Paranoia

Paranoia ścieżka dźwiękowa

Spójrzcie na oficjalną listę utworów ze ścieżki dźwiękowej do filmu Paranoja, nadchodzącego thrillera w reżyserii Roberta Luketica; w rolach głównych występują Liam Hemsworth, Amber Heard, Gary Oldman, oraz Harrison Ford:

Oryginalna ścieżka dźwiękowa z filmu Paranoja
Muzykę skomponował Junkie XL.

1. Lights Across The River
2. We Are the Other Half
3. Fit In To Get In
4. Candid Camera
5. Adam 2.0
6. On Your Knees
7. Hamilton
8. Titans Fall
9. Remember Who You Are
10. Adam’s Theme
Paranoja piosenka - Paranoja muzyka - Paranoja ścieżka dźwiękowa - Paranoja muzyka filmowa

Zarys fabuły:
„Pracownik niskiego szczebla w potężnej korporacji otrzymuje poważny awans, jednak za wysoką cenę: musi szpiegować starego mentora swego szefa, aby zapewnić mu wielomiliardową przewagę.”

Ścieżka dźwiękowa z filmu Paranoja zostanie wydana 13 sierpnia 2013 nakładem Relativity Music Group.
:)

9 fragmentów z filmu Paranoja

Poniżej znajdziecie nową serię fragmentów zapowiadających film Paranoja – thriller, w którym występują Liam Hemsworth (młodszy brat Chrisa Hemswortha), Amber Heard, Gary Oldman i Harrison Ford:


Paranoja – Władza do soczek, przyzwyczajaj się do niego!


Paranoja – Za Tobą najlepsza noc w Twoim życiu!


Paranoja – Przy mnie miałeś wszystko!

Fabuła:
„Dwóch najbardziej wpływowych miliarderów z branży technologicznej (Harrison Ford i Gary Oldman) zaciekle ze sobą rywalizują, mają skomplikowaną przeszłość i nie cofną się przed niczym chcąc zniszczyć przeciwnika. Młody pracownik (Liam Hemsworth), koszony nieskończonym bogactwem i władzą dostaje się w sam środek konfliktu pełnego zwrotów akcji i rozpoczyna grę na śmierć i życie w obszarze szpiegostwa przemysłowego. Zanim uświadomi sobie, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo, jest już za późno i wie zbyt wiele, aby dwóch weteranów pozwoliło mu tak pop po prostu odejść.”

Gdzie mogę dostać nieco tego soczku? Bo muszę przyznać, że jestem nieco zmęczony byciem jednym z tych nieszczęśliwych 99% populacji!

Więcej fragmentów promujących film Paranoja znajdziecie poniżej:


Paranoja – Prywatność to mit.


Paranoja – Wyglądasz na zdenerwowanego.


Paranoja – Poznaliście się już?


Paranoja – Szantaż


Paranoja – Zniszczę Cię!


Paranoja – Skąd masz te informacje?

Reżyserem filmu jest Robert Luketic.

W kinach od 13 września 2013.
:)

2 nowe plakaty z filmu Paranoja

Dwa nowe plakaty z filmu Paranoja, nadchodzącego thrillera w reżyserii Roberta Luketica, gdzie w rolach głównych występują Liam Hemsworth, Amber Heard, Gary Oldman i Harrison Ford:

Zwiastun filmu Paranoja

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


PARANOJA

W wojnie królów nawet zwykły pionek może zmienić przebieg gry.

Zagraj w niebezpieczną grę!

Fabuła:
„Dwóch najpotężniejszych miliarderów z branży technologicznej (Harrison Ford i Gary Oldman) są zatwardziałymi rywalami z bogatą i skomplikowaną przeszłością, którzy nie cofną się przed niczym chcąc zniszczyć się nawzajem. Młody pracownik (Liam Hemsworth), kuszony nieograniczonym bogactwem i władzą wplątuje się w konflikt między dwoma weteranami i trafia w sam środek szpiegowskiej gry na śmierć i życie, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zanim zdoła uświadomić sobie, że zagraża mu niebezpieczeństwo, będzie już za późno i będzie wiedział zbyt wiele, aby bossowie pozwolili mu tak po prostu odejść.”

Oto oficjalny zwiastun filmu Paranoja jeżeli jeszcze go nie widzieliście:


PARANOJA

Jesteś pionkiem czy królem?

Data premiery: 13 wrzesień 2013.
:)

Plakat z filmu Paranoia w reżyserii Roberta Luketica

Ujawniono pierwszy oficjalny plakat z filmu Paranoia, nadchodzącego thrillera dramatycznego w reżyserii Roberta Luketica, spójrzcie:

Zwiastun filmu Paranoia

(Kliknij plakat, aby powiększyć.)


PARANOIA

W wojnie między królami nawet pionek może zmienić przebieg gry.

Fabuła:
„Pracownik niskiego szczebla w potężnej korporacji otrzymuje własne biuro, lecz musi za to zapłacić: będzie szpiegował starego mentora swego szefa, aby zapewnić mu wielomiliardową przewagę.”

