Star Trek 2

4 nowe fragmenty z filmu W Ciemność Star Trek

Oto nowa seria plakatów z nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii J.J. Abramsa, zatytułowanego W Ciemność Star Trek:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Gdy załoga Enterprise odkrywa w szeregach własnej organizacji terrorystyczną siłę, kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Poniżej znajdziecie też cztery nowe fragmenty z tego filmu:


W Ciemność Star Trek – Dzwoni w uszach?


W Ciemność Star Trek – Zażądałeś dodatkowego naukowca?


W Ciemność Star Trek – Jesteś przestępcą!


W Ciemność Star Trek – Skacz!

Chris Pine i Zachary Quinto tworzą świetną parę jako Kapitan Jame T. Kirk i Spock!

W kinach od 31 maja 2013.
:)

Nowy fragment i plakaty z postaciami z filmu W Ciemność Star Trek

Trzy nowe plakaty z postaciami z filmu W Ciemność Star Trek:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Od lewej: John Cho jako Sulu, Karl Urban jako Bones, oraz Alice Eve jako Dr Carol Marcus.

Mamy też nowy fragment pochodzący z filmu:

W Ciemność Star Trek – Statek się nie zmieści!

Fabuła:
„Gdy załoga statku Enterprise odkrywa niepowstrzymaną terrorystyczną siłę w szeregach własnej organizacji, Kapitan Kirk (Chris Pine) staje na czele wyprawy do strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Kogo wolisz: Chrisa Pine jako Jamesa T. Kirka czy Zachary’ego Quinto jako Spocka?
:)

W Ciemność Star Trek fragment

W sieci pojawił się nowy fragment zapowiadający film W Ciemność Star Trek:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

W Ciemność Star Trek – Potrzeby wielu są ważniejsze niż potrzeby kilku!

Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa niepowstrzymaną terrorystyczną siłę w szeregach własnej organizacji, a kapitan Kirk (Chris Pine) staje na czele wyprawy to strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Musicie przyznać, że Spock (Zachary Quinto) jest cholernie odważny!

W kinach od 31 maja 2013 roku.
:)

Nowy zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

Oto nowy zwiastun filmu W Ciemność Star Trek, nadchodzącego dzieła science-fiction w reżyserii J.J. Abramsa, gdzie w główną rolę kapitana Jamesa Tiberiusa Kirka wciela się Chris Pine:

Film W Ciemność Star Trek – w kinach od 31 maja 2013 roku.


W CIEMNOŚĆ STAR TREK
Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa niepowstrzymaną terrorystyczną siłę w szeregach własnej organizacji, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

„Myślisz, że jesteś nieomylny, ale dokonywane przez Ciebie wybory mogą zabić Ciebie i wszystkich pod Twoimi rozkazami. Jednak mimo tego wierzę w Ciebie.” James T. Kirk nie ma zatem czym się martwić!
:)

5 plakatów i telewizyjna zapowiedź filmu W Ciemność Star Trek

Statek Enterprise został poważnie uszkodzony i spada w kierunku Ziemi (?) na nowym plakacie promującym W Ciemność Star Trek, nadchodzącą kontynuację kinowego hitu w reżyserii J.J. Abramsa:

Oficjalny zwiastun filmu W Ciemność Star Trek – premiera kinowa: 31 maj 2013

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa niepowstrzymaną terrorystyczną siłę w ramach własnej organizacji, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojennej chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Mamy również cztery nowe plakaty z postaciami:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


Pewnie rozpoznajecie Zoe Saldanę w roli Uhury, Zachary’ego Quinto w roli Spocka, Chrisa Pine’a w roli kapitana Jamesa T. Kirka, oraz Benedicta Cumberbatcha w roli złego Johna Harrisona.

Oto nowa telewizyjna zapowiedź tego filmu:

Jesteście gotowi na film W Ciemność Star Trek?
:?

W Ciemność Star Trek IMAX-owy plakat

Nowy IMAX-owy plakat z filmu Star Trek 2, czyli W Ciemność Star Trek, przedstawia brytyjczyka Benedicta Cumberbatcha w roli Johna Harrisona, byłego agenta Gwiezdnej Floty, który przeszedł na ciemną stronę:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


W CIEMNOŚĆ STAR TREK 3D

Ziemia upadnie.

Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa niepowstrzymaną siłę w szeregach własnej organizacji, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

John Harrison musi być zgorzkniałym, samotnym czarnym charakterem… Gdyby tylko wstąpił do jakiegoś angielskiego pubu i skosztował miejscoweko piwka – od razu utopiłby swoje smutki zamiast zabierać się za wysadzanie Londynu w powietrze…

Data premiery: 31 maj 2013.
:)

Plakat z filmu W Ciemność Star Trek w reżyserii J.J. Abramsa

Spójrzcie na nowy plakat z filmu W Ciemność Star Trek, kontynuacji Star Treka w reżyserii J.J. Abramsa:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Załoga Enterprise zostaje wezwana do domu, gdzie odkrywają, że ktoś z szeregów ich własnej organizacji wysadził w powietrze całą flotę…”

Na górze od lewej: Zoe Saldana, Chris Pine i Zachary Quinto. Na pierwszym planie w środku stoi aktor Benedict Cumberbatch, który gra czarny charakter.

W kinach od 17 maja 2013 roku.
:)

W Ciemność Star Trek – zwiastun kontynuacji filmu Star Trek

Film W Ciemność Star Trek - kontynuacji filmu Star TrekNowy międzynarodowy zwiastun filmu W Ciemność Star Trek , nadchodzącego dzieła science-fiction w reżyserii J.J. Abramsa, możecie obejrzeć go poniżej:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek – Data premiery: 31 maj 2013


W CIEMNOŚĆ STAR TREK

W naszej najczarniejszej godzinie, gdy upadną wszyscy nasi przywódcy, powstanie bohater!

They have one chance to save us all.

From Director J.J. Abrams

Plot:
„Załoga statku Enterprise odkrywa potężną siłę terrorystyczną w szeregach własnej organizacji, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojnu chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

A więc tajemniczy czarny charakter grany przez Benedicta Cumberbatcha to tak naprawdę były agent Gwiezdnej Floty. Nie może być zatem Khanem. Tak czy inaczej, co było tak niewybaczalnym występkiem przywódców Gwiezdnej Floty? Macie jakieś pomysły?
:?

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek, w którym występują Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, i Benedict Cumberbatch

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Star Trek 2, czyli W Ciemność Star Trek, nadchodzącej kontynuacji Star Treka w reżyserii J.J. Abramsa, możecie obejrzeć go poniżej:

Film W Ciemność Star Trek


W CIEMNOŚĆ STAR TREK
Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa w swej własnej organizacji pewną terrorystyczną siłę, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Świetny, pełen akcji zwiastun! Miejmy nadzieję, że film spełni wszystkie nasze oczekiwania!

W kinach od 31 maja 2013 roku.
:)

W Ciemność Star Trek ruchomy plakat

Film Star Trek 2 - kontynuacja filmu Star TrekOto animowany plakat z W Ciemność Star Trek, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii J.J. Abramsa, gdzie główne role grają Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana i Benedict Cumberbatch:

Zwiastun filmu W Ciemność Star Trek

Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa potężną terrorystyczną siłę w szeregach własnej organizacji, kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Wygląda na to, że nowy czarny charakter w tej części Star Trek to kolejny zgorzkniały człowiek z obsesją na punkcie zemsty…
:)

W Ciemność Star Trek Super Bowl

Film Star Trek 2 - Kontynuacja filmu Star TrekObejrzyjmy zwiastun filmu W Ciemność Star Trek wyświetlany w trakcie Super Bowl, to nadchodzące dzieło science-fiction w reżyserii J.J. Abramsa:

Zwiastun filmu Star Trek 2 – data premiery 17 maj 2013


W CIEMNOŚĆ STAR TREK

Nasz świat upadnie!

Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa we własnych szeregach pewną niepowstrzymaną siłę, Kapitan Kirk staje na czele wyprawy to strefy wojny chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Ta zapowiedź Star Trek 2 nie wygląda źle, jednak jest nieco słaba jak na zapowiedź wyświetlaną podczas Super Bowl… Miejmy nadzieję, że film nas nie zawiedzie!

