Robocop

RoboCop zapowiedź telewizyjna

Oto japońska zapowiedź telewizyjna nadchodzącej nowej wersji Robocopa:


ROBOCOP
Fabuła:
„Detroit, rok 2028. Gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman) – kochający mąż, ojciec i dobry glina – zostaje krytycznie ranny na służbie, międzynarodowa korporacja Omnicorp widzi w tym szansę na stworzenie pół-człowieka, pół-robota policjantar.”

Film reżyserii brazylijski filmowiec José Padilha.

RoboCop wkroczy do kin 7 lutego 2014 roku.
:)

RoboCop zwiastun

Dzięki uprzejmości Studio Canal możemy zaprezentować wam nowy międzynarodowy zwiastun filmu RoboCop w reżyserii José Padilhii:


ROBOCOP
Fabuła:
„Detroit, rok 2028; gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman) – kochający mąż, ojciec i dobry glina – zostaje krytycznie ranny na służbie, międzynarodowa korporacja OmniCorp widzi w tym szansę stworzenia częściowo zrobotyzowanego funkcjonariusza policji.”

Między śmiercią, a życiem cyborga: co byś wybrał?

W kinach od 12 lutego 2014 roku.
:)

Zwiastun i plakat z filmu RoboCop

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu science-fiction RoboCop w reżyserii José Padilhi, gdzie w roli głównej występuje Joel Kinnaman, spójrzcie poniżej:

Film Robocop


ROBOCOP
Fabuła:
„Akcja filmu RoboCop rozgrywa się w roku 2028; wielonarodowościowa korporacja OmniCorp stanowi rdzeń technologii robotyki. Za oceanem ich drony od lat wykorzystywane są przez wojsko – dla OmniCorp oznacza to miliardowe zyski. Teraz chcą wprowadzić swą kontrowersyjną technologię na lokalny rynek i mają ku temu doskonałą okazję. Gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman) – kochający mąż, ojciec i dobry gliniarz walczący z falą przestępczości i korupcji w Detroit – zostaje krytycznie ranny na służbie, Omnicorp widzi w tym szansę na wprowadzenie policjanta będącego w części robotem, a w części maszyną. OmniCorp ma wizję RoboCopa w każdym mieście, a dla udziałowców firmy ma przynieść to kolejne miliardy; jednak nie uwzględnili jednej rzeczy: wewenątrz tej maszyny goniącej za sprawiedliwością nadal znajduje się człowiek.”

Czy chciałbyś, aby w Twoim mieście znalazły się roboty? A może jesteś robofobem?

Mamy też nowy plakat:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ROBOCOP

Przestępczość ma nowego wroga.

RoboCop w wersji José Padilhi zapowiada się dobrze! Nie mogę doczekać się filmu!

Data premiery: 7 luty 2014.
:)

Plakat promujący nowego Robocopa

Spójrzcie na pierwszy oficjalny plakat z filmu Robocop w reżyserii José Padilha:

Zwiastun filmu Robocop

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


ROBOCOP

Twój ruch!

Fabuła:
„Detroit, rok 2028. Alex Murphy (Joel Kinnaman) – kochający mąż, ojciec i dobry glina – zostaje krytycznie ranny na służbie, a międzynarodowa korporacja OmniCorp pragnie uczynić z niego w połowie zrobotyzowanego stróża prawa.”

Oto zwiastun filmu Robocop, jeżeli jeszcze go nie widzieliście: Czytaj więcej »

RoboCop zwiastun filmu

Poniżej znajdziecie pierwszy oficjalny zwiastun RoboCopa, nadchodzącego remake’u filmu science-fiction w reżyserii brazylijczyka José Padilha, gdzie w rolę cyborga RoboCopa wciela się Joel Kinnaman:

Film Robocop – w kinach od 7 lutego 2014 roku.


ROBOCOP
Fabuła:
„Rok 2028, międzynarodowa korporacja OmniCorp stoi w samym centrum technologii robotów. Za oceanem ich produkty są używane w armiach od lat – dla OmniCorp oznacza to miliardowe zyski. Teraz OmniCorp pragnie zaimplementować swoje rozwiązania w Stanach i mają ku temu doskonałą okazję. Gdy Alex Murphy (Joel Kinnaman) – kochający mąż, ojciec i dobry glina walczący z przestępczością i korupcją w Detroit – zostaje krytycznie ranny na służbie, OmniCorp chce zrobić z niego pół-cybernetycznego policjanta. OmniCorp chciałoby umieścić podobne wersje RoboCopa w każdym mieście, co zwielokrotniłoby ich zyski, jednak nie przewidzieli jednego: w tej maszynie stojącej na straży prawa nadal siedzi człowiek.”

Co sądzicie o RoboCopie w wersji od José Padilha? Podoba wam się ta nowa wersja? Nie możecie się już doczekać? A także: czy RoboCop wygląda lepiej w błękicie czy w czerni? Wypowiedzcie się!

Datę premiery filmu Robocop wyznaczono na 7 lutego 2014 roku.
:)

Robocop – linia produktów Omnicorp

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące nadchodzący remake filmu Robocop:

Zwiastun filmu Robocop

Porządek zaprowadzi Em-208 (wyposażony w pistolety i miotacz ognia krótkiego zasięgu):

Patrol powietrzny dzięki XT-908 (może być wyposażony w różnego rodzaju broń, łącznie z taktycznymi mikro-rakietami i 50-funtowymi bombami naprowadzanymi laserowo):

Kontrola pola bitwy dzięki ED-209 (uzbrojony w dwa działa typu cobra):


A teraz zbliżenie broni Robocopa:

A także jego taktycznego motocyklu:

Fabuła:
„Miasto pełne przestępczości. Śmiertelnie ranny policjant (Joel Kinnaman) powraca do służby jako potężny cyborg, jednak uśpione wspomnienia nie dają mu spokoju.”