Zarówno Gary Oldman i Harrison Ford to królowie, a Liam Hemsworth (młodszy brat Chrisa Hemswortha) to pionek. Wychodzi na to, że Amber Heard to księżniczka, jednak na szachownicy nie ma księżniczek, o ile się nie mylę…

Film ma wejść na ekrany kin 30 sierpnia 2013 roku.
:)

Paranoia zwiastun filmu

Aktor Liam Hemsworth przedstawia kinowy zwiastun filmu Paranoia, nadchodzącego thrillera w reżyserii Roberta Luketica (nakręcił takie filmy jak: 21, Brzydka Prawda oraz Pan i Pani Kiler):


PARANOIA

Nawet zwykły pionek uwięziony pomiędzy dwoma królami może zmienić przebieg rozgrywki.

Fabuła:
„Dwaj najpotężniejsi miliarderzy z branży technologicznej (Harrison Ford i Gary Oldman) na świecie są zgorzkniałymi rywalami o skomplikowanej przeszłości i nie cofną się przed niczym, aby zniszczyć swego rywala. Młody pracownik (Liam Hemsworth), zauroczony nieograniczonym bogactwem i potęgą wpada w sam środek rywalizacji i zostaje uwięziony w zamieszaniu i zaskakujących sytuacjach towarzyszących szpiegowskiej grze na śmierć i życie. Zanim zdąży zdać sobie sprawę, że jego życiu zagraża niebezpieczeństwo, sprawy zajdą już za daleko i jego wiedza będzie zbyt duża, by po prostu pozwolić mu odejść.”

Nie przekonuje mnie Liam Hemsworth w tym filmie, ale i tak go obejrzę, bo całość zapowiada się interesująco.

Data premiery: 30 sierpień 2013.
:)

2 nowe zdjęcia z filmu Paranoia w reżyserii Roberta Luketica

Dotarliśmy do dwóch nowych zdjęć z filmu Paranoia, nadchodzącego thrillera, w którym występuje Liam Hemsworth (młodszy brat Thora, eee…chciałem powiedzieć młodszy brat Chrisa Hemswortha), Gary Oldman i Harrison Ford:

Zwiastun filmu Paranoia

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Początkujący pracownik potężnej korporacj otrzymuje ekskluzywne biuro, jednak musi zapłacić niebezpieczną cenę: ma szpiegować starego mentora swego szefa, aby zapewnić mu wielomilionową przewagę.”

Wolicie Liama Hemswortha w garniturze, czy bez?

Film reżyseruje Robert Luketic.

Data premiery: 16 sierpień 2013.
:)

Paranoia film, w którym grają Liam Hemsworth, Gary Oldman i Harrison Ford

Oto pierwsze oficjalne zdjęcia z Paranoia, nowego thrillera w reżyserii Roberta Luketica Robert Luketic:

Zwiastun filmu Paranoia

(Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.)

Fabuła:
„Szef szantażuje jednego ze swoich młodych pracowników chcąc, aby ten szpiegował dla niego konkurencyjną firmę.”

W filmie występują: Liam Hemsworth, Gary Oldman i Harrison Ford. Do kin wejdzie 4 października 2013 roku.
:)
1

Paranoia film

Paranoia filmReżyser Robert Luketic (nakręcił filmy „Pan i Pani Killer” oraz „Brzydka Prawda”) rozpoczyna pracę nad Paranoia, nowym thrillerem opartym na powieści o tym samym tytule, którą napisał Joseph Finder. To opowieść o młodym pracowniku zmuszanym przez szefa do szpiegowania innej firmy. Scenariusz napisał Jason Dean Hall (Amerykańskie Ciacho) korzystając ze szkiców Barry’ego Levy (8 Części Prawdy). Datę premiery filmu Paranoia wyznaczono na 27 września 2013 roku.

Zwiastun filmu Paranoia

Fabuła:
Adam Cassidy (Liam Hemsworth) to ambitny pracownik szeregowy w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej Wyatt Telecom. Pewnego dnia zostaje niesprawiedliwie zwolniony i postanawia wykorzystać firmowe funduszy do urządzenia przyjęcia pożegnalnego, lecz zostaje na tym przyłapany przez dyrektora Nicolasa Wyatta (Gary Oldman). Wyatt daje Adamowi wybór: idzie do więzienia za oszustwo, lub zostaje szpiegiem w siedzibie głównego konkurenta, firmy Trion Systems, zarządzanej przez starszego dyrektora Jacka Goddarda (Harrison Ford). Adam zostaje szantażem zmuszony do zajęcia się szpiegostwem przemysłowym i trafia do świata, w którym nic nie jest tym na co wygląda, gdzie nie można ufać nikomu i dowiaduje się do czego zdolni są dyrektorzy chcący utrzymać tajemnice firmy.”

Thriller w realiach szpiegostwa przemysłowego? Brzmi ciekawie! Z łatwością wyobrażam sobie Liama Hemswortha w roli przymusowego szpiega. Z pewnością obejrzę film Paranoia.

Odwiedzajcie nas regularnie, będziemy udostępniać kolejne szczegóły dotyczące filmu Paranoia!
:)

Paranoia

Paranoia FilmParanoia
Gatunek: Thriller
Reżyseria:Robert Luketic
Główne role: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Harrison Ford, Lucas Till, Amber Heard, Julian McMahon
Data premiery: 27. Wrzesień 2013

Więcej informacji –> Paranoia Trailer

https://paranoia-movie-trailer.blogspot.com/