Revolution

Revolution S02E09 Everyone Says I Love You

Revolution sezon 2 odcinek 9Zwiastun „Everyone Says I Love You”, kolejnego odcinka trzymającego w napięciu serialu Revolution:


Revolution 2.09 – Everyone Says I Love You

Revolution S2x09 Everyone Says I Love You
Streszczenie odcinka:
„Związek Rachel (Elizabeth Mitchell) i Gene’a (Stephen Collins) pozostaje napięty, a Charlie (Tracy Spiridakos) pokazuje swej mamie jak bardzo dojrzała. W międzyczasie, Neville (Giancarlo Esposito) składa Jasonowi (JD Pardo) zdecydowane oświadczenie.”

Aaron musiał nauczyć się jak odpowiednio używać swoich mocy do zabijania! Miejmy nadzieję, że tajemnica mocy zostanie na dobre rozwiana!
:)

Revolution S02E08 Come Blow Your Horn

Revolution sezon 2 odcinek 8Poniżej znajdziecie video promujące „Come Blow Your Horn”, to kolejny odcinek serialu science-fiction Revolution:


Revolution 2.08 – Come Blow Your Horn

Revolution S2x08 Come Blow Your Horn
Streszczenie odcinka:
„Miles (Billy Burke) i grupa próbują wydostać się z oblicza zagrożenia, a Rachel (Elizabeth Mitchell) i Gene (Stephen Collins) nadal mają trudności w swoim związku, co wpływa na Charlie (Tracy Spiridakos). Tymczasem Neville (Giancarlo Esposito) ryzykuje z grupą Patriots.”

Czy uważasz, że ojciec Rachel zasłużył na śmierć za swoją zdradę?
:)

Revolution S02E07 The Patriot Act

Revolution sezon 2 odcinek 7Spójrzcie na zwiastun zapowiadający „The Patriot Act”, kolejny odcinek serialu science-fiction Revolution:


Revolution 2.07 – The Patriot Act

Revolution S2x07 The Patriot Act
Streszczenie odcinka:
„Rachel (Elizabeth Mitchell) stawia czoło niepojącym faktom; Miles (Billy Burke) walczy z przeciwnościami na swej drodze; Charlie (Tracy Spiridakos) przeżywa osobiste chwile z matką.”

Czy Twoim zdaniem Miles jest ojcem Charlie?
:)

Revolution S02E06 Dead Man Walking

Revolution sezon 2 odcinek 6Oto oficjalny zwiastun promujący „Dead Man Walking”, kolejny odcinek serialu science-fiction Revolution:


Revolution 2.06 – Dead Man Walking

Revolution S2x06 Dead Man Walking
Streszczenie odcinka:
„Charlie (Tracy Spiridakos), Rachel (Elizabeth Mitchell) i Gene (Stephen Collins) kwestionują szczere zamiary Monroe’a (David Lyons), a Miles (Billy Burke) obawia się o intencje swego byłego przyjaciela. W międzyczasie Aaron (Zak Orth) nadal cierpi z powodu wizji, które prowadzą do niekończących się pytań.”

Miejmy nadzieję, że nie zabiją Monroe’a! Od kiedy zaczął pomagać Charlie i Milesowi nieco go polubiłem. Nadal jest wariatem, przecież zabił tego Strażnika z Teksasu w poprzednim odcinku… jednak może stać się lepszym człowiekiem i odkupić swe winy, jeżeli otrzyma na to szansę!
:)

Revolution S02E04 Patriot Games

Revolution sezon 2 odcinek 4Oto zwiastun zapowiadający „Patriot Games”, kolejny odcinek serialu science-fiction Revolution:


Revolution 2.04 – Patriot Games

Revolution S2x04 Patriot Games
Streszczenie odcinka:
„Dynamika Monroe (David Lyons) i Charliego (Tracy Spiridakos) zaczyna nabierać tempa. W międzyczasie rany Milesa (Billy Burke) i Rachel (Elizabeth Mitchell) powoli się goją, jednak jej ciekawość i podwyższona czujność mogą jej zaszkodzić. Neville (Giancarlo Espositio) manipuluje handlarzami mocy Patriot co sprawia, że Machiavelli wygląda jak cherubinek, a umysł Aarona (Zak Orth) pracuje bez przerwy, na jawie i we śnie, z niesamowitą skutecznością. Rachel i Miles zaczynają planować obronę przed spodziewaną przez nich okupacją Patriotów.”

A więc Aaron otrzymał supermoce dzięki nanobotom? Miejmy nadzieję, że jak najszybciej wykorzysta je do zniszczenia wroga!

