Pirates

The Pirates Band of Misfits zwiastun filmu

The Pirates filmDotarliśmy do najnowszego zwiastunu filmu Pirates Band of Misfits, nadchodzącej animacji stworzonej techniką poklatkową przez studio Aardman:

Zwiastun filmu Pirates


THE PIRATES BAND OF MISFITS

Przygotujcie się na wspaniałą przygodę na otwartym morzu!
:)

Pirates plakat z okazji Halloween

Z okazji Halloween Kapitan Piratów wysłał nam tę wiadomość w butelce:

Zwiastun filmu Pirates

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)


Drżyjcie moje dynie!
:)

The Pirates zwiastun

The Pirates filmAardman Animation wypuścuło nowy zwiastun filmu The Pirates znanego też pod tytułem The Pirates Bands of Misfits:

Zwiastun filmu Pirates


The Pirates!
Fabuła:
„Mając przy sobie rozwydrzoną załogę i będąc ślepym na wszystkie piętrzące się przed nim przeszkody, Kapitan ma tylko jedno marzenie: pokonać swych odwiecznych rywali, czyli Black Bellamy i Cutlass Liz w walce o Nagrodę dla Pirata Roku. Jest to zadanie, które zabierze naszych bohaterów z brzegów egzotycznej wyspy Blood Island do mglistych ulic wiktoriańskiego Londynu. Po drodze stoczą walkę z diaboliczną królową i spotkają nieszczęśliwego, młodego naukowca, lecz w żadnym momencie nie stracą z oczu tego, co każdy pirat kocha najbardziej: przygody!”

Film reżyseruje Peter Lord w oparciu o scenariusz, który napisał Gideon Defoe.
:)

Nowy plakat z filmu The Pirates

Po prostu nowy plakat z filmu The Pirates, nadchodzącej animacji poklatkowej w technologii 3D, wykonanej przez studio Aardman Animation:

Zwiastun filmu Pirates

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

THE PIRATES

To jest łupieżcze zycie!

Ci piraci jeżdżą na nartach wodnych! Czyżby poważni rywale dla Jacka Sparrowa?
:?

Pirates zwiastun

Obejrzyjmy pierwszy oficjalny zwiastun The Pirates Band of Misfits (tytuł amerykański), nadchodzącej animacji poklatkowej tworzonej przez studio Aardman (stworzyli oni film Wallace i Gromit):

Zwiastun filmu Pirates


THE PIRATES BAND OF MISFITS
Fabuła:
„Pechowa grupa piratów bierze udział w zawodach o nagrodę Pirata Roku.”

Film nosi też tytuł The Pirates In An Adventure With Scientists na rynkach za oceanem, oto międzynarodowy zwiastun filmu Pirates; jest nieco inny od tego widzianego w Stanach Zjednoczonych:


THE PIRATES IN AN ADVENTURE WITH SCIENTISTS

Film Pirates wejdzie na ekrany kin 30 marca 2012 roku.
:)

The Pirates In an Adventure with Scientists film

Spójrzcie na ten nowy plakat z filmu The Pirates, znanego także jako „The Pirates! In an Adventure with Scientists”, nadchodzącej animacji poklatkowej w technice 3D stworzonej przez studio Aardman Animation:

Zwiastun filmu Pirates

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

THE PIRATES!
In an adventure with scientists!

Miejsca do grabienia, ludzie do przekłuwania szablą.

Fabuła:
„Hugh Grant, występujący w swojej pierwszej animowanej roli, wciela się w postać brodatego Kapitana Piratów – bezgranicznie entuzjastycznego, chociaż odnoszącego niewiele sukcesów postrach Wielkich Mórz. Z załogą przy boku (Martin Freeman, Brendan Gleeson, Russell Tovey, oraz Ashley Jensen), oraz naprzeciw niemal niemożliwych do przezwyciężenia przeciwnościom, Kapitan ma jedno marzenie: zdobyć prestiżową nagrodę dla Pirata Roku zanim dokonają tego jego rywale, Black Bellamy (Jeremy Piven) i Cutlass Liz (Salma Hayek). To zadanie, które zabierze naszych bohaterów z brzegów egzotycznej Wyspy Krwi to mglistych ulic Londynu z czasów wiktoriańskich.Po drodze toczą bitwy z Królową Wiktorią (Imelda Staunton), która nienawidzi piratów, a także spotykają młodego Karola Darwina (David Tennant), niemniej jednak nie tracą z oczu tego, co dla piratów najważniejsze: przygody!”

„The Pirates! In an Adventure with Scientists” to najbardziej ambitna animacja poklatkowa Aardmana do tej pory. Wykorzystana zostanie ta sama piękna, ręczna technika, którą posługiwano się przy okazji filmu Wallace i Gromit. Film reżyserują Peter Lord i Jeff Newitt, w oparciu o scenariusz autorstwa Gideona Defoe. Datę premiery ustalono na 30 marca 2012 roku.
:)

Pirates Plakat Zwiastujący

Pierwszy plakat zwiastujący film Pirates Band of Misfits, nadchodząca animacja poklatkowa 3D w reżyserii Petera Lorda:

Zwiastun filmu Pirates

(Kliknij na plakat aby powiększyć.)

Za produkcję filmu odpowiedzialne jest Aardman Animations.
:)