Playing the field

Trener Osobisty nowy plakat

Nowy plakat z filmu Trener Osobisty, romantycznej komedii o czarującym, pechowym byłym gwiazdorze piłki nożnej (w tej roli Gerard Butler), który wraca do domu chcąc naprawić swoje życie:

Film Trener Osobisty w reżyserii Gabriele Muccino.

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Były sportowiec z pechową przeszłością próbuje naprawić swoje życie trenując drużynę piłkarską swego syna, nie jest jednak w stanie poradzić sobie ze ślicznymi matkami swoich młodych podopiecznych.”

Jak ktokolwiek, nawet zamężny, mógłby się oprzeć temu uśmiechowi Gerarda Butlera?!
:)

Playing for Keeps film Gabriele Muccino, reżysera W Pogoni Za Szczęściem

Dwa nowe fragmenty z filmu Playing for Keeps, nadchodzącej komedii futbolowej nakręconej przez Gabriele Muccino, reżysera filmu W Pogoni Za Szczęściem:

Zwiastun filmu Playing for Keeps


Playing for Keeps – Ktoś chciałby nauczyć się strzelać?


Playing for Keeps – Nowy trener
Fabuła:
„Były gwiazdor piłki nożnej, który przeszedł przez ciężki okres w życiu, zaczyna trenować drużynę piłkarską swego syna i próbuje doprowadzić swoje życie do porządku.”

Czy Gerard Butler wygląda seksownie w spodenkach piłkarskich?
:?

Gerard Butler Playing for Keeps

Aktor Gerard Butler otrzymał główną rolę jako George w „Playing for Keeps”, uczuciowej komedii romantycznej w reżyserii Gabriele’a Muccino, który nakręcił też „W Pogoni Za Szczęściem”. Oto nowy plakat bannerowy z tego filmu:

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Mamy również brytyjski zwiastun filmu:


PLAYING FOR KEEPS

Trudno mi go sobie wyobrazić jako piłkarza: piła nożna dla takiego wojownika to przecież dziewczęca zabawa!
:)

Playing for Keeps – Komedia piłkarska, w której gra Gerard Butler

Oto nowy materiał poświęcony Playing for Keeps, nadchodzącej komedii piłkarskiej, w której gra Gerard Butler:

Film Playing for Keeps w reżyserii Gabriele Muccino – w kinach od 7 grudnia 2012 roku


PLAYING FOR KEEPS
Fabuła:
„Była gwiazda sportu, przeżywająca obecnie ciężki okres, zaczyna szkolić drużynę piłkarską syna próbując naprawić swoje życie.”

Gerard Butler: kobiety go uwielbiają, mężczyźni chcą być tacy jak on. Ten koleś rządzi!
:)
1

Zwiastun i plakat z filmu Playing for Keeps, w którym gra Gerard Butler

FilmDistrict ujawniło nowy plakat filmowy z Playing for Keeps, nowej komedii o piłce nożnej w reżyserii Gabriele Muccino, gdzie główną rolę gra Gerard Butler:

Zwiastun filmu Playing for Keeps

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Czarujący, pechowy były gwiazdor futbolu (Gerard Butler) wraca do domu chcąc naprawić swe życie. Próbuje odbudować relacje z synem i całkiem przypadkowo zostaje trenerem drużyny piłkarskiej, w której gra jego dziecko. Ojciec próbuje stać się w końcu 'dorosłym', lecz atrakcyjne mamy piłkarzy, otaczające go na każdym kroku, skutecznie mu to uniemożliwiają.”

Mamy dla was również pierwszy oficjalny zwiastun tego filmu:


PLAYING FOR KEEPS

Datę premiery filmu Playing for Keeps zaplanowano na 7 grudnia 2012 roku.
:)
1

Gerard Butler Playing The Field

W sieci pojawił się pierwszy plakat z filmu Playing The Field, nadchodzącej komedii w reżyserii Gabriele Muccino, z Gerardem Butlerem w roli głównej:

Zwiastun filmu Playing The Field

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Playing The Field film

Fabuła:
„Były zawodowy sportowiec o niezbyt udanej karierze próbuje spełnić się trenując drużynę piłkarską, w której gra jego syn, jednak nie może się powstrzymać przed urokiem otaczających go przepięknych matek swoich młodych zawodników.”

Oprócz Gerarda Butlera w filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Jessica Biel, Uma Thurman, Judy Greer, Catherine Zeta-Jones i Dennis Quaid. Datę premiery filmu Playing The Field ustalono na 9 marca 2012 roku.
:)

Film Playing the field

Playing the field to najnowsza komedia w reżyserii Gabriele Muccino (W Pogoni za Szczęściem) oparta na scenariuszu autorstwa Robbiego Foxa. Aktor Gerard Butler otrzymał główną rolę emerytowanego profesjonalnego piłkarza o niczym nie wyróżniającej się karierze, który próbuje odkupić swoje błędy trenując drużynę piłkarską swojego syna, jednak nie jest w stanie oprzeć się otaczającym go, pięknym matkom swoich podopiecznych. W obsadzie znaleźli się również Uma Thurman, Jessica Biel, Dennis Quaid, Noah Lomax, James Tupper. Film powinien wejść na ekrany w 2012 roku.

Zwiastun filmu Playing the Field

Gerard Butler i Denis Quaid zauważeni na planie Playing the field:
(Kliknij na zdjęciu aby powiększyć.)
Fabuła:
„Playing the field zaczyna się gdy George (Gerard Butler), emerytowany piłkarz, którego dni chwały już dawno minęły, wraca do domu. Wypalony przez swój styl życia playboya i bez grosza przy duszy wskutek szeregu błędnych inwestycji, George powraca do Virginii aby odnowić kontakt ze swoją wyobcowaną byłą żoną (Jessica Biel) i zaniedbanym synem (Noah Lomax). George chce nadrobić stracony czas i zaczyna trenować chłopięcą drużynę piłkarską. Czy jest w stanie skoncentrować się na celu kiedy trybuny pełne są seksownych, gotowych na wszystko mam?”

Wolę gdy Gerard Butler gra w filmach akcji. Jednak jest z pewnością czarujący i dobrze sprawdza się w tych wszystkich komediach, w których gra. A więc nawet jeżeli nie jestem podekscytowany myślą o filmie Playing the Field, obejrzę go gdy wejdzie już do kin.

Przy okazji, co sądzicie o Gerardzie Butlerze ubranym jak piłkarz? Przystojny, prawda?

Tak czy inaczej, wkrótce więcej szczegółów na temat filmu Playing the field!
:)

Playing the field

Playing the field FilmPlaying the field
Gatunek: Komedia
Reżyseria:Gabriele Muccino
Główne role: Gerard Butler, Uma Thurman, Jessica Biel, Dennis Quaid, Noah Lomax, James Tupper
Data premiery: 2012

Więcej informacji –> Playing the field Trailer

https://playing-the-field-trailer.blogspot.com/