Prometheus 2

Ridley Scott pracuje nad scenariuszem do filmu Prometeusz 2 – donosi Noomi Rapace

Aktorka Noomi Rapace promuje aktualnie thriller dramatyczny Dead Man Down, jednak ujawniła informację dotyczącą Prometeusza 2, wyczekiwanej kontynuacji filmu Ridleya Scotta, w którym zagrała rolę główną:

Zwiastun filmu Prometeusz 2

„Pracują nad scenariuszem. Spotkałam Ridleya Scotta kilka tygodni temu w Londynie. Z chęcią podjęłabym się ponownej współpracy i wiem, że chciałby nakręcić kolejną część. Musimy tylko znaleźć odpowiednią historię. Mam nadzieję, że tak się stanie.”

Aktorka Noomi Rapace

Mam szczerą nadzieję, że film wkrótce wejdzie w fazę produkcji. Nie mogę powiedzieć, że zadowoliło mnie zakończenie Prometeusza, chcę zobaczyć więcej! Poproszę mniej tajemnic i więcej odpowiedzi w drugiej części!
:)

Prometeusz 2 film

Prometeusz kontynuacja filmu - Prometeusz 2Obejrzeliście właśnie film Prometeuszy i zastanawiacie się czy powstanie Prometeusz 2? To zależy od skali sukcesu kasowego pierwszej części i kalendarza Ridleya Scotta. Jak do tej pory film radzi sobie dobrze w kinach, a reżyser Ridley Scott powiedział już, że chciałby jeszcze odkrywać świat Prometeusza. Oprócz tego zakończenie filmu Prometeusz stanowi niejako zapowiedź kontynuacji. Myślę więc, że możemy spodziewać się prac nad Peometeuszem 2 prędzej lub później.

Zwiastun filmu Prometeusz 2

Czy obsada będzie ta sama? Michael Fassbender i Noomi Rapace wyrazili zainteresowanie powrotem do swoich ról. Jednak zależeć to będzie od fabuły, mogą zagrać główne role, lub epizody, jeżeli kontynuacja będzie skupiała się na nowych postaciach.

Oto zwiastun pierwszej części filmu Prometeusz:

Czy macie jakieś sugestie odnośnie fabuły filmu Prometeusz 2? Podzielcie się nimi!

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej szczegółów na temat filmu Prometeusz 2.
:)

Prometheus 2

Prometheus 2 FilmPrometheus 2
Gatunek: Science-Fiction
Reżyseria:Ridley Scott
Główne role: Noomi Rapace, Michael Fassbender
Data premiery: 2015

Więcej informacji –> Prometheus 2 Trailer

https://prometheus-2-movie-trailer.blogspot.com/