Pirates of the Caribbean 5

Pirates of the Caribbean Dead Men Tell No Tales film

Pirates of the Carribean 5 Dead Men Tell No Tales – taki oficjalny tytuł będzie nosić kolejna część filmu z serii Piraci z Karaibów.

Tytuł został ujawniony przez norweskich reżyserów Joachima Ronninga i Espena Sandberga, którzy staną za kamerą. Dla tych którzy ich nie znają, mamy zwiastun filmu Kon Tiki, ich poprzedniego dzieła.

Aktor Johnny Depp ponownie wcieli się w rolę kapitana Jacka Sparrowa. Niestety nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów dotyczących fabuły.

Przeszukiwałem sieć w poszukiwaniu informacji i znalazłem taki oto materiał video:


Scena wodospadu Davy Jonesa z kolejki górskiej Piraci z Karaibów w Disneylandzie w Anaheim w Kaliforni.

Czy Piraci z Karaibów 5 ma jakiś związek z Davy Jonesem?

Prace nad filmem Pirates of the Caribbean Dead Men Tell No Tales powinny rozpocząć się na początku 2014 roku. Oficjalną datę premiery wyznaczono na 15 lipca 2015 roku.

Odwiedzajcie nasz serwis, a uzyskacie więcej szczegółów na temat filmu Pirates of the Caribbean 5 Dead Men Tell No Tales!
:)

Piraci z Karaibów 5 film w reżyserii Joachima Ronninga i Espena Sandberga

Piraci z Karaibów 5 FilmPiraci z Karaibów 5, piąta część hitowej serii przygód kapitana Jacka Sparrowa, będzie reżyserowana przez norweskich filmowców, Joachima Ronninga i Espena Sandberga, którzy nakręcili Kon-Tiki.

Oto zwiastun filmu Kon-Tiki, jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


KON-TIKI
Fabuła Kon-Tiki:
„Opowieść o legendarnym odkrywcy Thorze Heyerdalu i jego epickiej podróży przez 4300 mil po Pacyfiku na tratwie w roku 1947; chciał w ten sposób udowodnić, że mieszkańcy Ameryki Południowej mogli osiedlać się na Polinezji w czasach przed Kolumbem. ”

Czy waszym zdaniem Joachim Ronning i Espen Sandberg podołają zadaniu? Czy są w stanie sprawić, że Piraci z Karaibów 5 dorównają poziomem do swoich poprzedników?

Tak czy inaczej, Piraci z Karaibów 5 pojawią się w kinach 10 lipca 2015 roku.
:)

Piraci z Karaibów 5 data premiery

Pirates of the Caribbean 5 MovieStudio Disneya ujawniło datę premiery filmu Piraci z Karaibów 5: na ekrany kin ma wejść 10 lipca 2015 roku.

Zwiastun filmu Piraci z Karaibów 5

Do pracy zatrudniono też nowego scenarzystę: to Jeff Nathanson, który napisał Złap Mnie Jeśli Potrafisz. Ma pracować nad scenariuszem Piratów z Karaibów 5. Producent Jerry Bruckheimer nadal związany jest z tą serią. A aktor Johnny Depp ponownie wcieli się w Kapitana Jacka Sparrowa.

Gdzie według was tym razem zawędruje Jack Sparrow? Jak dotąd był na Karaibach, w Azji i w Europie. Co teraz: południowa i północna Ameryka, może Afryka, lub Indie?
:)