Czy chcielibyście, żeby między Charlie i Monroe’em zrodził się jakiś romansik?
:)

Revolution S02E03 Love Story

Revolution sezon 2 odcinek 3Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun promujący „Love Story”, kolejny odcinek serialu science-fiction zatytułowanego Revolution:


Revolution 2.03 – Love Story

Revolution S2x03 Love Story
Streszczenie Odcinka:
„Rachel (Elizabeth Mitchell) podejmuje odważną próbę uratowania Milesa (Billy Burke), a Neville (Giancarlo Esposito) i Jason (JD Pardo) zostają zaatakowani przez brutalnych zbiegów. Charlie (Tracy Spiridakos) i Adam (Patrick Heusinger) nie wiedzą co zrobić z Monroe (David Lyons). Legiony Tubylców zagrażają całemu Willoughby. Aaron (Zak Orth) po raz kolejny staje twarzą w twarz ze śmiercią.”

Czy kujon Aaron zaakceptuje los i stanie się mesjaszem niosącym porządek w tym bezprawnym świecie?
:?

Nowy zwiastun promujący 2 sezon serialu Revolution

Dotarliśmy do nowego zwiastunu promującego 2 sezon serialu science-fiction Revolution, wyprodukowanego przez J. J. Abramsa:


REVOLUTION
Streszczenie:
„Philadelphia i Atlanta zostały zbombardowane, zasilanie zostało ponownie odcięte… Stary rząd Stanów Zjednoczonych wspomagany przez Patriotów jest zdeterminowany do powrotu…”

Jesteście gotowi dołączyć do Milesa i jego przyjaciół w walce o wolność i prawdziwą demokrację?

Pierwszy odcinek 2 sezonu zadebiutuje na kanale NBC 25 września 2013.
:)

Revolution sezon 2 zwiastun

Dzięki NBC mamy dla was pierwszy oficjalny zwiastun 2 sezonu Revolution, serialu science-fiction stworzonego przez Erica Kripke, produkcją zajmuje się J. J. Abrams:


REVOLUTION SEZON 2
Streszczenie:
„Philadelphia i Atlanta zostały zbombardowane bombami atomowymi, ponownie odcięto zasilanie… Stary rząd Stanów Zjednoczonych, z pomocą Patriotów, postanawia przywrócić ład…”

Podobno Miles i Monroe połączą siły w walce przeciwko Patriotom. Nowy sezon zapowiada się świetnie!

Datę premiery 2 sezonu serialu Revolution zapowiedziano na 25 września 2013.

Nie możesz się już doczekać drugiego sezonu serialu Revolution?
:)

Revolution S01E20 The Dark Tower

Revolution sezon 1 odcinek 19Obejrzyjmy zwiastun „The Dark Tower”, ostatniego odcinka pierwszego sezonu serialu Revolution:


Revolution 1.10 – The Dark Tower

Revolution S1x20 The Dark Towe
Streszczenie odcinka:
„Niebezpieczeństwa pojawiają się z każdej strony gdy Rebelianci przemierzają Wieżę. Zdolności przywódcze i charakter Milesa zostaną poddane ciężkiej próbie, podobnie jak jego uczucia do Rachel i Nory. Geniusz Aarona okaże się pomocny gdy Tom Neville oraz Randall Flynn (Colm Feore) nadadzą mrocznej stronie nowe znaczenie.”

Mój Boże! Włączą na powrót zasilanie! Nie mogę się już doczekać tego zakończenia sezonu!
:)

Revolution S01E19 Children of Men

Revolution sezon 1 odcinek 19Oto oficjalny zwiastun „Children of Men”, kolejnego odcinka serialu science-fiction zatytułowanego Revolution:


Revolution 1.19 – Children of Men

Revolution S1x19 Children of Men
Streszczenie odcinka:
„RACHEL DOPROWADZA MONROE’A DO SZAŁU PODCZAS GDY REBELIANCI PRZEDOSTAJĄ SIĘ DO WIEŻY, A MILES I MONROE SPOTYKAJĄ SIĘ PONOWNIE.
Rachel (Elizabeth Mitchell) i Monroe (David Lyons) walczą nie tylko rozumem. W międzyczasie Miles (Billy Burke), Charlie (Tracy Spiridakos), Nora (Daniella Alonso) i Aaron (Zak Orth) dostają się do Wieży, jednak Tom Neville (Giancarlo Esposito) i syn Jason (JD Pardo) zostają odcięci. Miles i Monroe spotykają się po raz kolejny, tym razem walka będzie poważniejsza.”

Nie rozumiem jak Monroe i Rachel zdołali przetrwać wybuch granatu… Tak czy owak, lubię Rachel więc nie przeszkadza mi to, że wciąż żyje. Jednak szkoda, żę Monroe nie zginął, to zwykły drań!

