny 7 data premiery


STAR WARS 7 THE FORCE AWAKENS

Ogłoszono oficjalną datę premiery filmu Gwiezdne Wojny 7! W kinach pojawi się 18 grudnia 2015 roku. Kilka słów od członka zarządu Walt Disney Studios (dla tych którzy nie wiedzą – Disney kupiło LucasFilm w październiku 2012 roku):

Zwiastun filmu Gwiezdne Wojny 7

„Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc udostępnić oficjalną datę premiery filmu Gwiezdne Wojny: Część VII, która nie tylko zaznaczy popularny okres chodzenia na filmy, oraz jednocześnie da naszemu zespołowi czas na przygotowanie niesamowitego widowiska.”

Alan Horn, członek zarządu Walt Disney Studios

Siódma część serii filmów Gwiezdne Wojny jest reżyserowana przez J.J. Abramsa (który nakręcił Super 8, Mission Impossible 3, oraz Star Trek), a scenariusz napisali Abrams i Lawrence Kasdan (Poszukiwacze Zaginionej Arki, Imperium Kontratakuje, Powrót Jedi).

Odwiedzajcie nasz serwis, aby uzyskać więcej informacji na temat filmu Gwiezdne Wojny Część VII.

W kinach od 18 grudnia 2015 roku.
:)

Gwiezdne Wojny 7 od J.J. Abramsa

Reżyer J.J. Abrams (człowiek odpowiedzialny za takie hity jak Projekt: Monster, Mission Impossible 3, Super 8 autor i producent niezliczonych innych niesamowitych filmów i seriali TV) stanie za kamerą Gwiezdnych Wojen 7!


Gwiezdne Wojny część 7 – J.J. Abrams został nowym padawanem George’a Lucasa!
Fabuła:
„Film ma być podobno kontynuacją Gwiezdnych Wojen części 6 i bardziej skoncentruje się na rodzinie Skywalkerów (Mark Hamill i Carrie Fisher ponownie wcielą się w swoje role), a także przedstawi nam nowe pokolenie bohaterów.”

Podoba mi się co J.J. Abrams zrobił z serią Star Trek franchise, więc cieszę się, że teraz objął dowodzenie w sprawie Gwiezdnych Wojen.

A co Ty sądzisz? Podoba Ci się wybór studia Disney? Czy J.J. Abrams będzie właściwym reżyserem dla Gwiezdnych Wojen VII? Podzielcie się przemyśleniami!
:)

Gwiezdne Wojny 7 scenarzysta zatrudniony

Plotka w sieci głosi, że jest już scenarzysta pracujący nad scenariuszem do filmu Gwiezdne Wojny Epizod 7: to Michael Arndt, który pracował nad filmami Mała Miss i Toy Story 3, przygotowuje on zarys nowego filmu z serii Gwiezdnych Wojen.

Star Wars 7 Movie Trailer

Film ma być kontynuacją 6 części Gwiezdnych Wojen i poświęcony będzie rodzinie Skywalkerów (pojawią się też Mark Hamill i Carrie Fisher w swoich pierwotnych rolach), a ponadto przedstawi nowe pokolenie bohaterów.

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej informacji o filmie Gwiezdne Wojny 7!
:)

Gwiezdne Wojny 7 film

Gwiezdne Wojny 7 filmStudio Disney kupiło właśnie LucasFilm za około 4,05 miliarda dolarów w akcjach i gotówce. Mając więc teraz prawa do serii Gwiezdne Wojny i z pewnością planują przywrócenie gwiezdnej sagi do życia: ogłoszono nową trylogię!

Zwiastun filmu Gwiezdne Wojny 7

Zgadza się, możecie się szykować na co najmniej trzy kolejne filmy z serii Gwiezdne Wojny. Gwiezdne Wojny część 7 ma wejść do kin w 2015 roku, a wkrótce potem pojawią się kolejne części. Nie znamy jeszcze reżysera. Oczywiście nie ujawniono też żadnych szczegółów dotyczących fabuły.

Kilka słów od George’a Lucasa:

Przez ostatnie 35 lat z ogromną przyjemnością obserwowałem jak 'Gwiezdne Wojny' przekazywane są w ręce następnego pokolenia. Nadszedł czas, abym przekazał 'Gwiezdne Wojny' w ręce kolejnego pokolenia filmowców. Doświadczenie Disney’a daje studiu Lucasfilm szansę na przetarcie nowych szlaków w filmie, telewizji, mediach interaktywnych, parkach rozrywki, rozrywce na żywo i produktach konsumenckich.

George Lucas

Jesteś fanem serii Gwiezdne Wojny? Cieszysz się na wieść o nowej trylogii? Jakieś sugestie odnośnie fabuły 7 części Gwiezdnych Wojen? Podziel się przemyśleniami!

Może masz nadzieję, że pojawią się zombie?

A może w jednej z ról pojawi się Myszka Miki?


:)

Star Wars 7

Star Wars 7
Gatunek: Eventyr/Science-Fiction
Reżyseria:
Główne role:
Data premiery: 2015


STAR WARS 7 THE FORCE AWAKENS

Więcej informacji –> Star Wars 7 Trailer

https://star-wars-7-movie-trailer.blogspot.com/