Datę premiery filmu Robocop wyznaczono na 7 lutego 2014 roku.
:)

Robocop nowe zdjęcia

W sieci pojawiły się dwa nowe zdjęcia z planu zdjęciowego Robocopa, nadchodzącego filmu science-fiction w reżyserii José Padilhii; w roli głównej występuje Joel Kinnaman:

Zwiastun filmu Robocop – data premiery: 7 luty 2014

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„W mieście pełnym przestępczości, śmiertelnie ranny glina powraca do służby jako potężny cybork z głęboko uśpionymi wspomnieniami, które za nim podążają.”

Po lewej stronie widzimy prototyp, a po prawej Robocop w trybie walki.
:)

Motor z nowego Robocopa

Spójrzcie na motor z nowego filmu Robocop:

Film Robocop reżyseruje Joel Kinnaman.

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Nie wygląda może jak motory z filmu Tron: Dziedzictwo, ale nie miałbym nic przeciwko przejażdżce na nim!
:)

Szybka hełmu i broń nowego Robocopa

Nowe zdjęcia z planu filmowego remake’u Robocopa przedstawiają szybkę hełmu i broń głównego bohatera:

Zwiastun nowej wersji filmu Robocop.

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Nowy design Robocopa niezbyt przypadł mi do gustu, jednak chcę dać mu szansę.
:)
1

Joel Kinnaman i Michael Keaton na planie nowego filmu Robocop

Joel Kinnaman i Michael Keaton zostali sfotografowani na planie nowego filmu Robocop:

Film Robocop w reżyserii Jose Padilhii

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Joel Kinnaman gra rolę Alexa Murphy’ego czyli Robocopa, a Michael Keaton wciela się w dyrektora OmniCorpu, Raymonda Sellarsa.
:)

Robocop zdjęcia robione z ukrycia

Mamy kilka zdjęć przemyconych z planu zdjęciowego remake’u filmu Robocop:

Zwiastun filmu Robocop

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)Podoba wam się wygląd nowego Robocopa?
:?

Streszczenie Fabuły Filmu Robocop

Pierwsze oficjalne streszczenie fabuły nadchodzącej nowej wersji filmu Robocop:

Zwiastun Filmu Robocop

Fabuła:
„Rok 2029 to okres rozkwitu technologii robotów, szczególnie dla wielonarodowościowego koncernu OmniCorp. Ich drony wygrywają amerykańskie wojny na wszystkich frontach świata, a teraz firma chce także wprowadzić swoje technologie do codziennego życia. Alex Murphy jest kochającym mężem, ojcem i dobrym gliną starającym się powstrzymać falę przestępczości i korupcji w Detroit. Gdy zostaje krytycznie ranny w wyniku wypadku na służbie, OmniCorp wykorzystuje swoje niezwykłe tajniki z dziedziny robotyki, aby uratować jego życie. Powraca on na ulice ukochanego miasta posiadając niewiarygodne, nowe umiejętności, jednak musi zmierzyć się z problemami, z którymi jako zwykły człowiek nie miał wcześniej do czynienia.
Reżyser Jose Padilha przedstawia nową wizję opowieści o pół człowieku – półmaszynie, tytułowym bohaterze policjancie, którego gra Joel Kinnaman, o naukowcu, twórcy RoboCopa – w tej roli Gary Oldman oraz o magnacie medialnym o imieniu Pat Novak, granym przez Samuela L. Jacksona”

A tu jeszcze kilka zdjęć:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)


Film obecnie jest w fazie pre-produkcji i trafi do kin latem 2013 roku.
:)

Robocop zwiastun teaserowy

Robocop filmMGM ujawniło krótkie video dla filmu Robocop. Jest to reklama firmy Omnicorp, która jest odpowiedzialna za stworzenie Robocopa:

Zwiastun filmu Robocop


RoboCop (2013) „Linia prodktów Omnicorp” Viral #1

Omnicorp ujawni swe najnowsze i najlepsze osiągnięcie, w którym zasoby ludzkie łączą się z robotyką, model RC 2000, kolejna generacja produktów obronnych: Robocop!
:)

Gary Oldman Robocop

Gary Oldman pojawi się w remake'u filmu Robocop!Aktor Gary Oldman dołączy do obsady nowej wersji filmu Robocop. Wcieli się w postać Nortona, naukowca, który stworzył Robocopa, rozdartego między ideałami maszyny próbującej odnaleźć swe człowieczeństwo, a potrzebami korporacji.

Zwiastun filmu Robocop

Reżyserem nowej wersji Robocopa jest Jose Padilha, a w głównej roli wystąpi Joel Kinnaman jako oficer Alex Murphy czyli Robocop.
:)

Robocop Joel Kinnaman

New Robocop filmCzeka nas remake filmu Robocop! Brazylijski reżyser Jose Padilha, który stworzył film Elitarni, stanie za kamerą. Główną rolę prawdopodobnie otrzyma Joel Kinnaman.

Zwiastun filmu Robocop

Oto zwiastun oryginalnego filmu:

Fabuła:
„Dystopijne i pełne przestępczości Detroit. Śmiertelnie ranny glina powraca do służby jako potężny cyborg ze wspomnieniami ukrytymi gdzieś w podświadomości.”

Czy ta nowa wersja będzie tak świetna jak pierwszy film?
:)