W filmie występują: Chris Pine, Zachary Quinto, Benedict Cumberbatch, Karl Urban, Zoe Saldana, Anton Yelchin, Simon Pegg, John Cho, Bruce Greenwood i Alice Eve.
:)

J.J. Abrams W Ciemność Star Trek

Star Trek 2 film - kontynuacja filmu Star TrekJ.J. Abrams wraz z załogą twierdzą, że W Ciemność Star Trek, nadchodząca kontynuacja filmu Star Trek, będzie niesamowita i jeszcze lepsza niż pierwsza część:

Zwiastun filmu Star Trek 2


W Ciemność Star Trek
Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa potężną, groźną siłę w swych szeregach, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojennej celem schwytania jednoosobowej broni masowej zagłady.”

Wygląda na to, że gwiazdy Hollywood żyją w świecie superlatyw i ekstremów… Tak czy inaczej, film zapowiada się świetnie!
:}

Nowa seria zdjęć z filmu W Ciemność Star Trek

Dzięki Empire Magazine możemy podziwiać nową serię zdjęć z filmu W Ciemność Star Trek, nowego thrillera science-fiction w reżyserii J.J. Abramsa, opartego na scenariuszu autorstwa Alexa Kurtzmana, Damona Lindela i Roberta Orci:

Zwiastun filmu Star Trek 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Załoga statku Enterprise odkrywa zagrożenie w ramach własnej organizacji, a Kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojennej, chcąc schwytać jednoosobową broń masowej zagłady.”

Cieszę się, że Zachary Quinto ponownie wcieli się w rolę Spocka. W pierwszej części filmu Star Trek jego występ zasługiwał na porządne brawa.

Czy waszym zdaniem romans Spocka i Uhury rozwinie się bardziej?
:)

Zwiastun W Ciemność Star Trek, kontynuacji filmu Star Trek w reżyserii J.J. Abramsa

Star Trek 2 film - kontynuacja filmu Star TrekPoniżej znajdziecie nowy zwiastun filmu W Ciemność Star Trek, nadchodzącej kontynuacji Star Trek w reżyserii J.J. Abramsa, gdzie aktor Chris Pine gra rolę kapitana Jamesa T. Kirka:

Film Star Trek 2


W CIEMNOŚĆ STAR TREK
Fabuła:
„Załoga Enterprise odkrywa w swoich szeregach pewne zagrożenie, a kapitan Kirk staje na czele wyprawy do strefy wojennej chcąc schwytać tę jednoosobową broń masowej zagłady.”

Reżyerem filmu jest J.J. Abrams, a w obsadzie znaleźli się Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Anton Yelchin, John Cho, Benedict Cumberbatch i Alice Eve.

Datę premiery filmu W Ciemność Star Trek wyznaczono na 17 maja 2013 roku.
:)

Benedict Cumberbatch W Ciemność Star Trek 2

Nowe zdjęcie z filmu W Ciemność Star Trek przedstawia Jamesa T. Kirka (Chris Pine), Spocka (Zachary Quinto) i czarny charakter (Benedict Cumberbatch):

Zwiastun filmu Star Trek 2

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


(Od lewej) Zachary Quinto jako Spock, Benedict Cumberbatch jako John Harrison i Chris Pine jako Kirk w filmie W CIEMNOŚĆ STAR TREK ze studia Paramount Pictures i Skydance Productions

Fabuła:
„Gdy załoga statku Enterprise zostaje wezwana do domu okazuje się, że niepowstrzymana siła działająca w ramach organizacji zniszczyła flotę i wszystko co ona reprezentuje, pozostawiając nasz świat w głębokim kryzysie. Kapitan Kirk ma osobiste porachunki do wyrównania i prowadzi wyprawę do strefy wojennej chcąc schwytać tę jednoosobową broń masowej zagłady. Nasi bohaterowie stoczą bitwę na śmierć i życie, podważona zostanie miłość, przyjaźnie będą rozrywane i wymagane będzie poświęcenie dla jedynej rodziny, jaką ma Kirk: jego załogi.”

Zgodnie z oficjalną informacją, aktor Benedict Cumberbatch wciela się w rolę Johna Harrisona. Myślałem, że zagra Khana, genetycznie zmodyfikowanego superczłowieka. Słyszeliście o Johnie Harrisonie z oryginalnego serialu?
:)