Pompeii

Pompeii zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny teaserowy zwiastun dramatu Pompeii w reżyserii Paula W.S. Andersona, gdzie gra znany z Gry o Tron aktor Kit Harington, możecie zobaczyć go poniżej:


POMPEII
Fabuła:
„Rok 79 naszej ery. POMPEII to opowieść o Milo (Kit Harington), niewolniku i niezwyciężonym gladiatorze, który ściga się z czasem chcąc ocalić swą miłość Cassię (Emily browning), piękną córkę bogatego kupca, która została wbrew swej woli oddana skorumpowanemu rzymskiemu senatorowi. W międzyczasie dochodzi do wybuchu Wezuwiusza, a Milo musi w jakiś sposób wydostać się z areny i ruszyć na pomoc kobiecie podczas gdy niegdyś wspaniałe Pompeje obracają się wokół niego w ruinę.”

Umrzeć pogrzebanym przez rozpalone popioły wulkaniczne, co za straszna śmierć!

Oprócz Kita Haringtona w obsadzie znaleźli się również: Emily Browning, Kiefer Sutherland, Jared Harris, Carrie-Anne Moss, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jessica Lucas i Paz Vega.

Film wejdzie na ekrany kin 21 lutego 2014 roku .
:)

Kit Harington w filmie Pompeii

Dzięki Entertainment Weekly mamy dla was pierwsze oficjalne zdjęcie aktora Kita Harringtona w filmie Pompeii, nadchodzącym dramacie przygodowym w reżyserii Paula W.S. Andersona:

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Dni poprzedzające wybuch Wezuwiusza; niewolnik Milo (Kit Harington), płynący statkiem do Neapolu, pracuje na powrót do domu chcąc ocalić ukochaną kobietę (Emily Browning) i swego najlepszego przyjaciela, gladiatora uwięzionego w koloseum w mieście.”

Oto opis zdjęcia dany przez aktora Kita Haringtona:

„To pierwsza scena, w której mnie widzicie. Rozgrywa się tak naprawdę w Londynie i jest to scena, w której grana przeze mnie postać jest gladiatorem walczącym na arenie. To jego spojrzenie gladiatora. To wspaniała walka z trzema zamaskowanymi gladiatorami, po której dowiemy się kim jest i dokąd zmierza. Widzicie, że dość wcześnie ujawniam swoje umiejętności.”

Aktor Kit Harington

Jest w świetnej formie jak na niewolnika: spójrzcie na ten sześciopak!

Data premiery: 21 luty 2014.
:)

Pompeii film

Reżyser Paul W.S. Anderson, twórca serii Resident Evil, pracuje nad Pompeii, dramatem przygodowym osadzonym w starożytnych czasach. Dla tych co nie wiedzą, Pompeje były dawnym rzymskim miastem, zniszczonym i pogrzebanym pod 4-6 metrami popiołu i pumeksu po wybuchu Wezuwiusza w 79 roku naszej ery. Oto zarys fabuły filmu:

Fabuła:
„Czasy poprzedzające wybuch Wezuwiusza; niewolnik na statku płynącym do Neapolu stara się wrócić do domu i ocalić ukochaną, oraz swego najlepszego przyjaciela – gladiatora uwięzionego w koloseum.”

Skoro reżyser Paul W.S Anderson stoi na czele projektu, to możemy spodziewać się mnóstwa akcji!

W obsadzie znaleźli się: Kit Harington, Emily Browning, Jared Harris, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jessica Lucas. Datę premiery filmu Pompeii wyznaczono na 28 lutego 2014 roku.

Odwiedzajcie naszą stronę, a uzyskacie więcej informacji odnośnie filmu Pompeii!
:)

Pompeii

Pompeii FilmPompeii
Gatunek: Akcji/Eventyr/Dramat/Romans
Reżyseria:Paul W.S. Anderson
Główne role: Kit Harington, Emily Browning, Jared Harris, Kiefer Sutherland, Carrie-Anne Moss, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jessica Lucas
Data premiery: 28. Luty 2014

Więcej informacji –> Pompeii Trailer

https://filmzwiastun.com/film/pompeii