Resident Evil 6

Zdjęcia do filmu Resident Evil 6 rozpoczną się tej jesieni, datę premiery przeniesiono na rok 2015?

Reżyser Paul W.S. Anderson jest aktualnie zajęty pracą nad filmem Pompeii. Jednak już planuje swój kolejny film Resident Evil 6.

Brytyjski reżyser ujawnił dziennikowi The Toronto Star, że nadchodzącej jesieni rozpoczną się prace nad Resident Evil 6.

Film miał zadebiutować 12 września 2014 roku. Wygląda jednak na to, że premiera może odwlec się w czasie. Milla Jovovich, która gra główną rolę zabójczyni zombiaków Alice, odpowiedziała jednemu ze swoich fanów w serwisie Twitter, że Resident Evil 6 prawdopodobnie zadebiutuje w 2015 roku.

Miejmy nadzieję, że nowa część da nm jeszcze więcej zombie i skupi się bardziej na Alice.

Odwiedzajcie nas, a uzyskacie więcej szczegółów na temat filmu Resident Evil 6!
:)

Resident Evil 6 film

Resident Evil 6 film - Zwiastun filmu Resident Evil 6Zgodnie z wiadomościami podanymi przez Shock Till You Drop, możemy spodziewać się, że Screen Gems rozpocznie prace nad kolejnym filmem z Serii Resident Evil z Millą Jovovich w głównej roli zabójczyni zombie – Alice. Jest już nawet data premiery: film Resident Evil 6 ma pojawić się w kinach 12 września 2014 roku. A zatem prawdopodobne jest, że zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

W poprzednich wywiadach zarówno reżyser Paul W. Anderson jak i aktorka Milla Jovovich twierdzili, że jeżeli powstałaby szósta część, to byłaby ona ostatnią.

Nie ujawniono ani słowa na temat fabuły. Skupmy się jednak na ostatniej scenie z Resident Evil 5:


Wesker przekazał wszystkie swe nadludzkie moce Alice, oboje utknęli w Białym Domu, ostatnim bastionie ludzkości w czasach ostatecznej apokalipsy, gdzie wokół krążą zombie i inne zmutowane potwory. Czy Alice i Wesker wspólnie spróbują ocalić ludzkość? Byłby z nich na pewno świetny duet.

Co o tym sądzicie? Jakieś sugestie odnośnie fabuły w filmie Resident Evil 6?
:)

Resident Evil 6

Resident Evil 6 FilmResident Evil 6
Gatunek: Akcji/Science-Fiction/Thriller
Reżyseria:Paul W. S. Anderson
Główne role: Milla Jovovich
Data premiery: 12. Wrzesień 2014

Więcej informacji –> Resident Evil 6 Trailer

https://filmzwiastun.com/film/resident-evil-6