Tytuł stanowi wyraźne odniesienie do młodych ludzi, których widzieliśmy w sterowni w ostatnim odcinku. To cyborgi, czy jakieś zmutowane dziwolągi?
:)

Revolution S01E18 Clue

Revolution sezon 1 odcinek 18Obejrzyjcie zwiastun promujący „Clue”, kolejny odcinek serialu science-fiction zatytułowanego Revolution:


Revolution 1.18 – Clue

Revolution S1x18 Clue
Streszczenie odcinka:
„Porywacze Nory torturują ją i pozostawiają na pewną śmierć; Monroe dowiaduje się o misji Rachel, która próbuje dotrzeć do wieży; Miles stara się dowiedzieć którzy jego współpracownicy są zagrożeni; Miles, Charlie, Neville, Jason, Hudson i Sanborn próbują ocalić Rachel.”

Kto waszym zdaniem jest zdrajcą?
:?

Revolution S01E17 The Longest Day

Revolution sezon 1 odcinek 17Obejrzyjmy zwiastun „The Longest Day”, kolejnego odcinka serialu science-fiction zatytułowanego Revolution:


Revolution 1.17 – The Longest Day

Revolution S1x17 The Longest Day
Streszczenie odcinka:
„Miłosne powiązania dwóch par przybierają na sile — Miles (Billy Burke) i Nora (Daniella Alonso) oraz Charlie (Tracy Spiridakos) i Jason (JD Pardo) — jednak wszystkim im zagrażają Milicjanci. Próba zamachu na Monroe’a (David Lyons) pogłębia jego paranoję, a Prezydent Federacji Georgia, Foster (w tej roli gościnnie Leslie Hope) rozważa poddanie się. W międzyczasie Rachel (Elizabeth Mitchell) i Aaron (Zak Orth) przedzierają się w kierunku Colorado.”

Wygląda na to, że kujon Aaron (Zak Orth) ocali świat!
:)

Revolution S01E15 Home

Revolution sezon 1 odcinek 15Oto zwiastun „Home”, kolejnego odcinka Revolution, serialu science-fiction stworzonego przez Erica Kripke, produkowanego przez J. J. Abramsa:


Revolution 1.15 – Home

Revolution S1x15 Home
Streszczenie odcinka:
„Miles i Monroe muszą zmierzyć się z przeszłością, która przybiera postać Emmy, obiektu ich westchnień; rozpętują fizyczne i emocjonalne piekło. Charlie i Nora uratują Milesa tym razem. W międzyczasie życie Aarona wywraca się do góry nogami podczas wspólnej wyprawy z Rachel, która planuje dotrzeć do tajemniczej wieży i przywrócić zasilanie.”

Miejmy nadzieję, że Aaron odzyska żonę!
:)

Revolution S01E14 The Night the Lights Went Out in Georgia

Revolution sezon 1 odcinek 14Dotarliśmy do zwiastunu promującego „The Night the Lights Went Out in Georgia”, kolejny odcinek serialu science-fiction zatytułowanego Revolution:


Revolution 1.14 – The Night the Lights Went Out in Georgia

Revolution S1x14 The Night the Lights Went Out in Georgia
Streszczenie odcinka:
„Paranoja dosięga Monroe’a (David Lyons) gdy Neville znika, a syn Neville’as (Giancarlo Esposito) Jason (JD Pardo) podejmuje ważną decyzję. W międzyczasie rodzinna więź między Milesem (Billy Burke) i Charlie (Tracy Spiridakos) staje się silniejsza. Gdzie indziej Miles zostaje zauroczony zarówno przez Rachel (Elizabeth Mitchell) jak i Norę (Daniella Alonso). Rachel wyrusza z zadaniem przeniknięcia do Wieży i przywrócenia zasilania na świecie zanim Monroe zdoła uruchomić broń atomową.”

Nie mogę się doczekać gdy zobaczę technologię steam-punkową Georgii! To będzie naprawdę interesujący odcinek!

Odnośnie ostatniego odcinka: dowiedzieliśmy się, że auto-replikujące się nanoboty odpowiadają za brak zasilania, to po prostu Bóg z maszyny, spisek gdzie pozornie nierozwiązywalny problem zostaje nagle i niespodziewanie rozwiązany… Nie jestem usatysfakcjonowany, ale przynajmniej nie tłumaczą tego jako dzieło boże!
:)

Revolution S01E13 The Song Remains The Same

Revolution sezon 1 odcinek 13Obejrzyjmy oficjalny zwiastun „The Song Remains The Same”, kolejnego odcinka serialu science-fiction zatytułowanego Revolution:


Revolution 1.13 – The Song Remains The Same

Revolution S1x13 The Song Remains The Same
Streszczenie odcinka:
„Neville stawia czoła niebezpieczeństwu i trudnym decyzjom; Rachel wyrusza w niebezpieczną podróż do wierzy chcąc przywrócić zasilanie i odzyskać wiarę w siebie.”

Wygląda na to, że Miles (Billy Burke) nie jest pewny tego, z którą kobietą chciałby być! Kocha Norę czy Rachel? A może jest po prostu kobieciarzem?
:)