Premium Rush

3 fragmenty zapowiadające film Premium Rush

Premium Rush filmPoniżej mamy dla was trzy fragmenty z Premium Rush, jest to thriller o posłańcu rowerowym, w którym główne role grają joseph Gordon-Levitt, Jamie Chung, Michael Shannon i Dania Ramirez


Premium Rush – Hamulce to śmierć.


Premium Rush – Daj mi tą kopertę!


Premium Rush – Przesuń swój samochód!

Dania Ramirez to prześliczna aktorka, mógłbym się w niej zakochać!
:)

Premium Rush film o posłańcu rowerowym

Premium Rush filmZałoga filmu Premium Rush chce żebyście wiedzieli, że w filmie nie zabraknie akcji:

Film Premium Rush

Posłaniec rowerowy to niewątpliwie niebezpieczny zawód!
:)

Premium Rush reklama TV

Premium Rush filmObejrzyjmy te dwie pełne akcji reklamy telewizyjne zapowiadające film Premium Rush, nowy thriller w reżyserii Davida Koeppa, gdzie w głównej roli zobaczymy Josepha Gordon-Levitta:

Zwiastun filmu Premium Rush


Premium Rush – Poczuj napięcie!


Premium Rush – Jazda z piekła rodem!

Istnieje szereg korzyści zdrowotnych związanych z jazdą na rowerze, więc wstań z fotela i wybierz się na przejażdżkę!
:)

Premium Rush plakat

Spójrzcie na tajwański plakat z filmu Premium Rush:

Zwiastun filmu Premium Rush

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


W filmie gra Joseph Gordon-Levitt, który wciela się w postać gońca na rowerze.
:)

Zwiastun filmu Premium Rush, w którym gra Joseph Gordon-Levitt

Premium Rush filmW sieci pojawił się nowy zwiastun Premium Rush, nadchodzącego thrillera, w którym gra Joseph Gordon-Levitt, możecie zobaczyć go poniżej:

Zwiastun filmu Premium Rush


PREMIUM RUSH
Fabuła:
„Wilee (Joseph Gordon-Levitt), najlepszy spośród nowojorskich zwinnych i agresywnych posłańców na rowerach, otrzymuje od młodej kobiety z Manhattanu kopertę i ma ją dostarczyć w czasie 90 minut pod wskazany adres w Chinatown. Sprawy komplikują się gdy pewien skorumpowany glina, pragnący przejąć tę paczkę, zaczyna pościg za posłańcem ulicami miasta.”

Reżyserem filmu jest David Koepp. Na ekrany kin wejdzie 24 sierpnia 2012 roku.
:)

Joseph Gordon-Levitt Premium Rush

Joseph Gordon-Levitt ma przed sobą mrożącą krew w żyłach przejażdżkę rowerem w filmie Premium Rush:

Zwiastun filmu Premium Rush

(Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.)

Fabuła:
„Unikanie mknących samochodów, szalonych taksówkarzy, otwartych drzwi i ośmiu milionów pieszych to chleb powszedni dla Wileego (Joseph Gordon-Levitt), najlepszego, najzwinniejszego i najbardziej agresywnego posłańca rowerowego w całym Nowym Jorku. Potrzeba wyjątkowego talentu aby móc jeździć fixie – superlekkim, jednobiegowym rowerem bez hamulców, a ci którzy to robią są w równym stopniu wyjątkowo zdolni co mający zapędy samobójcze; ryzykują tym, że zostanie z nich mokra plama na chodniku za każdym razem gdy włączają się do ruchu. Niemniej jednak człowiek przyzwyczajony do ryzykowania swego życia będzie musiał przetrwać jeszcze więcej niż do tej pory znosił, gdy rutynowa przesyłka przeradza się w pogoń na śmierć i życie ulicami Manhattanu. Gdy Willie pobiera ostatnią kopertę do doręczenia tego dnia odkrywa, że tym razem przesyłka jest inna. Tym razem ktoś naprawdę próbuje go zabić. ”

Oto oficjalny zwiastun filmu Premium Rush jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


PREMIUM RUSH

Datę premiery filmu Premium Rush ustalono na 24 sierpnia 2012 roku.
:)

Premium Rush zwiastun

Premium Rush filmPoniżej możecie obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun filmu Premium Rush, nadchodzącego thrillera z elementami akcji w reżyserii Davida Koeppa, gdzie główne role grają Joseph Gordon-Levitt, Jamie Chung, Michael Shannon i Dania Ramirez:

Zwiastun filmu Premium Rush


PREMIUM RUSH
Fabuła:
„Pewien posłaniec-rowerzysta (Joseph Gordon-Levitt) odbiera z Manhattanu kopertę, która zwraca uwagę brudnego gliny (Michael Shannon), po czym rozpoczyna się pościg za kurierem.”

O rany, nie mogę się doczekać tego filmu. Jestem tak podekscytowany tym zwiastunem, że zastanawiam się czy nie zamienić swojego roweru górskiego na taki bez przekładni.

Tak czy inaczej film Premium Rush wejdzie na ekrany kin 13 stycznia 2012 roku. Przygotujcie się na piekielnie wciągającą jazdę na rowerze!
:)